Libor Halik
16/04/2019 Martin L. Pall, PhD., ktorý je emeritným profesorom biochémie a základných lekárskych vied na Washingtonskej štátnej univerzite napísal: „Na základe ich vyhlásení mám za to, že pán Ryan aj Dr. Andriukaitis sú pripravení rozmiestniť desiatky miliónov 5G antén, poškodzujúcich 5G žiarením každého jedného človeka v EÚ, bez vykonania čo i len jedného biologického testu skutočnej …More
16/04/2019 Martin L. Pall, PhD., ktorý je emeritným profesorom biochémie a základných lekárskych vied na Washingtonskej štátnej univerzite napísal: „Na základe ich vyhlásení mám za to, že pán Ryan aj Dr. Andriukaitis sú pripravení rozmiestniť desiatky miliónov 5G antén, poškodzujúcich 5G žiarením každého jedného človeka v EÚ, bez vykonania čo i len jedného biologického testu skutočnej bezpečnosti 5G.“ www.badatel.net Pro @Samson1
3 more comments from Libor Halik
Libor Halik
Hoci sa Brusel stáva prvým veľkým medzinárodným mestom, ktoré blokuje technológiu 5G, zákony na zákaz či obmedzenie 5G sietí z dôvodu ich vplyvov na zdravie, prijali desiatky miestnych samospráv. Environmentálny zdravotný trust uvádza zákony 21 miestnych vlád v USA.
A 13. marca požiadala mestská rada mesta Portland (štát Oregon) Federálnu komisiu pre komunikáciu (FCC) o aktualizáciu jej výskumu…More
Hoci sa Brusel stáva prvým veľkým medzinárodným mestom, ktoré blokuje technológiu 5G, zákony na zákaz či obmedzenie 5G sietí z dôvodu ich vplyvov na zdravie, prijali desiatky miestnych samospráv. Environmentálny zdravotný trust uvádza zákony 21 miestnych vlád v USA.
A 13. marca požiadala mestská rada mesta Portland (štát Oregon) Federálnu komisiu pre komunikáciu (FCC) o aktualizáciu jej výskumu zdravotných a environmentálnych dopadov technológie 5G.
Webové stránky, ako sú EMF Safety Network, WhatIs5G.info a My Street, My Choice poskytujú návody na zablokovanie technológie 5G v mieste, kde žijete.

Odporúčame: www.badatel.net/zbohom-vysoky-krvny-tlak/
Užitočný je aj tento priemyslom propagovaný zoznam legislatívnych krokov technológie 5G v jednotlivých štátoch, lebo poskytuje náhľad do spôsobu ich fungovania.
Nižšie je uvedený čiastočný zoznam zdrojov, kde sa môžete dozvedieť viac a zapojiť sa proti zavádzaniu 5G technológie. Tlieskame všetkým, ktorí sa ujímajú vedenia a nechajú sa viesť svojím srdcom.
Bruselský príbeh – zdroje:
www.brusselstimes.com/…/radiation-conce…
www.lecho.be/…/10112569.html
Bruzz.be
Vedecké dôkazy o škodlivosti 5G technológie:
EHTrust: Scientific Research on 5G, Small Cells and Health
Dr. Martin Pall’s free e-book: “5G: Compelling Evidence for Eight Distinct Types of Great Harm Caused by Electromagnetic Field (EMF) Exposures and the Mechanism that Causes Them” (PDF, 90 pages)
Dr. Joel Moskowitz: “5G Wireless Technology: Cutting Through the Hype
Electric Sense: “www.electricsense.com/5g-radiation-dangers/
Health resources summary from WhatIs5G.info
Health resources summary from www.telecompowergrab.org/science.html
EMF interview by Luke Storey: Dr. Jack Kruse
SaferEMR: drive.google.com/…/view (EMF in general)
Research from magdahavas.com
News from www.clearlightventures.com/blog
Articles from www.mediapass.com/subscription/noscriptredirect
Komunity a organizácie bežných ľudí
Pozor: Niektoré z nižšie uvedených organizácií stále organizujú akcie na kontaktovanie volených zástupcov so žiadosťami o pomoc. Napriek tomu sa objavuje obrovský nárast uvedomenia, že sa teraz vyžaduje ráznejšia reakcia.
