Niech to będzie przestroga dla każdego!!!Co Pan Jezus i Dusze Czyśćcowe mówią o Komunii Świętej?

„Kim ty jesteś marny człowieku, że śmiesz czynić równym Nam, Trójcy Przenajświętszej? Dlaczego tak bardzo pycha rozpanoszyła się w waszych sercach?" **********************************************…
Rafał_Ovile shares this
„Kim ty jesteś marny człowieku, że śmiesz czynić równym Nam, Trójcy Przenajświętszej? Dlaczego tak bardzo pycha rozpanoszyła się w waszych sercach?"
Radek33
"Agenci szatana są o wiele lepiej zorganizowani i wytrwali niż większość katolików.Dowiedziałam się z przynajmniej trzech bardzo zaufanych źródeł,że wolnomularze spotkali się już w 1925 roku,aby utorować drogę do rozdawania Komunii na rękę.Zajęło im to trochę czasu,ale z pewnością odnieśli sukces!"
Józefa Derdowicz
Pan Jezus mówi co innego w Dzienniczku św. Faustyny p.76 - że chciałby by przyjęła Go na ręce.
elbow
Jest inaczej: siostra Faustyna zapisała w Dzienniczku że Jezus tak jej powiedział. Osobliwe - zważywszy ówczesną dyscyplinę sakramentalną w Kościele. Co mówił natomiast z pewnością Pan Jezus: To jest Ciało Moje. A Apostoł dodawał że Komunia to głoszenie śmierci Chrystusowej na Krzyżu. Z czego się bierze cześć dla Najświętszego Sakramentu. Cześć tę Kościół okazywał ubierając Go w złoto monstrancji…More
Jest inaczej: siostra Faustyna zapisała w Dzienniczku że Jezus tak jej powiedział. Osobliwe - zważywszy ówczesną dyscyplinę sakramentalną w Kościele. Co mówił natomiast z pewnością Pan Jezus: To jest Ciało Moje. A Apostoł dodawał że Komunia to głoszenie śmierci Chrystusowej na Krzyżu. Z czego się bierze cześć dla Najświętszego Sakramentu. Cześć tę Kościół okazywał ubierając Go w złoto monstrancji a nie rozdając jak przekąskę do degustacji.
Jota-jotka
Wielu nie może mnie przyjmować zapominając o tym, że mogę weń wstąpić w Komunii Duchowej, gdy wzbudzą takie silne pragnienie, Ja rzeczywiście wstępuję do takiej duszy. Jak bardzo rani Mnie brak szacunku, który okazujecie biorąc Moje Ciało swymi niekonsekrowanymi rękoma.

Poważnie zastanawiam się nad tylko
Duchową Komunią ,by być w zgodzie ze swoim sumieniem i tą rzeczywistością
elbow