Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
One page

Habemus papam /Українська/

відео: www.youtube.com/watch На Синоді Візантійського Вселенського Патріархату в монастирі біля Оломоуца в Чеській Республіці 14 жовтня 2019 року на надзвичайних виборах був обраний і …More
відео:
www.youtube.com/watch
На Синоді Візантійського Вселенського Патріархату в монастирі біля Оломоуца в Чеській Республіці 14 жовтня 2019 року на надзвичайних виборах був обраний і проголошений законним Папою архиєпископ Карло Марія Вігано.
Франциск Бергольйо є публічним єретиком та відступником, тобто недійсним папою. Наслідком цього був стан sede vacante. Перед надзвичайним обранням нового Папи Патріарх Ілля проголосив анатему ‒ повторне оприлюднення про виключення з Церкви ‒ на явного єретика Франциска Бергольйо.
Єпископи Синоду Візантійського Вселенського Патріархату проголосили і опублікували свій вибір:
«У цій надзвичайній ситуації, як правовірний католицький єпископ, перед Богом і перед Церквою я усвідомлюю свій обов'язок, а тому обираю законним Папою архиєпископа Карла Марію Вігано.»
Надзвичайний Синод Візантійського Вселенського Патріархату оцим закликає всіх правовірних кардиналів та єпископів, щоб підтримали …More