00:07

Kardinál Janova dává přijímání na "transgender"

Během pohřbu kněze Andrea Gallo (z homosexuální lobby): Kardinál Angelo Bagnasco dává společenství Vladimir Luxuria, slavný politik a "transgender".
ľubica
JimmyG
Sickening!
Maurizio Muscas
È stato uno scandalo ma si potrebbe pensare che questo cardinale sia vicino , vedi il caso Boffo , ai sodomiti.
Hermano_Francisco
Hermanos y hermanas en Cristo...Deseando todas la bendiciones a sus familias...Pues creo que miren hay que tener respeto por todas las personas que somos asi y digo SOMOS por que yo pertenesco a una parte de ellas Homosexual...Y creo que hay que tener respeto por todos nuestro hermanos que no somos diferentes simplemente amamos de otra manera...Yo creo en Cristo Creo en la iglesia obedesco al …More
Hermanos y hermanas en Cristo...Deseando todas la bendiciones a sus familias...Pues creo que miren hay que tener respeto por todas las personas que somos asi y digo SOMOS por que yo pertenesco a una parte de ellas Homosexual...Y creo que hay que tener respeto por todos nuestro hermanos que no somos diferentes simplemente amamos de otra manera...Yo creo en Cristo Creo en la iglesia obedesco al papa y Sobre Todo soy Mariano de Corazon y por parte de los comentarios que lei Sobre el Obispo Tambien hermanos recuerden lo que digo nuestro padre san francisco cuando le dijieron de un sacerdote que cometia lujuria.... -Yo beso la mano del que por Dios fue consagrado y que por el tengo el pan de vida eterna...RESPETO HERMANOS el solo dio de comer al hambriento yo pertenesco a un Grupo Gay en mi parroquia y solo quiero decirles no todos somos iguales siempre hay gente buena asi como hay Lesbianas Gays Transexuales Etc Etc Separados de nuestra madre Iglesia... Existimos los que somos parte y formamos parte de ella y la seguimos con el corazon...Dios Los Bendiga.
Maurizio Muscas likes this.
mikael
Luxuria!? - si è autocondannato, perché maschio nacque.Amen
Il Cardinale non se ne avvede neanche, e non ha nessuna colpa, comunque era in atto un vero agguato e complotto con i fotoreporter in giro.
Jroe
More
juandelcastillomcr
CARDENAL: CRISTIANO QUE VISTE DE COLOR PÚRPURA SIGNIFICANDO QUE ESTÁ DISPUESTO A DERRAMAR SU SANGRE POR DEFENDER LA FE. SU PRINCIPAL OBLIGACIÓN ES DEFENDER A CRISTO PRESENTE EN LA EUCARISTÍA DE LOS QUE, CONSCIENTE O INCONSCIENTEMENTE LO PROFANAN COMULGANDO EN PECADO MORTAL... "EL QUE COME INDIGNAMENTE EL CUERPO DE CRISTO COME SU PROPIA CONDENACIÓN" (…More
CARDENAL: CRISTIANO QUE VISTE DE COLOR PÚRPURA SIGNIFICANDO QUE ESTÁ DISPUESTO A DERRAMAR SU SANGRE POR DEFENDER LA FE. SU PRINCIPAL OBLIGACIÓN ES DEFENDER A CRISTO PRESENTE EN LA EUCARISTÍA DE LOS QUE, CONSCIENTE O INCONSCIENTEMENTE LO PROFANAN COMULGANDO EN PECADO MORTAL... "EL QUE COME INDIGNAMENTE EL CUERPO DE CRISTO COME SU PROPIA CONDENACIÓN" (SAN PABLO)
Talita Kumy
WOw
Pavel123
Pár slov ke svatému přijímání. Je mi jasné, že to tak bohužel někteří neberou. farnostrychnov.webnode.cz/…/prijimani
Maria Dubovska
josefka, z čoho sudiš, že to nikto nevie?
Josefka
Kostelníku parta zlovolníku Jovan nastoupila. Ubožáci... neví co je čeká bez pravdivého pokání...
Jovana
Libor Halik 27.5.2013 14:44:03
Určitě to věděl, neboť pohřbíval známého homosexuálního kněze Andrea Gallo z homosexuální lobby. Neměl vůbec dělat křesťanský pohřeb sodomitovi, který chlubíce se svým hříchem je dávno z církve exkomunikován. Po válce a anarchii bude věčné peklo přeplněné k prasknutí homosexuálními biskupy a homosexuálními knězi.

