05:22

Uwaga! Temat żydowskich uroszczeń ma wrócić po jesiennych wyborach!

Nagranie pochodzi z kanału World Jewish Restitution Organization: www.youtube.com/watch Rozmowa jest pełna różnych smaczków ale szczególnie istotną wydaje się być końcówka. Według Gideona Taylora…More
Nagranie pochodzi z kanału World Jewish Restitution Organization: www.youtube.com/watch Rozmowa jest pełna różnych smaczków ale szczególnie istotną wydaje się być końcówka. Według Gideona Taylora po jesiennych wyborach dyzmokratycznych w polskim parlamencie najprawdopodobniej zostaną tylko "trzeźwo myślący" tzn. zwolennicy wypłaty uroszczeń. Wygląda na to, że on już zna wynik naszych dyzmokratycznych wyborów lub wie, że mają być skręcone! Należy bić na alarm, dlatego proszę o maksymalne rozpropagowanie tego nagrania.
www.youtube.com/watch
Pisiory to zdrajcy!
Posłuchaj Grzegorza Brauna - jednego z nielicznych, któremu zależy na dobru Polski.

REWELACYJNY APEL G. BRAUNA -" Szanowne, Drogie, Kochane Pisiory"
Rafał_Ovile likes this.
Quas Primas likes this.
Według Gideona Taylora po jesiennych wyborach dyzmokratycznych w polskim parlamencie najprawdopodobniej zostaną tylko "trzeźwo myślący" tzn. zwolennicy wypłaty uroszczeń. Wygląda na to, że on już zna wynik naszych dyzmokratycznych wyborów lub wie, że mają być skręcone! Należy bić na alarm, dlatego proszę o maksymalne rozpropagowanie tego nagrania.