alica32
Przypominam że do osłabienia Polski przyczyniła się na Śląsku i Opolszczyźnie koalicja rządzącej Polską obecnie Platformy Obywatelskiej z Ruchem Autonomii Śląska.
Koalicja PO z RAŚ została zawiązana już w 2006 r poprzez zblokowanie list do Sejmiku. . Adam Matusiewicz kierując śląską PO zaakceptowali narzucany przez lokalne media lewicowo-liberalne status RAŚ jako jedynego wyznacznika co śląskie …More
Przypominam że do osłabienia Polski przyczyniła się na Śląsku i Opolszczyźnie koalicja rządzącej Polską obecnie Platformy Obywatelskiej z Ruchem Autonomii Śląska.
Koalicja PO z RAŚ została zawiązana już w 2006 r poprzez zblokowanie list do Sejmiku. . Adam Matusiewicz kierując śląską PO zaakceptowali narzucany przez lokalne media lewicowo-liberalne status RAŚ jako jedynego wyznacznika co śląskie a co antyśląskie. Oddanie RAŚ kultury po dwóch latach skończyło się kompromitującym projektem wystawy w Muzeum Śląskim niebezpiecznie bliskiej niemieckiej wersji historii regionu.Tymczasem dla części polityków śląskiej PO podstawowym targetem przestała być polska większość mieszkańców regionu a stali się Ślązacy w wersji RAŚ czyli ślązakowcy. w 2013 koalicja PO z RAŚ została zerwana!
alica32
Ruch Palikota był stworzony po to żeby PO nie pokazywała bezpośrednio swojego oblicza. . Antyklerykał Palikot dzielnie wykonywał przydzielone zadania z Rozenkiem , Armandem Ryfińskim, Biedroniem,Grodzką i innymi.
2 more comments from alica32
alica32
Przypominam antypolską wypowiedź Palikota . W lutym 2012 roku Jak informuje "Wprost" na z spotkaniu partii i organizacji lewicowych z cyklu konwersatorium "Dialog i Przyszłość" Janusz Palikot były lider PO powiedział kontrowersyjne zdanie: "Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości".
alica32
Palikot był bajpasem PO i PSL. Jego plany" Z najbardziej katolickiego kraju w UE stworzyć świeckie państwo. Wdrażać w życie ideały oświeceniowo-masońskie. Takiej feerii chamstwa, bezpardonowych ataków na Kościół historia nie znała od czasów stalinowskich, bo już później czerwony robił to łagodniej od działaczy od Palikota."
wpolityce.pl/polityka/215609-to-konie…
Co przygotowali nam na ten rok sataniści z Grupy Bilderberg???
KEFAS29 2013-09-27 22:27:18
Poza tym oboje z jednej bandy
idę stąd
===============================================
....to prawda ,ale być może jest to kolejna zagrywka masońska , aby ludzkość przygotowywać na to co musi sie wydarzyć : NA RZĄD ŚWIATOWY ANTYCHRYSTA.
KEFAS29
Poza tym oboje z jednej bandy
idę stąd
KEFAS29
pRZYKRO SIĘ TEGO gOŚCIA SŁUCHA
One more comment from KEFAS29
KEFAS29
sam ma mózg zepsuty przez THC.
alica32
Tym gościem powinny zając się odpowiednie służby Rzeczpospolitej Polskiej .To antypolski zaprzaniec. Kumpel Gorzelika i Kutza i innych antypolaków. Kto go wybrał do Polskiego Sejmu ?
adan1
jeden rząd światowy i jeden antychryst ,i można by dodać jeden Palikot ale to błąd palikotów jest 90 procent ludności z tym że niektórzy o tym nie wiedzą
HKW
Boże! Ten człowiek to całkowity IDIOTA!!
Oraz HAŃBA dla Polski. Polacy są Polakami, nie europejczykami!!

Wygonić go z Polski!
,,Stefanek,,
Ten przynajmniej nie ukrywa prawdziwych zamiarów i celów masonerii i NWO -dekonspirując przy okazji pachołków i zdrajców w "nierządzie " polskim -którzy dla nich pracują.
jadwiska
Jedrek.
Palikot tylko potwierdza że zdradzili POlskę i jej suwerenność i pracują jako zdrajcy i pachołki dla masonerii.
Jolinar
To trzeba mieć tupet. Człowiek, który mówi, że trzeba się wyrzec polskości śmie odbierać patriotyzm innym. I to akurat tym którzy jakiś patriotyzm posiadają.
Jolinar
Wolnyczlowiek
Jędrek
Odnośnie III-ciej wojny światowej ,masonerii i zdradzie biskupów opowiada III-cia Tajemnica Fatimska;
www.youtube.com/watch
daniel.k
daniel.k
Jak niemcy wrabiali Polaków w mordowanie żydów

