prosze bardzo, nawet rzecznikowi praw obywatelskich zdarza sie powiedziec cos zdrowego
wordpress.com
szuirad1
8

Ograniczenie liczby wiernych na Mszach Świętych było niezgodne z prawem – możemy wejść do kościoła …

Ograniczenie liczby wiernych na Mszach Świętych było niezgodne z prawem – możemy wejść do kościoła jako szósta, siódma czy dwudziesta osoba Poinform…
Weronika-S.
@Tolek Karę powinien zapłacić EP, bo z rządem do spółki upiekli te specjały.
Jam33
Weźcie pod uwagę że to marionetki lucyferianów. Oni są pajacykami na sznurkach. Widocznie mają na nich haki, i dlatego Morawiecki bankier i reszta słucha swoich czarnych mocodawców. Politycy to kukły. Rządzą ludzie z piekła rodem. Nie bedzie spokoju na swiecie dopóki nie przyjdzie pomoc z Nieba.
Tolek
Tak tylko rzecznik nie zapłaci kary za kapłana wpuszczającego więcej ludzi
elbow
Napiszesz zastraszony Tolku do genseka to ci może umorzy.
Tolek
elbow nie jestem w żaden sposób zastraszony. Czyż Bóg namawia do nieposłuszeństwa rządzącym? Proszę znajdź mi chociaż jeden werset w biblii w którym Bóg nawołuje do nieposłuszeństwa rządzącym. Czy w jakiś sposób czujesz się zmuszany do łamania Bożych nakazów? Kto w takim razie nawołuje do nieposłuszeństwa?
Elkam
@Tolek - I kto będzie odpowiedzialny za koszty kwarantanny wielu , jeśli jeden zarażony, nigdzie , tylko na Mszę chodzi?

- Taki zarażony musi wtedy powiedzieć że jedynie do sklepu chodził a nie do Kościoła. I według niektórych płytkomyślacych będzie wtedy OK. Sklep zamkną .Wiara ocaleje ! :)))
Tolek
Elkam piszesz ni z gruszki ni z pietruszki. Ty w ogóle rozumiesz jaki tutaj jest podjęty temat? Jeden namawia do nieposłuszeństwa ty namawiasz do kłamstwa. Czy ja trafiłem na portal katolicki czy na wiec PO, Lewicy Razem tudzież innego ugrupowania politycznego szczującego przeciwko wierze i kapłanom?
POHENIX