Kardinál Duka na pochode za život nemeckým anarchistom: “Moji drahí priatelia anarchisti, vy nie …

V Prahe sa v sobotu 27. apríla konal každoročný Národný pochod za život a rodinu pod heslom: “Každé počaté dieťa má dostať šancu.“ Pražský pochod sa pokúsili zmariť nemeckí anarchisti a zatiahnuté …More
V Prahe sa v sobotu 27. apríla konal každoročný Národný pochod za život a rodinu pod heslom: “Každé počaté dieťa má dostať šancu.“ Pražský pochod sa pokúsili zmariť nemeckí anarchisti a zatiahnuté nebo; akcia začala na Klárove, kulminovala českou národnou hymnou pri soche sv. Václava.
Anarchisti vyšli naprázdno, dokonca sa vyčasilo. Pochod prebehol tiež v iných mestách ČR
“Každý človek má právo dostať šancu prežiť svoj život!“ (Zdeňka Rybová, hovorkyňa Hnutia pre život ČR)
“Pravda a láska musia zvíťaziť nad lžou a nenávisťou. Ale nie pravda egoistického človeka, ale láska milosrdného, milujúceho Boha…” (režisér Jiří Strach)
“Verím, že ČR môže uživiť všetky počaté deti. ČR nemusí vymierať…” (predseda Hnutia za život Radim Ucháč)
Dopoludnia na Pražskom hrade prebehla Pontifikálna svätá omša. Ľudia zaplnili katedrálu, sedeli aj na karimatkách. Kardinál Duka tu citoval českú herečku Jiřinu Jiráskovú. Tá kedysi mala povedať, že hoci nie je teológ, chápe, že “Ježiš Kristus nikomu nohy …More
Liberálna zberba z Postoja a antikristovej progresívnej sekty koordinovane znovu zaútočili na Mons. M. Chautura. Kňaz v kázni o kauze Chautur: “Ježiš si vzal na kolená dieťa a objal ho. Keby boli pri ňom Kocúr so Sudorom, obvinili by ho z pedofílie”
Segal
Jo, trolení mu jde. ®🚯😈👿
Mates5485 likes this.
Asi takto milý Vévodo. Je dobré zapátrat v archívech Glorie a pokud se někteří lidé označují a dokonce zanechávají zde ikonky Napoleonů a nebo jejich pobočníků a stejně tak i své nicky využívají a pasují se do role Vévodů, Caesarů, Barbusů a dokonce Ježíšů aj. jak tady jeden nedávno napsal, tak ta jejich chorobná nenaplněná vojevůdcovská snaha z nich přímo pryští :) To jsou ti trolové jak vyšití.…More
Asi takto milý Vévodo. Je dobré zapátrat v archívech Glorie a pokud se někteří lidé označují a dokonce zanechávají zde ikonky Napoleonů a nebo jejich pobočníků a stejně tak i své nicky využívají a pasují se do role Vévodů, Caesarů, Barbusů a dokonce Ježíšů aj. jak tady jeden nedávno napsal, tak ta jejich chorobná nenaplněná vojevůdcovská snaha z nich přímo pryští :) To jsou ti trolové jak vyšití. To je asi tak celé :) Samozřejmě popřeji každému svobodu vyjadřování, ale lhaní a komedie jsou jedna věc a rozumná diskuze věc druhá. Ale zase chápu, že třeba neměli pískoviště a bábovičky a tak tady si mohou docela pěkně hrát co libo. A speciálně pro tebe Vévodo :) :

Jdou sem, dítě jedno nezbedné!

Natáhnou ruce!

Zase nehty jako noc!

I uši volaj´ vo pomoc!

Donesou si rákosku!

Nééé tu malou!

Tu větší!

