09:48

Marcin Zieliński - Fascynacja duchowością zielonoświątkową

NIEPRAWDOPODOBNE! CZY TO POCZĄTEK KOŃCA? www.youtube.com/watchMore
NIEPRAWDOPODOBNE! CZY TO POCZĄTEK KOŃCA?
www.youtube.com/watch
pmichal
@Matricaria A gdzie te studia teologiczne zaczął? Bo bardzo ciężko o katolicką naukę na teologicznych studiach. Raczej karmią tam postkatolicką paszą.
wlowoj and 2 more users like this.
wlowoj likes this.
Quas Primas likes this.
PiotrM likes this.
PiotrM
W internecie.
Marcin z tego zielonoświątkowizmu może sie jeszcze nawrócić.Jest powiedzenie,na czyim wózku jedziesz tego piosenkę śpiewasz,Marcin zaczął studia teologiczne więc jest wielka nadzieja że rozkocha sie w katolickiej nauce kiedy ją lepiej pozna,to jest całkiem możebne.
wlowoj
Jeżeli ktoś był w Kościele i wybrał sektę to jest mała szansa na powrót. A studiować będzie pewnie tam gdzie ich nadworny teolog internetowy, niejaki Kapusta.
A co jeśli ten Marcin jest nam zesłany na ratunek,w niebie wiedzą dobrze co się w naszej służbie zdrowia wyprawia,jakie terminy są i w ogóle z lekarzami ruletka, na kogo trafisz.Nie lekceważmy chłopaka tylko dlatego że młody bo Polacy nie dbają o zdrowie,wystarczy popatrzeć ile środków przeciwbólowych jest wystawionych obok prasy i słodyczy,to już jest produkt pierwszej potrzeby.Chłopak na razie …More
A co jeśli ten Marcin jest nam zesłany na ratunek,w niebie wiedzą dobrze co się w naszej służbie zdrowia wyprawia,jakie terminy są i w ogóle z lekarzami ruletka, na kogo trafisz.Nie lekceważmy chłopaka tylko dlatego że młody bo Polacy nie dbają o zdrowie,wystarczy popatrzeć ile środków przeciwbólowych jest wystawionych obok prasy i słodyczy,to już jest produkt pierwszej potrzeby.Chłopak na razie uczy sie ale chęci można mu pozazdrościć,chce uzdrawiać to dobrze że wielu już z tego korzysta,a błędy popełnia każdy kto coś chce robić dla innych.Dajmy Marcinowi trochę czasu a okaże się czy to sprawa Boża a wtedy polecimy w kolejkę po zdrowie,bo czemu by nie jak dają.
murrr
No chyba kpisz.
romanowski and one more user like this.
romanowski likes this.
PiotrM likes this.
"No chyba kpisz."

Nie kpię ino się zastanawiam bo wszystko rozważyć trzeba.Jak o. Tadeusz zaczynał z Radiem Maryja też mało kto spodziewał sie że z tego coś dobrego wyniknie bo podejrzanie pewne sprawy wyglądały a dziś to super rozgłośnia i imperium medialne.I powiem tyle,kino mnie brzydzi,nie chodzę,ale na "Zerwanym kłosie" byłam i czekam jak będzie coś znowu z wytwórni z Torunia bo warto.
PiotrM
m.rekinek and one more user like this.
m.rekinek likes this.
Anieobecny likes this.
Sw.Joanna
Oni nigdy nie byli z Bogiem.
Kunegunda likes this.
Piotr2000
Tak. To smutne, ze Radio Maryja, ktore rozpoczynalo z bogiem i Matka Najswietsza - konczy z heretykami i sekciarzami...
Bajdurzenie. Wskaż fakty. Pisze się,, z Bogiem"
Piotr2000
Brawo dla ks. Rydzyka i Radio Maryja/TV Trwam/ Naszego Dziennika z Torunia. ZIELINSKI na czele Nowej Ewangelizacji !
icowałek and 2 more users like this.
icowałek likes this.
marta1012 likes this.
PiotrM likes this.