05:49
m.rekinek
992.4K

Robert Winnicki: PiS to antynarodowcy, którzy popierają globalizm, eurokołchoz i homoseksualizm w …

MEGA WAŻNE!!! Dlaczego PIS, który obiecał bronić Polskiej suwerenności i narodu nie walczy z tym (wręcz popiera) o czym mówi Robert Winnicki . Ba popiera nawet przyłączenie Turcji do UE. Popiera …More
MEGA WAŻNE!!! Dlaczego PIS, który obiecał bronić Polskiej suwerenności i narodu nie walczy z tym (wręcz popiera) o czym mówi Robert Winnicki . Ba popiera nawet przyłączenie Turcji do UE. Popiera wspólna armię unijną, CETA I TTIP oraz wiele innych antynarodowych i globalnych rozwiązań pozbawiających Polskę suwerenności. Przypominamy, że pis również popierało i podpisało traktat lizboński. Dzisiaj nie potrzeba holocaustu ani obozów koncentracyjnych, żeby zniszczyć daną rasę, naród, kulturę czy cywilizację! Wystarczy promować tam masową imigrację i mieszanie się ras (race mixing), plus odpowiednia propaganda (polityczna poprawność) i rozwiązania prawne np. zakaz walki o własną tożsamość narodową, rasową, kulturową i terytorialną, pod groźbą oskarżenia o ''rasizm'' i ''ksenofobię''. W ten sposób można zniszczyć każdą różnorodność biologiczną, włącznie z białym człowiekiem. Wielorasowość i multikulturalizm = białe ludobójstwo
Definicja z Wikipedii czym jest ludobójstwo.
''Ludobójstwo – …More
LovVal
LovVal and one more user like this.
LovVal likes this.
romek4562 likes this.
wacula25wp.pl
peccatoribus
Winnicki na tej samej zasadzie atakuje "globalizm", jak Putin, gdy "walczy " z pederastami", a jednocześnie w ich sieciach aż roi się od pedofili, homoseksualizmu i wszelkich zboczeń.Ostatnio , bodaj w Jekaterenburgu, organizacja miejscowa "genderowa", zorganizowała kilkuset osobowy "pogrzeb" kotu, który został przejechany przez samochód, i domagała się oficjalnie do ustanowienia pomnika temu …More
Winnicki na tej samej zasadzie atakuje "globalizm", jak Putin, gdy "walczy " z pederastami", a jednocześnie w ich sieciach aż roi się od pedofili, homoseksualizmu i wszelkich zboczeń.Ostatnio , bodaj w Jekaterenburgu, organizacja miejscowa "genderowa", zorganizowała kilkuset osobowy "pogrzeb" kotu, który został przejechany przez samochód, i domagała się oficjalnie do ustanowienia pomnika temu kotu w tym mieście! Kuźwa, amerykańscy zboczeńcy powinni jechać na kursy szkoleniowe do Rosji!
wacula25wp.pl likes this.
Traper
Brawo Panie Winnicki! Ma Pan całkowitą rację. Ale niestety, nasze "małe móżdżki", całymi dniami karmione kłamstwami "polskich" mediów - nadal uważają tych zdrajców za propolskich.
Borkowska96 and one more user like this.
Borkowska96 likes this.
Weronika.S likes this.
yaphet
Transformacja żydokomuny w żydosyndykat, który instaluje swoje pacynki w krajach okupowanych, co cztery lata pozwalając tubylcom na igrzyska zwane świętem demokracji.
Weronika.S likes this.
Agnus likes this.
mariba
pobeczało się niewolnictwo zdrajców AWS-owsko PIS-owskich - V Kolumna Putina ma głos: Robert Winnicki!
Weronika.S likes this.
osdamen and 3 more users like this.
osdamen likes this.
molot likes this.
Allegro likes this.
Czeslaw Lipka likes this.
Weronika.S
To wszystko było wiadome przed wyborami. PiS jednak prezentował się jako katolicki, aby się podpiąć pod RM, a RM z kolei nie dawało w swych programach szans narodowcom.
Borkowska96 and 3 more users like this.
Borkowska96 likes this.
Czeslaw Lipka likes this.
mariba likes this.
Młot na posoborowe likes this.
Verbum Dei aeternum likes this.
mariba
Brawo Winnicki !!! Brawo - tak trzymać i przegnamy tych AWS-owsko PIS-owskich zdrajców jak przegnaliśmy volksdetschów z PO-Tusk !!!
Weronika.S and one more user like this.
Weronika.S likes this.
Verbum Dei aeternum likes this.
mk2017 likes this.