5G Space Appeal: An International Appeal to Stop 5G on Earth and In Space (sign it)
Environmental Health Trust
Parents For Safe Technology
Physicians For Safe Technology
EMF Safety Network (California)
Our Town, Our Choice
Americans For Responsible Technology
InPower Movement Episode 1: A Mass Action of Liability
scientists4wiredtech.com
Dr Jack Kruse (website & community)
Záver
Na záver už len malé pripomenutie, čo to vlastne je 5G. Pôvodne ide o vojenský zbraňový systém na báze mikrovlného žiarenia na vyvolávanie pocitov silného pálenia kože. Používa sa v rôznych štátoch na rozháňanie demonštrantov.
Ďalej sa to dá využiť aj na cielené zasahovanie ľudí, u ktorých je záujem vyvolať zmenu mysle, psychiky či rôzne chorobné stavy.
Naozaj toto chceme mať rozmiestnené v našich mestách na každých 50 až 100 metrov, kde pred tým nebude úniku? Musíme to zastaviť teraz, kým sa to ešte dá a nie je príliš neskoro. www.badatel.net
Pro @Samson1
Libor Halik
Brusel je prvé mesto, ktoré pre zdravotné riziká nepovolí siete 5G 21/05/2019 www.badatel.net
Libor Halik
Vo Švajčiarsku protestujú tisíce ľudí proti novým 5G sieťam. Lekári sa pridávajú
14/12/2019 www.badatel.net Pro @Samson1
apredsasatoci likes this.
Samson1
Libor Halik
Petr Kapounek je falešný prorok hlásající pokoj, pokoj, když hrozí smrt, dezinformátor, sebevrah. Jeseník byl vybrán jako 1 z 5 měst, kterým ministerstvo průmyslu dopomůže s testováním technologie 5G. Běda dětem v Jeseníku, chudáci !!! Pro @Samson1
západniar
V medicínskej literatúre sa neuvádzajú následky či choroby z elektromagnetického žiarenia ani u zamestnancov vysokovýkonných vysielačov, aj keď sa spomína sterilita u vojakov následkom práce s radarovými zariadeniami, kde sa používajú mikrovlny s vysokým výkonom. Pre zaujímavosť, u nás za mestom bol pred revolúciou inštalovaný ohromný stredovlnný vysielač s plánovaným výkonom 1,5 megawattu, aj …More
V medicínskej literatúre sa neuvádzajú následky či choroby z elektromagnetického žiarenia ani u zamestnancov vysokovýkonných vysielačov, aj keď sa spomína sterilita u vojakov následkom práce s radarovými zariadeniami, kde sa používajú mikrovlny s vysokým výkonom. Pre zaujímavosť, u nás za mestom bol pred revolúciou inštalovaný ohromný stredovlnný vysielač s plánovaným výkonom 1,5 megawattu, aj keď potom vysielal len s polovičným výkonom a nedávno bol demontovaný pre technologickú zastaralosť a vysoké náklady na prevádzku. V blízkom okolí takýchto vysielačov vraj domácich triasli aj drôty natiahnuté vo vinici, ináč sa nikomu nič nestalo. Elektromagnetické žiarenie vysokých frekvencií a výkonov vytvára vo vodivom materiáli značný elektrický prúd a jeho vplyvom aj teplo, ale na dosiahnutie takéhoto efektu sú potrebné rádovo stovky wattov sústredených do lúča, podobne ako v mikrovlnovej rúre. (V tejto súvislosti mi mimochodom napadá, či je možné dostatočne výkonným mikrovlnovým lúčom namiereným z istej vzdialenosti na hlavu vyvolať umelý epileptický záchvat, elektrošok. Iste sa s tým už dávno experimentovalo, ale informácie nemám.) Čo sa teda týka strachu z týchto vecí, netreba sa nám báť, veď nejde tu o ionizujúci typ žiarenia a ani výkon dnešných komunikačných zariadení nebýva veľký.