Brutálne vystúpenie v poľskom gaybare: Podrezali bábiku arcibiskupa, ktorý vyzval občianskych …

Brutálne vystúpenie v poľskom gaybare: Podrezali bábiku arcibiskupa, ktorý vyzval občianskych predstaviteľov čeliť plánom presadzovania genderovej ideológie v poľských školách a spoločnosti Rozruch …More
Brutálne vystúpenie v poľskom gaybare: Podrezali bábiku arcibiskupa, ktorý vyzval občianskych predstaviteľov čeliť plánom presadzovania genderovej ideológie v poľských školách a spoločnosti
Rozruch v prevažne katolíckom Poľsku spôsobili fotografie z voľby Mr. Gay Poland, ktorá sa konala v jednom z poznanských klubov pre homosexuálov.

Jeden z účastníkov prestrojený za ženu podrezal krk nafukovacie bábke s prilepenou fotografiou krakovského arcibiskupa Marka Jendraszewského. Ten nedávno vyvolal v Poľsku aj v zahraničí rozruch, keď v jednej kázni označil sexuálne menšiny za mor.
Od kontroverzného klubového vystúpenia, o ktorom informovala vládu poľská televízia TVP ako o simulovanie Prelátovej vraždy, sa dištancovali spolky združujúce lesbičky, gayov, bisexuálov a transgender osoby (LGBT). Poľský ombudsman chce incident vyšetrovať ako výzvu k násiliu „pod pláštikom umeleckej slobody“.
„Sme proti všetkým druhom nenávistných prejavov, vyzývať k násiliu či propagáciu týchto postojov,“ …More
ekans
Peter Mulík Zipser To je nejaká montáž. Ten transvestita je Slovák. To nie je v Poľsku
Prečo by Slovák nemohol byť aj v Polsku.
Všetko je to sodomská ohavnosť.
Ružena
Možno nám ten slovák povie kde to vlastne bol...
ekans
sa ho opýtajte
One more comment from Anton Čulen