Odpowiedni prezent: Franciszek otrzymuje posążek bóstwa, które "chroni" przed katastrofami

Grupa Buddystów z Tajwanu podarowała papieżowi Franciszkowi posążek Guanyina — bożka mającego chronić przed katastrofami. Po audiencji generalnej 22 maja Franciszek powiedział tym ludziom, że nasz…
wacula
A to że Jan Paweł drugi został ubrany w pióropusz indiański podczas pielgrzymki lub w strój góralski i ciupagę itp.Czy to oznacza że już stał się poganinem wedle WASZYCH -pomyślunków [ nie mylić z pomysłem] .PO CO zmyślacie bzdury i komu?
ELOHIM.
@Konfederacja........Winnicki,Braun
A co z Korwin-Mikke i Liroyem??
PiotrM
Mała ciekawostka:

Matteo Salvini, włoski wicepremier i minister spraw wewnętrznych Włoch, polecił swój kraj Niepokalanemu Sercu Maryi, po czym dziesiątki tysięcy biły brawo, podczas wiecu przed katedra w Mediolanie.
Marksista / modernista antypapież Franciszek-Bergoglio i pozostali „hierarchowie” z Nowego „Kościoła” potępili tę akcję.

Kiedy włoski wicepremier i minister spraw wewnętrznych Matte…More
Mała ciekawostka:

Matteo Salvini, włoski wicepremier i minister spraw wewnętrznych Włoch, polecił swój kraj Niepokalanemu Sercu Maryi, po czym dziesiątki tysięcy biły brawo, podczas wiecu przed katedra w Mediolanie.
Marksista / modernista antypapież Franciszek-Bergoglio i pozostali „hierarchowie” z Nowego „Kościoła” potępili tę akcję.

Kiedy włoski wicepremier i minister spraw wewnętrznych Matteo Salvini poświęcił swój kraj, swoich obywateli i samego siebie Niepokalanemu Sercu Maryi, katolicki papież przyklasnąłby tej akcji.
Zamiast tego Franciszek-Bergoglio i jego antykatolicki „dwór” potępili akcję wicepremiera.
Widzicie, Bergoglio i jego Nowy Kościół nienawidzą Salviniego, ponieważ nie kupuje marksistowskiej polityki Odstępcy Bergoglio, że terrorystów „imigrantów” należy witać we Włoszech i reszcie Europy. Chociaż kilka krajów europejskich niestety poszło z Bergoglio na początku, większość z nich wycofała się, ponieważ napływ nielegalnych imigrantów-terrorystów doprowadził do gwałtów i mordów obywateli europejskich. Włochy są jednym z tych krajów, które nie kupiły niemoralnej polityki Francisa-Bergoglio.
Wiceminister, gdy 19 maja 2019 r. polecił Włochom Najświętszą Maryję Pannę, pocałował Różaniec, który trzymał, a dziesiątki tysięcy Włochów na Piazza del Duomo w Mediolanie wiwatowały. Salvini w modlitwie zwracał się też do świętych patronów Europy: św. Benedykta z Nursji, św.Brygidy Szwedzkiej, św. Katarzyny ze Sieny, śś. Cyryla i Metodego. Salvini powiedział: „Powierzam Włochom, moje życie i wasze życie Niepokalanemu Sercu Maryi, które z pewnością doprowadzi nas do zwycięstwa.
Kiedy wymieniono imię Bergoglio, tłum wygwizdał tego marksistowskiego / modernistycznego antypapieża.
Okupant tronu Św. Piotra - Bergoglio wysłał swoich popleczników, by potępili działanie Salviniego, polecającego jego kraj Niepokalanemu Sercu Maryi. Był wśród nich redaktor jezuita, Antonio Spadaro, bliski powiernik Bergoglio. Spadaro jest znany wśród prawdziwych katolików, ze sprzeciwu wobec włoskiego prawa nakazującego umieszczanie krucyfiksów we wszystkich włoskich budynkach publicznych. Nawet sekretarz stanu Nowego Watykanu i przewodniczący Konferencji Episkopatu Europy dodali swoją naganę wobec działania Salviniego.
Inny, przeciwny chorej i antykatolickiej postawie Bergoglio i jego bandy, pogląd wyraził Ksiądz (z Nowego Kościoła) z University of America - kiedy przyznał: „Nie ma nic złego w różańcach w polityce. Potrzebujemy całych narodów poświęconych Matce Bożej.
Satanista Bergoglio wszystko przyjmuje co nie pochodzi od Chrystusa !
Odpowiedni prezent: Franciszek otrzymuje posążek bóstwa, które "chroni" przed katastrofami----- czyli na PANA BOGA franeczek kladzi wala bo wazniejszy jest dla niego posążek bóstwa czyli --bal lub zlota krowa
Zorrro
Pokrętny język kard Bergoglio zwanego Franciszkiem... niby się separuje od synkretyzmu i relatywizmu ale posążek przyjmuje...
Żeeeeenada