Verbum Dei aeternum likes this.
Bos016
Petru donosi za granicę
Petru: PiS jest w stanie zbrojnie przeprowadzić ustawę o Sądzie Najwyższym
List z „prośbą o solidarność” Petru powiedział, że Nowoczesna wysłała w sobotę listy do „przyjaciół na świecie” z „prośbą o solidarność” w związku z forsowaniem przez PiS zmian w Sądzie Najwyższym, które – jak stwierdził Petru – zmieniają system polityczny w Polsce. Listy zostały wysłane do …More
Petru donosi za granicę
Petru: PiS jest w stanie zbrojnie przeprowadzić ustawę o Sądzie Najwyższym
List z „prośbą o solidarność” Petru powiedział, że Nowoczesna wysłała w sobotę listy do „przyjaciół na świecie” z „prośbą o solidarność” w związku z forsowaniem przez PiS zmian w Sądzie Najwyższym, które – jak stwierdził Petru – zmieniają system polityczny w Polsce. Listy zostały wysłane do senatorów USA Johna McCaina, Richarda Durbina i Bena Cardina, przewodniczących Komisji Weneckiej, Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, Rady Europy, Trybunału Sprawiedliwości, Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, Amnesty International, Rady Adwokatur i Stowarzyszeń Prawniczych Europy (CCBE) oraz sekretarzy generalnych ONZ i OBWE. – Apelujemy, aby te osoby wysłały na posiedzenie polskiego parlamentu delegacje ze swoich instytucji jako obserwatorów, aby mogły przyjrzeć się temu, jak przebiega proces legislacji zmieniający tak naprawdę ustrój polityczny w Polsce – powiedział lider Nowoczesnej. (www.tvn24.pl)
molot likes this.
molot
No i mamy.
Frasyniuk zadymy w Warszawie robi.
Kodziarze, Kijowski, Petru i reszta lewej śmietanki działają pod patronatem Wałęsy, Kwaśniewskiego itd. w celu przeprowadzenia rewolty.
Balcerowicz z pozostałymi Ukrainę przygotowuje do dojenia.
Część z nich powinna siedzieć w więzieniach. Dlaczego za PiS nie siedzą? Odpowiedź jest oczywista.