------

Lukáš 5:32 | Nepřišel jsem volat k pokání …More
Libor Halik 27.5.2013 14:44:03
Určitě to věděl, neboť pohřbíval známého homosexuálního kněze Andrea Gallo z homosexuální lobby. Neměl vůbec dělat křesťanský pohřeb sodomitovi, který chlubíce se svým hříchem je dávno z církve exkomunikován. Po válce a anarchii bude věčné peklo přeplněné k prasknutí homosexuálními biskupy a homosexuálními knězi.

------

Lukáš 5:32 | Nepřišel jsem volat k pokání spravedlivé, ale hříšníky.

------
Libore my nevíme, jestli ten člověk nedělal pokání a nelitoval svých hříchů.

-----
Lukáš 6:37 | Nesuďte, a nebudete souzeni; nezavrhujte, a nebudete zavrženi; odpouštějte, a bude vám odpuštěno.
Jan 7:24 | Nesuďte podle zdání, ale suďte spravedlivým soudem!
Maria Dubovska
ano, velice tuctová tvár.
Jovana
Takových žen, chodí po našich městech Pavle 123. Než začnu mluvit o svatokrádeži, tak je třeba prověřit a potvrdit.
Maria Dubovska
cs.wikipedia.org/wiki/Angelo_Bagnasco

a. bragnasca menoval benedikt v rokuk 2007 predsedom talianskej biskupskej konferencie. je len málo pravdepodobné, že menoval člena takej lobby.

divala som sa na fotky tej vladimiry, pokažde vyzera inak. nemyslim že kardinal tak podrobne študuje podobizne, učesy a črty aby kamžite spoznal konkretneho človeka. a ktovie, možno homoloby ksichty ani nesleduje, …More
cs.wikipedia.org/wiki/Angelo_Bagnasco

a. bragnasca menoval benedikt v rokuk 2007 predsedom talianskej biskupskej konferencie. je len málo pravdepodobné, že menoval člena takej lobby.

divala som sa na fotky tej vladimiry, pokažde vyzera inak. nemyslim že kardinal tak podrobne študuje podobizne, učesy a črty aby kamžite spoznal konkretneho človeka. a ktovie, možno homoloby ksichty ani nesleduje, načo by mu to nakoniec bolo.
Pavel123
Taky si to myslím Jovano.
Jovana
Může někdo potvrdit, že kardinál věděl a poznal? Je to starší muž.
Pavel123
Zino ale já s tím problém nemám. Přihodil jsem v pátek příspěvek k tématu a vy jste na mě vyletěla, že dělám tu neplechu . Zino naštěstí jsem ženatý. Prosím ale nemusíte mi na to odpovídat, protože vím co byste mě napsala o nakládání s něčím....na druhou stranu jsem rád, že tu jste Zino aspoň mě někdo říká, že mám jít opět ke zpovědi po pár týdnech, a proto se dnes opět začnu …More
Zino ale já s tím problém nemám. Přihodil jsem v pátek příspěvek k tématu a vy jste na mě vyletěla, že dělám tu neplechu . Zino naštěstí jsem ženatý. Prosím ale nemusíte mi na to odpovídat, protože vím co byste mě napsala o nakládání s něčím....na druhou stranu jsem rád, že tu jste Zino aspoň mě někdo říká, že mám jít opět ke zpovědi po pár týdnech, a proto se dnes opět začnu připravovat ke zpovědi. Někdy mám pocit jakoby z Vás mluvil někdo, kdo mě přesvědčuje, že nesmím chodit ke svatému přijímání. Neboj budu.
Josefka
Kardinál Janova dává přijímání na "transgender"
Libor Halik 27.5.2013 14:44:03
Určitě to věděl, neboť pohřbíval známého homosexuálního kněze Andrea Gallo z homosexuální lobby. Neměl vůbec dělat křesťanský pohřeb sodomitovi, který chlubíce se svým hříchem je dávno z církve exkomunikován. Po válce a anarchii bude věčné peklo přeplněné k prasknutí homosexuálními biskupy a homosexuálními knězi. 3. …More
Kardinál Janova dává přijímání na "transgender"
Libor Halik 27.5.2013 14:44:03
Určitě to věděl, neboť pohřbíval známého homosexuálního kněze Andrea Gallo z homosexuální lobby. Neměl vůbec dělat křesťanský pohřeb sodomitovi, který chlubíce se svým hříchem je dávno z církve exkomunikován. Po válce a anarchii bude věčné peklo přeplněné k prasknutí homosexuálními biskupy a homosexuálními knězi. 3. světová válka Teď v televizi 27. 5. v 14:45 – ČT2 Čertova brázda (tj. zázrak udělaný skrz moc sv. Prokopa Sázavského)
alino
Ono sa to nevylučuje Pavle. Viď Zino
Pavel123
Zino vy chodíte do kostela a ke svátostem?
Maria Dubovska
ty to tak akurat velice dobre poznáš či sa nejaký gallo chvalil a čim. predpokladam že prvykrat to meno počuješ, ale hned mudra jak radio.
Maria Dubovska
pohreb neni žiadna sviatost. i samovrazi sa pochovavaju, i vrahovia, i takí co celý život nepachnu do kostola. mohol ho pochovat.

