08:15
Wolnyczlowiek
93.2K

Protest "Odwołać rząd Tuska!" - mowa organizatora pod KPRM 23.03.13.

www.youtube.com/watch Marsz ludzi oburzonych zorganizowany spontanicznie przez grupę fejsbukowiczów spotkał się z dużym zainteresowaniem - mimo fatalnej, mroźnej aury w manifestacji wzięło udział …More
www.youtube.com/watch
Marsz ludzi oburzonych zorganizowany spontanicznie przez grupę fejsbukowiczów spotkał się z dużym zainteresowaniem - mimo fatalnej, mroźnej aury w manifestacji wzięło udział ponad 500 osób z różnych części Polski. Podczas akcji powołany został oddolny Ruch obywatelski "Pospolite Ruszenie" zmierzający do odwołania obecnej, haniebnej dla naszego Narodu ekipy rządzącej.
Category
News & Politics
License
Standard YouTube License
Christopher.
Żaden czlowiek który nie odwoluje się do Boga
prawa ludzkie też będzie miał w głebokim poważaniu.
Była ta zbieranina na Mszy Trydenckiej?
Christopher.
Tymi samymi hasłami mamiono ludzi w 1980 i 1989 roku. Mialo być lepiej a jest dziadostwo większe niz za PRLu. Naród dał się zwieść masońskiemu KORowi i innym. Teraz uwazam, że
skumbria w tomacie
skumbria w tomacie
chcieliście unii
no to ją macie
dziurawe gacie
dawidp94
Niemieckie okręty wojenne wpłynęły do portu szczecińskiego

gazetawarszawska.com/…/niemieckie-okre…
jadwiska
Jozefa1111
Może w końcu zaczną Polacy zwoływać się na marsze ale nie z bezmyślnym wykrzykiwaniem tylko z modlitwą różańcową na ustach wszyscy tak jak to uczynił Naród Węgierski.poza tym może wreszcie cały nasz Naród obwoła P.Jezusa Chrystysa Królem Polski wbrew temu co uczynił "Nasz Episkopat"
David44PL
Poszli za wilkami w owczej skórze zamiast za Bogiem. Oddali wiarę za kiełbasę. Dali się oszukać. Teraz nie mają ani jednego ani drugiego. Uwiedzeni ułudą miernot postępu nie dostrzegli że prowadzi nad przepaść piekła.

Ostatnia nadzieja Chrystus Król
Jozefa1111
Może w końcu zaczną Polacy zwoływać się na marsze ale nie z bezmyślnym wykrzykiwaniem tylko z modlitwą różańcową na ustach wszyscy tak jak to uczynił Naród Węgierski.poza tym może wreszcie cały nasz Naród obwoła P.Jezusa Chrystysa Królem Polski wbrew temu co uczynił "Nasz Episkopat"
KamilPe
Nic nie dadzą te wszystkie pikiety, jeśli Polska nie zjednoczy się u stóp Jezus Chrystusa Króla.
19mietek77
Jak długo Narodzie Polski będziesz trwał
w odstępstwie od Boga - tak długo nie będzie
do Ciebie ratunku.
Jak długo królować Ci będzie "kość niezgody"
- tak długo pogrążać się będziesz w nicość!!
Anja39
Polacy zjednoczą się jak zobaczą fizycznie okupanta u granic z giwerą, ewentualnie jak upadną na kolana tak, ze juz bardziej nie mozna bedzie upaść-niestety to stanie sie wtedy kiedy wszystko co mozna było zostanie juz sprzedane, wszystko co mozna było zostanie roztrwonione a zostanie jedynie modlitwa.Bogu dzieki ze Chrystus dopuszcza takie uciski, bo jedynie w biedzie, rozpaczy, sytuacji bez …More
Polacy zjednoczą się jak zobaczą fizycznie okupanta u granic z giwerą, ewentualnie jak upadną na kolana tak, ze juz bardziej nie mozna bedzie upaść-niestety to stanie sie wtedy kiedy wszystko co mozna było zostanie juz sprzedane, wszystko co mozna było zostanie roztrwonione a zostanie jedynie modlitwa.Bogu dzieki ze Chrystus dopuszcza takie uciski, bo jedynie w biedzie, rozpaczy, sytuacji bez wyjscia czlowiek staje się czlowiekiem i nabiera ludzkich odruchów-zwlaszcza empatii, solidarnosci i milosci do blizniego.Szkoda ze jak zawsze jest to "po szkodzie"i kraj znów bedzie trzeba "odgruzowywać" ale cóz, taka mentalność której już u wielu zmienić się nie da "wyłacznie gadaniem"