Když jich řežu,

tak hned brečí! <°)
Anna Dagmar and one more user like this.
Anna Dagmar likes this.
Bratia a sestry likes this.
Segal
Není možné předstírat polohu obránce víry a přitom žít ve lži. 🚯©😈👿
Mates5485 likes this.
Napriek tomu, že v USA je to s potratmi a zákonmi oveľa viac diabolské ako u nás, je tu aj 1 svedectvo pokánia jednotlivca www.hlavnespravy.sk/…/1740242
Ladislav Bajza and 2 more users like this.
Ladislav Bajza likes this.
Mates5485 likes this.
Segal likes this.
Uvedu jen dvě věci. Ta první mne pobavila ve svém ultimativním výroku p. Jelínkové - "omezovat reprodukční práva žen". Pokud se nemýlím, dotyční chtějí onu reprodukci blokovat.... tak jakápak reprodukční práva o kterých hovoří? :)

To druhé se týkalo snižování potratovosti. Ano, je tomu tak a je to bezvadné, že potraty tak zásadně poklesly, ale jsou tu další plíživé způsoby, které zvyšují …More
Uvedu jen dvě věci. Ta první mne pobavila ve svém ultimativním výroku p. Jelínkové - "omezovat reprodukční práva žen". Pokud se nemýlím, dotyční chtějí onu reprodukci blokovat.... tak jakápak reprodukční práva o kterých hovoří? :)

To druhé se týkalo snižování potratovosti. Ano, je tomu tak a je to bezvadné, že potraty tak zásadně poklesly, ale jsou tu další plíživé způsoby, které zvyšují pomyslný luxus soužití, ale současně zamořují životní prostředí, zasahují do těla ženy více, než si umíme představit a mnohdy i působí potratově... Úcta k životu a to v jakékoli formě od početí až ke hrobu je vždy na místě... A kdo život chrání a chová k němu úctu, ten stojí na straně Života.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Chceme, aby současný potratový zákon zůstal v podobě, jako je dnes,“ řekla Jelínková. Hnutí pro život zároveň označila za organizaci s nejasným financováním a jasnou agendou omezovat reprodukční práva žen.
Umělých přerušení těhotenství v Česku každý rok ubývá. V roce 2016 jich statistický úřad zaznamenal 20 300. V roce 2015 bylo zákroků 20 403, v roce 2010 pak 23 998. V roce 2015 připadalo na 1000 obyvatel 1,9 přerušení těhotenství, v roce 2010 to bylo 2,3. V roce 1989 na tisícovku lidí připadalo 10,8 zákroku.

Zdroj: www.idnes.cz/…/protest-praha-p…
Segal
Kastrátos je člověk propadlý peklu. Nejen, že neolitoval své zpupné hříšné lhaní, on v tomto jednání slepě pokračuje.👹🛃🚯®
Mates5485 likes this.
Na pochode som bol osobne, niesol som kríž s Kristom na ňom, zvednutý do výšky vysoko nad hlavy ľudí, na tyči podobnej rybárskému prutu. Bolo to potrebné, lebo na tohtoročnom pochode chýbali kresťanské kríže.
zaba and 3 more users like this.
zaba likes this.
Anna Dagmar likes this.
Mates5485 likes this.
Segal likes this.
Libor Halik likes this.
Dominik Duka zraje jako víno a jsem za něj rád... Stejně tak za rozumné aktivity lidí co umí brát ochranu života vážně a nedělají z toho nějakou pekelnou agitku, jak se žel kdysi dařilo zdejšímu Liborovi H. Děkuji...
Pro heretika, který nevěří ve věčný pekelný trest i za jediný neolitovaný smrtelný hřích, je každá informace o pekelném trestu, pekelnou agitkou.
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Segal likes this.
Věčné tresty jsou součástí katolické věrouky. Chápu, že Libor H má v tomto směru jako kněz nekatolický a mimo aktivní službu ve své církvi poněkud zavádějící postoje a informace. Proč mu to zazlívat. Jeho soudy i jeho předpovědi jsou mnohdy dezinformační. Chválím ho ale za to, že umí zdůraznit význam Kříže... To své podmíněné ALE k jeho způsobům musím vždy dodat :) Liborek jiný asi nebude :))
Výborný otec kardinál Dominik Duka