"nenavidet hriech, milovat hriesnika" - zrejme ti to zina nič nehovori.
Pavel123
Tedy když přijímá s těžkým hříchem
Pavel123
Také si myslím, že v tu chvíli dotyčného nepoznal. Ono když se to tak veme, po celém světě knězi podávají svaté přijímání lidem a kolikrát mohou ti lidi být zločinci, ale jak to má ten kněz vědět? Svatokrádežník je ten co přijímá.
Maria Dubovska
Už titulkou sa títo ludia uvádzajú o čo im ide. Takže nevadí, že Andra Gallo prijimal nehodne, podla autora vadi, že kardinal Janova dava prijmanie.
Vážený vkladatel, sám si homolobby.
Maria Dubovska
Tak ja neviem ale kardinal Janova ked pride niekam do cudzieho prostredia, obyčajne sa robí tak, že tomu kto pride sa dava prijimanie. Kardinal predsa ludi osobne nepozná.
Co proti tomu - lustrácie?
Jovana
Kdo přijímá eucharistii svatokrádežně, ten odsuzuje sám sebe. Má však odsuzovat Libor nebo já toho, kdo přijímá eucharistii?
Skrze přijímání eucharistie mohu někoho pohoršit. Komu Bůh víc dal, od toho bude více požadovat. Eucharistii přijímají i státníci a co vladykové Libore?
Přijímejme Tělo a Krev našeho Pána s pokorou. Litujme svých hříchů.
Bůh je nejvýš spravedlivý.
Libor Halik
Kromě toho kardinál Bagnasco dával eucharistického Krista člověku, který se sám označuje za nekatolíka, za budhistu dle Cardinal of Genoa: Communion to a «Transgender» Čili kardinál i tímto porušil všechny církevní předpisy, včetně Nového a Starého zákona. Hněv Boží bude strašný. Poláci mají zvyk, že když někdo zneužije sv. eucharistii (jako se stalo nedávno skrze lupiče, když vykradli svatos…More
Kromě toho kardinál Bagnasco dával eucharistického Krista člověku, který se sám označuje za nekatolíka, za budhistu dle Cardinal of Genoa: Communion to a «Transgender» Čili kardinál i tímto porušil všechny církevní předpisy, včetně Nového a Starého zákona. Hněv Boží bude strašný. Poláci mají zvyk, že když někdo zneužije sv. eucharistii (jako se stalo nedávno skrze lupiče, když vykradli svatostánek), je třeba činit veřejné pokání za něj, aby to nepřineslo trest Boží na celý polský národ.
Jovana
To mi vůbec nedošlo, že se Libor Halík bojí, že je v pekle málo místa.
Libore, abyste se nespletl.
Libor Halik
Určitě to věděl, neboť pohřbíval známého homosexuálního kněze Andrea Gallo z homosexuální lobby. Neměl vůbec dělat křesťanský pohřeb sodomitovi, který chlubíce se svým hříchem je dávno z církve exkomunikován. Po válce a anarchii bude věčné peklo přeplněné k prasknutí homosexuálními biskupy a homosexuálními knězi. 3. světová válka Teď v televizi 27. 5. v 14:45 – ČT2 Čertova brázda (tj. zázrak …More
