Dzięki PiS - wzrost płacy minimalnej aż o 40% - BRAWO PiS

1. Wczoraj Rada Ministrów podjęła decyzję o wzroście płacy minimalnej od 1 stycznia 2020 do kwoty 2450 zł brutto, a więc aż o 200 zł (o blisko 9%), a płacy godzinowej do 16 zł z 14,70 zł obowiązujący…
Servum servorum Dei likes this.
Siula
S.Mentzen I Czy Konfederacja zajmie się SKOK Wołomin. O co chodzi w tej aferze?

www.youtube.com/watch
michael81 likes this.
kovanecky
po nas tylko potop.... światowa hiper inflacja nabiera tępa w związku z zadłużeniem USraju w Chinoraju, inflację zakończy wojenny potop i pięniądze nie bedą nic już warte. Teraz każdy nierząd bierze ile może bo wie, że fala potopu juz blisko.
wacula
Kaczyński jako pierwszy sekretarz PZPR Gierek .Co zrobił a zadłużył Polskę i prezes PiS podczas wizyty w Sosnowcu określił I sekretarza PZPR mianem "patrioty itd.A SZKODA ŻE nie powiedział że długi komunisty Gierka na prośbę L.WAŁĘSY zachód umorzył w znacznym stopniu .A KTO UMORZY TEN DŁUG-kacz-prezesa -??-CISZA-a już ponad 1 BILION zł.!! jest .A teraz dług rośnie z powodu niszczenia wszystkiego …More
Kaczyński jako pierwszy sekretarz PZPR Gierek .Co zrobił a zadłużył Polskę i prezes PiS podczas wizyty w Sosnowcu określił I sekretarza PZPR mianem "patrioty itd.A SZKODA ŻE nie powiedział że długi komunisty Gierka na prośbę L.WAŁĘSY zachód umorzył w znacznym stopniu .A KTO UMORZY TEN DŁUG-kacz-prezesa -??-CISZA-a już ponad 1 BILION zł.!! jest .A teraz dług rośnie z powodu niszczenia wszystkiego co kaczprezes się dotknie ?TAK TAK ...
Elkam pisze, że nie ma bezrobocia, ale to dlatego, że miliony ludzi wyjechało za granicę, bo u nas sytuacja taka, że młody człowiek, aby mógł dorobić się własnego mieszkania w kraju rządzonym przez PO-PiS, musi zadłużyć się na całe życie lub wynajmować mieszkanie. Nie ma normalnych zdrowych szans na dorobienie się własnego mieszkania przez młodych ludzi.
xmireknowak and 2 more users like this.
xmireknowak likes this.
wacula likes this.
Siula likes this.
bielas
Elkam rząd otrzyma 75% tego co pracownik. Nie masz pojęcia ani w sprawach religijnych ani ekonomicznych.
Elkam
@bielas -"....rząd otrzyma 75% tego co pracownik" ?
--------------------------------------------------------------
Znaczy że 25% mniej niż ja ?? ....dla całego rządu ?

- ooo....ja pierniczę ! to Nasz rząd wymrze z głodu !
wacula
A 2 dni temu - 1 bilion 54,86 mld zł, co oznacza dalszy wzrost zadłużenia Skarbu Państwa .NIKT w historii POLSKI NIE DOKONAŁ tak potwornego zadłużenia Skarbu Państwa .A kacz-prezes stary kawaler tego dokonał z szyderczym uśmieszkiem na dodatek .A my biedni za jego głupawe pomyślunki będziemy spłacać .OTO BEZTALENCIE . Gdy wstępował na tron nacz. kacz-prezesa paliwo było po 3,50 zł dziś jest …More
A 2 dni temu - 1 bilion 54,86 mld zł, co oznacza dalszy wzrost zadłużenia Skarbu Państwa .NIKT w historii POLSKI NIE DOKONAŁ tak potwornego zadłużenia Skarbu Państwa .A kacz-prezes stary kawaler tego dokonał z szyderczym uśmieszkiem na dodatek .A my biedni za jego głupawe pomyślunki będziemy spłacać .OTO BEZTALENCIE . Gdy wstępował na tron nacz. kacz-prezesa paliwo było po 3,50 zł dziś jest już 5,60 zł itd.itp.I ON nadal jest na tronie ?
Elkam
@wacula - Popatrz popatrz, jakaś tam wacula z Koziej Wólki martwi sie o dług państwowy. A za Gierka nie bałaś się ? Przygarnęłas "jarkowe 1000" ?.... to je oddaj na poczet długu, a nie pieprz za kimś banialuków "ekonomistko ", bo stajesz się obłudnicą.
Elkam
- Koniec Świata ! @wacula nazywa J.Kaczyńskiego - "beztalenciem" !
wacula
Elkam
=No a oto CAŁA mądrość kacz-prezesa .Że nie przekonają go, że białe jest białe, a czarne jest czarne - oświadczył w grudniu 2015 r. prezes PiS Jarosław Kaczyński z trybuny sejmowej.I w ten sposób Polacy już wiedzą dlaczego zadłużenie skarbu państwa potwornie wzrosło do 1.biliona .zł .KTO TO zapłaci gdy pis odejdzie na b.wysokie emerytury ?.JA nigdy bym takiego długu Polakom NIE ZROBIŁ
Elkam
@wacula Ty to najpierw podstawówkę skończ, a potem doczytaj ze Jarosław Kaczyński nie ma żadnego stanowiska w rządzie , zanim znowu zaczniesz na niego pluć ! I nie przywiązuj wagi do lapsusów językowych.

ps. wiem że nie rozumiesz, co to "lapsus", lecz ja Ci tłumaczyć nie będę. Szkoda klawiatury.
wlowoj
tak, po prostu szeregowy poseł... Po spotkaniu z szeregowym posłem reszta posłów pis zmieniła zdanie i przyjęty wcześniej na obrady projekt "stop aborcji" odrzuciła. Dokładna kopia wcześniejszych wydarzeń z aktorami: posłowie po + tusk.
Elkam
@wlowoj - Rozumiem, "spluwę" im do głowy przyłożył i zagroził wymordowaniem im rodzin, więc zmienili zdanie. Dlatego też wybiorą go na kolejną kadencję - Prezesa Prawa i Sprawiedliwości.
Padną mniejsze firmy, i pewnie o to chodzi, może nastąpić wzrost bezrobocia.
Elkam
@ weronika ....wzrost bezrobocia ? ....w całej historii nie było tak niskiego bezrobocia , jak za 3,5 roku rzadów PiS, kapujesz ?...szanowna prorokinii z dziedziny ekonomii ?
Weronika to imię własne, zgodnie z ortografią pisze się z dużej litery, specu od poprawności językowej.
Za komuny było jeszcze lepiej, bo w ogóle nie było bezrobocia
Elkam
@Weronika....S - Słuchaj "mądralo ", W internecie Nick (z ang. nickname) – przezwisko, pseudonim.

Więc się odczep, jeśli na przezwisko wybrałaś imię własne .