Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
00:19

Kardinál Tagle baví v kostole - tanec a smiech

Zoznámte sa s Tagle, považovaným za pápeža v cirkvi pápeža Františka
ela111
Milí seminaristi a spolubratia kňazi. Dostávame sa k hlavnému bodu a tým je význam adorácie pred eucharistiou. Náš vzťah k eucharistii je odrazom našej viery. Ak začneme adoráciu zanedbávať, začíname odpadať od viery. Toto konštatovanie nenájdeme v žiadnom sociologickom prieskume. Toto nájdeme v Božom slove. Tí, čo sa modlia, čo sú blízko eucharistie, ktorí prinášajú obetu Pánovi, tí Cirkev …More
Milí seminaristi a spolubratia kňazi. Dostávame sa k hlavnému bodu a tým je význam adorácie pred eucharistiou. Náš vzťah k eucharistii je odrazom našej viery. Ak začneme adoráciu zanedbávať, začíname odpadať od viery. Toto konštatovanie nenájdeme v žiadnom sociologickom prieskume. Toto nájdeme v Božom slove. Tí, čo sa modlia, čo sú blízko eucharistie, ktorí prinášajú obetu Pánovi, tí Cirkev neopúšťajú a nezrádzajú. Tí, ktorí to robia, sú na ceste odpadnutia. Majme na pamäti, že keď jeden z dvanástich odpadol, je to matematicky vyjadrené osem percent. Osem percent biskupov už v čase Krista, patrilo diablovi. Ježiš neprikázal apoštolom napísať evanjelia, prikázal im, aby s ním hodinu bdeli. Bdejme s ním denne hodinu a nič nás od neho neodlúči.

Ven. Arcibiskup Fulton J. Sheen
Július7
ela, to je veľmi krásne povedané. Ďakujem.
ela111
ekans
🤮 🤮 🤮 🤮 🤮 🤮 🤮 🤮 🤮
ekans
Pane Bože, odpusť mu, on nevie čo činí.
ela111
...len aby... 🤨
Boh je pripravený odpúšťať. Ale prvý krok musí urobiť tento posadnutý pochabel.
Mates5485
Nieje to náhodou ten čo s františkom bergoliom ukazovali prstami satanské rožky ? Veľmi sa podobá a vyzerá to tak,že to je on len neviem kde nájsť ten obrázok. To bolo tiež nejaké zhromaždenie a ukazovali to na javisku ľuďom a na kamery.
Ad Mates : on to je
Rosario33
Kardinál Tagle
Mates5485
Rosario33

Presne díki.