Určitě to věděl, neboť pohřbíval známého homosexuálního kněze Andrea Gallo z homosexuální lobby. Neměl vůbec dělat křesťanský pohřeb sodomitovi, který chlubíce se svým hříchem je dávno z církve exkomunikován. Po válce a anarchii bude věčné peklo přeplněné k prasknutí homosexuálními biskupy a homosexuálními knězi. 3. světová válka Teď v televizi 27. 5. v 14:45 – ČT2 Čertova brázda (tj. zázrak udělaný skrz moc sv. Prokopa Sázavského)
Libor Halik
To je k pozvracení se, když kardinál dává Tělo Ježíše Krista v eucharistii do úst veřejně známému homosexuálnímu muži, který se převléká za ženu. Nedivím se proto, že svatými předpovězená 3. světová válka a občanská válka v Itálii bude proto strašná. Zdánlivě konzervativního Bagnasca 7. března 2007 Benedikt XVI. jmenoval předsedou Italské biskupské konference. Na konsistoři 24. listo…More
To je k pozvracení se, když kardinál dává Tělo Ježíše Krista v eucharistii do úst veřejně známému homosexuálnímu muži, který se převléká za ženu. Nedivím se proto, že svatými předpovězená 3. světová válka a občanská válka v Itálii bude proto strašná. Zdánlivě konzervativního Bagnasca 7. března 2007 Benedikt XVI. jmenoval předsedou Italské biskupské konference. Na konsistoři 24. listopadu 2007 byl papežem povýšen do sboru kardinálů. Na jednání Rady evropských biskupských konferencí v září 2011 v Tiraně byl zvolen místopředsedou Rady. Hrozné proroctví pravoslavné sv. Pelagie Rjazaňské o zamoření biskupů homosexualitou, se naplnilo. Nyní čeká církev krvavá očistná koupel. Evropa bude omyta krví, předpověděl katolický sv. P. Pio. Viz i: Po 2.světové válce pravoslavní patriarchové a metropolité méně věří Stalo se to, před čím varovala Bohorodička ve Fatimě r.1917.
OAMDG1 likes this.
Zet.
Santiago74
Ja, es kann noch schlimmer, und es wird auch noch schlimmer.
Immer wenn man in den letzten Jahrzehnten glaubte, schlimmer könne es nicht kommen, wurde man enttäuscht.
Die Frage, die ich mir stelle, ist: wird das irgendwann amtlich?
+
Kardinäle beim Üben für den Konklave-Rauch:
cdn.radiolive.co.nz/…/Cardinals-ashes…
KindGOTTES likes this.
Acedian
Wenn man weiss, dass bei Weltjugendtags-Papstmessen nach dem Kommunionausteilen überall Hostien am Boden rumliegen, muss man sich nicht wundern, wenn ein Kardinal einem "Transsexuellen" den Leib Christi - immerhin in den Mund - gibt.
Santiago74
Geht es noch schlimmer??
Santiago74

Santiago74 likes this.
Leonard Wessell
Why do I receive no picture, only a black screen? If I cannot see anything, why bother all that much with Gloria.TV (sic)?

Paradise likes this.
Paradise
Another cardinal who is throwing the perls to the pigs. But to these people nothing is sacred, not even Holy Communion.
KindGOTTES likes this.
Alea
OLTRETUTTO E' BUDDISTA!!!!
Leman likes this.
Vivaldi
Vergogna !!!
Leman likes this.
mina marsella
Bagnasco hai sbagliato e lo sai dovrai rendere conto a Dio
alfredo
E' sconvolgente, assurdo ...... perdonaci Signore !!!!!!!!!!!