Language
15 919
ewaboryk

Czy nakazy i posłuch są sprzeczne z nauką Kościoła?

Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com Koncepcja Kościoła bez dyscypliny, prawa, nakazów i hierarchii cieszy się dziś znaczną popularnością. Wielu ludzi mówi o swej głębokiej duchowości, także …
wacula25@wp.pl
yuitrel No równie dobrze mógłbyś ukazać tęczę w miłości symbolice Bożej jako znak pederastów -.Chociaż Bóg mówi Noemu, że tęcza będzie służyć jako znak przymierza, także wielu ludzi złych chcę widzieć tylko zło ale nigdy dobra .Tak nam nie wolno czynić.
kovanecky
Tylko Bóg jest Dobry.... po co te wszystkie znaki i gesty jeśli człowiek jest zły? Po to,
że zakrywają one pierwotną istotę Dobra, tworząc złudzenia że człowiek jest dobry .... tak jak Bóg.
Nie gestem jednak ale czynem pokonujemy nasze zło, zawsze, gdy wypełniamy Prawo Boże.
yuitrel
Twórca języka migowego to Helen Keller, która po uszy siedziała w okultyzmie i spirytyzmie.

thewildvoice.org/pope-francis-devils-horns/
Tak że ten "znak miłości", to żaden przypadek . Nie jest przypadkiem też, że ostrzegają przed tym w kościele
8dniprzed.blogspot.com/2016/06/horror-bergoglio.html
wacula25@wp.pl
A w języku migowym miłość oznaczamy tak: zacisnij pięść, a wyprostuj jedynie mały palec, palec wskazujący i kciuk. Pamiętaj o kciuku! bez kciuka jest to znak szatana, a z kciukiem jest to oznaka miłości w języku migowym.
kovanecky
@yuitrel... jak na razie to pajac wkręcił Franciszka, gdyż tylko pajac mógł coś takiego zrobić. ... pajac inaczej pacynka a inaczej marionetka... czyli narzędzie w ręku diabła, masonerii, sekty, itd. itp.,
myślę że Franciszek nie ogląda nergala, więc mógł nie wiedzieć co znaczą takie znaki...
yuitrel
Panie @kovanecky trzeba trochę uważać ze słowami. Ten "purpurowy pajac" to kardynał Tagle, być może to następny papież?
cruxnow.com/…/whos-going-to-r…
Wkręcić to można 4 letnie dziecko a nie głowę Kościoła. W każdej polskiej parafii wiedza co ten znak znaczy, a kardynał i papież tego nie wie?
www.pawel.lublin.pl/zycie-duchowe-p…
kovanecky
@modernistae ... nie spełniam tutaj niczego, po prostu..
kovanecky faje kurzy, wcale mu się czas nie dłuży.
modernistae prohibere
@kovanecky spełniasz tutaj niewdzieczna role do odwracania kota ogonem. Uwazaj abyś przy okazji nie zostal przez niego zadrapany. Wiem że jest to trudne zadanie ale w dluzszej perspektywie obroci się przeciwko tobie.i zaden kosmetyk nie zniweluje smrodu cuchnacej lapki trzymanej w nocniku.
kovanecky mentioned this post in koran całował aby nie było wojny religijnej, pisałem już o tym wielokrotnie, ale @Quas Primas ….
kovanecky
@yuitrel... nie wiem kim jest ten purpurowy pajac obok Franciszka, ale film pokazuje dokładnie że ten pajac pokazuje Franciszkowi aby zrobił taki gest. Nie wiem jakim argumentem, ale widać że Franciszek dał się w to wkręcić. Niestety za Franciszkiem łykają to też mewki takie jak @Quas Primas. Wystarczył jeden pajac i pół Kościoła piszczy.
yuitrel
@kovanecky Wariactwo jest, jeżeli ktoś odrzuca fakty
okolo 2:29:30 www.youtube.com/watch
kovanecky
czy jest film na którym Franciszek pokazuje dłonią "rogi" ? Jak na razie to zamieszczacie jedynie zdjęcia i jak większość zdjęć szkalujacych papieży jest to fotomontaż .
Jeśli jest film, proszę o link. Franciszek robi wiele głupstw zarejestrowanych na filmie (np. całowanie żydów po rękach) ale nie można dać się zwariować.
Weronika..S
@lato2018 Ten znak pojawia się wśród piosenkarzy, szczególnie metalu i najwybitniejszych ludzi polityki. Oni też są głuchoniemi? Ten znak to znak autentycznie międzynarodowy, którym rozpoznają się sataniści, a nieświadomi i naiwni naśladują to na swoje nieszczęście.
Weronika..S
P.S. Znak miłości u głuchoniemych to ręce złożone na piersiach. W związku z tym Gość pl. swego czasu wprowadził w błąd czytelników.
Weronika..S
@Ewelina Anna Pewnie uważa, że ,,rogi,, to nie znak satanistyczny, tylko miłości, ale jeżeli miłości to diabelskiej.
Ewelina Anna
Waśnie zniknęły z pierwszej strony moje dwa wpisy. Admin się obudził i skacowany wziął się do pracy.