pch24.pl

Abp Jędraszewski: zagraża nam ideologia ateizmu. To ona odbiera nam godność

Choć czas zmagań z komunizmem się zakończył, pojawiają się ideologie odrzucające prawdę o Bogu – powiedział abp Marek Jędraszewski podczas homilii …
kajtek likes this.
30 lipca 2019 13:45 - Wzywając Maryję do ludu Bożego. Wiadomość do Enocha.

Dziatki mego serca, pokój mego Pana niech będzie z wami wszystkimi.

Dzieci, wzywam was na nowo, że jesteście gotowi i przygotowani na nadejście Bożego ostrzeżenia. Obudź się wreszcie, grzeszna ludzkości; Nie bądźcie głusi, aby to doniosłe wydarzenie nie wpłynęło na was w grzechu! Nadciągają niegodziwości, Mój przeciwnik …More
30 lipca 2019 13:45 - Wzywając Maryję do ludu Bożego. Wiadomość do Enocha.

Dziatki mego serca, pokój mego Pana niech będzie z wami wszystkimi.

Dzieci, wzywam was na nowo, że jesteście gotowi i przygotowani na nadejście Bożego ostrzeżenia. Obudź się wreszcie, grzeszna ludzkości; Nie bądźcie głusi, aby to doniosłe wydarzenie nie wpłynęło na was w grzechu! Nadciągają niegodziwości, Mój przeciwnik jest wolny i pozwala, by większość dusz zginęła z powodu grzechów ciała; Jeśli Niebo nie wyśle szybko tego ostrzeżenia, wiele innych dusz zostanie utraconych, ponieważ nie chcą się martwić o przywołanie Nieba.

Małe dzieci, zanim pojawią się i ostatnie panowanie Mojego przeciwnika Niebiosa wyśle wam ostrzeżenie, stanie się to wkrótce. Grzech tego pokolenia czasów ostatnich sprawił, że wszystkie wydarzenia opisane w Świętym Słowie Bożym wydarzyły się znacznie szybciej. Przygotujcie się, trzodo mojego pana, na nadejście ostrzeżenia, aby wasze przejście do wieczności pochwyciło was w boskiej łasce, aby wasza dusza nie cierpiała, jeśli zostanie wam pokazane nieszczęście i grzech, z którymi wy i wasz bogowie Obrażone rodzeństwo!
Wzywam was, najmłodsi, do spowiedzi i zadośćuczynienia za wszystkie wasze grzechy w taki sposób, że kiedy wejdziecie do wieczności, nie będziecie musieli znać i czuć ognia trzeciego czyśćca, w którym dusze powoli płoną ogniem być oczyszczonym; gdzie wasze niepotwierdzone i odkupione grzechy dręczą was nieubłaganie. To miejsce jest najtwardsze czyśćca, idą wszystkie dusze, które zaskoczyły śmierć w grzechu śmiertelnym lub daleko od Boga; Idą tam dusze, które nie zostały potępione z powodu miłosierdzia Mojego Pana, który w ostatniej chwili otrzymał pewne miłosierdzie, prosząc o przebaczenie; Inni ratują się, odmawiając Różaniec Miłosierny i Mój Różaniec Święty, gdy modlą się za dusze, które są w największym niebezpieczeństwie skazania się. Jeszcze inni nie potępiają z powodu uczynków miłosierdzia, które wykonali na tym świecie, lub przez Święty Szkaplerz, który nosili w chwili ich odejścia.

Moje maleństwa, w trzecim czyśćcu jest także wiele dusz letnich, dusz, które odwróciły się od Boga poprzez przywiązania i marności tego świata i szukały Go tylko wtedy, gdy miały problemy i potrzeby. Błogosławieni, którzy chwytają ostrzeżenie w łasce Bożej, a lampy świecą poprzez modlitwę, gdyż ich przejście przez wieczność będzie ich największą radością. W przeciwieństwie do tych, którzy uchwycili ostrzeżenie w grzechu śmiertelnym lub duchowym letnim, ponieważ ich przejście do wieczności będzie ich najgorszym koszmarem. Małe dzieci, od tych biednych dusz niektórzy oczekują trzeciego czyśćca, a inni ognia piekielnego. Wiele dusz przez swój grzeszny stan nie zniesie przejścia do wieczności i zatraci się, ich duch nie powróci na tę ziemię.
Miliony dusz nie powrócą od Boga przez swoją niegodziwość, grzech i oddalenie od Boga; inni mają szansę pomimo grzechu, ponieważ nie byli aż tak poważni. Niebo ma nadzieję, że ostrzeżenie obudzi wszystkich, ponieważ jeśli tego nie zrobią, zginą w czasie wielkiej kary. Wszystko zostało przyspieszone przez niegodziwość i grzech, które istnieją dziś na tym świecie; jeśli bezbożne narody nie porzucą swej niegodziwości, to, co nastąpi po ostrzeżeniu, będzie ogniem z nieba. Wszyscy, którzy nadal grzeszą i czynią zło po ostrzeżeniu i cudu, zostaną usunięci ze stada Mojego Syna. Po czasie cudu pozostanie tylko lud Boży i dzieci ciemności; wtedy zaczyna się ostatnie panowanie Mojego przeciwnika, a potem wielki Armageddon, który jest ostateczną bitwą o wasze wyzwolenie.

Pokój mojego Pana pozostaje w was, moi umiłowani, najmłodsi.

Kocha cię, twoją matkę, świętą Marię.

Przekazujcie Moje Orędzia i Moje wezwania w każdym zakątku świata.

Jeszcze raz przypominam wam, Moje maleństwa: załóżcie duchową zbroję rano i wieczorem oraz włączcie swoje dzieci i członków rodziny, aby oni również otrzymali ochronę nieba!