Ochrona mniejszości?! W kościele ustawili goryla z ludzkimi genitaliami

Instalacja przedstawiające niebieskiego goryla z męskimi genitaliami została ustawiona w kościele Saint Pierre d'Arène w Nicei (Francja), gdzie ma być pokazywana do 15 września. To paskudztwo jest …
jac505
A gdy ujrzycie ohydę spustoszenia, zalegającą tam, gdzie być nie powinna - kto czyta, niech rozumie - wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry. Kto będzie na dachu, niech nie schodzi i nie wchodzi do domu, żeby coś zabrać. A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni. A módlcie się, żeby to nie przypadło w zimie. Albowiem …More
A gdy ujrzycie ohydę spustoszenia, zalegającą tam, gdzie być nie powinna - kto czyta, niech rozumie - wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry. Kto będzie na dachu, niech nie schodzi i nie wchodzi do domu, żeby coś zabrać. A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni. A módlcie się, żeby to nie przypadło w zimie. Albowiem dni owe będą czasem ucisku, jakiego nie było od początku stworzenia Bożego aż dotąd i nigdy nie będzie. I gdyby Pan nie skrócił owych dni, nikt by nie ocalał. Ale skróci te dni z powodu wybranych, których sobie obrał.

Widzimy bezdyskusyjną ohydę w budynku gdzie zbierają się wyznawcy Jezusa i odprawiane są msze święte, mam nadzieje że ważne. Czy mamy uciekać już w góry, nie wracać z pola ? Myślę, że ta niebieska postać to zapowiedź takich akcji mających rozpraszać, wywoływać niesmak, szok, oburzenie ale i aprobatę dla inności. Mają przypominać nam, że pochodzimy od małp a one żyją bez ubrań. To zachęta do obnażania się wobec innych bez wstydu. Można by jeszcze znaleźć wiele ukrytych, mających oddziaływać na (pod)świadomość, informacji skierowanych do wyznawców Pana Jezusa. I co to ma być ? Co to ma wspólnego z Ewangelią ? Myślę, że ten godny pożałowania ksiądz został przyłapany na brzydkich rzeczach przez bezpiekę i postawiony pod ścianą - albo coś pokaże w kościele albo oni coś pokażą o nim w mediach. A może jest to wywrotowy już kapłan, który postradał rozum ? Matka Boża z Fatimy prosiła aby modlić się za księży. Kto wziął Jej słowa na serio ?
Króluj nam Chryste
Pozdrawiam
KP 15-07-2013
Za każdym razem, kiedy ujrzycie nowe i niezwykłe symbole w Moim Kościele, przypatrzcie się im dobrze, gdyż bestia jest pełna zuchwalstwa i afiszuje się ze swoją nikczemnością poprzez wystawianie na pokaz symboli, które oddają jej cześć.