Jak niemcy wrabiali Polaków w mordowanie żydów
)
"Polskie obozy koncentracyjne"- kto wymyślił?
One more comment from daniel.k
daniel.k
Do roku 2013 możliwy jest początek III wojny światowej. Według jednego z czołowych analityków banku Goldman Sachs, Charlesa Nennera, wojna światowa ma być strategią USA w celu przezwyciężenia kryzysu gospodarczego. Wojna jest też jedynym sposobem, aby wszystko zmienić w krótkim czasie.
zmianynaziemi.pl/wiadomosc/usa-rosja-szyku…
stanisław ciućka
Debil
Jędrek
No tak tagina -to tez moze sztan nam wmówić -skoro dokonał jednego ;cudu;- prania mózgów poprzez swoje media -to czymże jest dla niego drugi ;cud;???
tagina
Cos ty Jedrek, przeciez jak odbiora Kosciolowi dobra materialne, to cala gospodarka pojdzie tak do gory, ze az Unia w Brukselii otworzy usta ze zdziwienia
Jędrek
PO -ma ten sam cel co Palikot-to marionetki masońskie!
To potwierdza słowa ks.Natanka; POLSKI POLITYCZNEJ I GOSPODARCZEJ JUŻ NIE MA !!! POZOSTAŁA TYLKO DUCHOWA I TĄ TRZEBA BRONIĆ !
tagina
Jak widac jesli przejmie wladze P.Palikot, to Polska bedzie mlekiem i miodem plynela
kakrzys
jerzy1
P.Palikot po wyborach powiedział że jak przejmie władzę bedzie sie starał aby kościół zajmował sie religią - nauczaniem wiernych o Bogu a nie gromadzeniem dóbr materialnych aby kapłan był duszpasterzem a nie biznesmenem ,politykiem it.
74pat
oddzial zamkniety dla tego pana
Stenia
Czy teściowie gajowego grabili Franciszkanów?

Nasz jedyny w swoim rodzaju Prezydent, oby żył wiecznie, znowu zabłysnął swoim niepospolitym intelektem.
Jak donosi „w Polityce” Pan Prezydent przemawiając na zorganizowanej w Belwederze debacie "Kościół i lewica: porzucone ideały?" przypomniał , że przez wiele lat pracował w seminarium duchownym ojców franciszkanów w Niepokalanowie.
I tam jeden z …More
Czy teściowie gajowego grabili Franciszkanów?

Nasz jedyny w swoim rodzaju Prezydent, oby żył wiecznie, znowu zabłysnął swoim niepospolitym intelektem.
Jak donosi „w Polityce” Pan Prezydent przemawiając na zorganizowanej w Belwederze debacie "Kościół i lewica: porzucone ideały?" przypomniał , że przez wiele lat pracował w seminarium duchownym ojców franciszkanów w Niepokalanowie.
I tam jeden z mnichów, dręczonemu rzekomym niepokojem, związanym z nadmiernym gromadzeniem przez Kościół dóbr materialnych Komorowskiemu, miał mu wyjawić:„On mi powiedział: panie profesorze, niech pan się tak bardzo nie przejmuje, bo nie ma czym. To wszystko załatwia święty Franciszek.Jak już franciszkanie nagromadzą tych dóbr, jak on widzi, że to nie służy biednym, to zawsze przychodzi ktoś i im to wszystko zabiera. Raz to byli hitlerowcy, potem komuniści”.
Przypomnijmy, że Komorowski pracował jako wykładowca w Niższym Seminarium Duchownym w Niepokalanowie po zwolnieniu z internowania od czerwca 1982, czyli w najgorszym momencie stanu wojennego. Jak widać już wtedy Drogiego Bronka bardziej od prześladowań opozycji i morderstw politycznych niepokoiło nadmierne bogacenie się Kościoła.
Przypomnijmy również, że rodzice jego przyszłej żony Anny, to pracownicy UB. Matka pierwszej damy Hana Rojer podczas okupacji zmieniła nazwisko na Józefa Deptuła. Z późniejszym mężem Janem Dziadzia pracowali w Urzędzie Bezpieczeństwa Publicznego, a potem MBP. Byli też działaczami PZPR.
Zachodzi zatem uzasadnione podejrzenie, że brali udział w grabieniu Kościoła.
Jest jeszcze jeden wątek, który jako uczciwy historyk przypominamy naszemu Prezydentowi, nomen omen magistrowi historii. Otóż swój niepomierny udział w prześladowaniu Kościoła i w zaborze własności kościelnej miała carska Rosja.
Przypuszczamy, że to w imię dobrych stosunków polsko-rosyjskich, o które tak zabiega nasz Umiłowany Przywódca, ten wątek nie został poruszony. Zapewne dlatego, że Polacy są zmęczeni tym ciągłym rozdrapywaniem ran. No i jeszcze wkurzony Putin mógłby groźnie zmarszczyć brwi, a wtedy… job twaju mać, po żyrandolach.
jadwina
Jestem POLKĄ!!!!!!!!!!!!!!!
nukula
W komisji trójstronnej był nawet dominikanin o. Maciej Ziemba - kapłan, który wstydzi się stroju duchownego, że nawet przed kamerami zasiada w garniturze i krawacie. Ta komisja to dzieło masonerii, zresztą wystarczy spojrzeć kim są "ojcowie założyciele".
Jędrek
Komisja Trójstronna -jakie ma założenia organizacja -do której między innymi nalezy Palikot.
pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_Tr%C3%B3jstronna
nukula
Janusz Palikot - europejczyk, nie Polak
Stenia