Na Ukrajine budú povinne kastrovať pedofilov

Na Ukrajine budú povinne kastrovať pedofilov Ukrajinský parlament – Najvyššia rada – schválil vo štvrtok zákon, ktorý zavedie povinnú chemickú kastráciu odsúdených pedofilov. Písala o tom spravodajsk…More
Na Ukrajine budú povinne kastrovať pedofilov
Ukrajinský parlament – Najvyššia rada – schválil vo štvrtok zákon, ktorý zavedie povinnú chemickú kastráciu odsúdených pedofilov. Písala o tom spravodajská stanica Rádio Slobodná Európa (RFE/RL).
Súčasťou chemickej kastrácie nie je chirurgický zásah. Zákrok je uskutočňovaný injekčnou aplikáciou chemickej látky, ktorá na určitý čas otupuje libido. Procedúra povinnej chemickej kastrácie by sa však nemala vzťahovať na osoby mladšie ako 18 a staršie ako 65 rokov.
Popri povinnosti podstúpiť chemickú kastráciu zákon stanovuje trest odňatia slobody vo výške 15 rokov za pohlavné zneužitie maloletej osoby a päť rokov za obscénne správanie s účasťou maloletej osoby. Zákon by mal vstúpiť do platnosti deň po tom, ako bude zverejnený v štátnych médiách.
Povinná chemická kastrácia pedofilov je uzákonená v mnohých krajinách vrátane Británie, Dánska, Francúzska, Izraela, Kanady, Kazachstanu, Nemecka, Nórska, Spojených štátov a Švédska.
V Rusku je chemická …More
On napsal i pan Orwel toto: „Minulost byla vymazána, vymazání bylo zapomenuto, lež se stala pravdou.“

Barbarin nebo Thea... nebylo zapomenuto jaké registrace zde byly.... a co psaly....
Barbarin likes this.
dalila
Neviem. Chirurgicky mi to príde prijateľnejšie