Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
00:14
m.rekinek
132.7K

Szok! Muzułmanin zaatakował księdza podczas Mszy Św. !!!

Skandaliczny atak muzułmanina w kościele pw. św. Pawła w hiszpańskiej miejscowości Vallaholid. Islamista zakłócił ślubną Mszę świętą. Rzucił się na ołtarz, gdzie próbował dosięgnąć kapłana! Krzyczał …More
Skandaliczny atak muzułmanina w kościele pw. św. Pawła w hiszpańskiej miejscowości Vallaholid. Islamista zakłócił ślubną Mszę świętą. Rzucił się na ołtarz, gdzie próbował dosięgnąć kapłana! Krzyczał 'Allahu akbar - Allah jest wielki'. W anglojęzycznych mediach pojawiło się nagranie, które ukazuje feralny moment islamskiego ataku.
Islamista, który okazał się być młodym Marokańczykiem, przebywał wraz z kilkoma innymi mężczyznami początkowo z tyłu świątyni. Nagle... podbiegł do ołtarza i zaczął wykrzykiwać islamskie hasła! Chciał zniszczyć naczynia liturgiczne, atakując ołtarz, wreszcie rzucił się na samego celebransa. Msza święta musiała zostać przerwana!
Do kościoła przyjechała policja. Imigranta aresztowano. Teraz czeka na swój proces przed sądem. Został oskarżony o zakłócenie porządku, obrazę uczuć religijnych oraz rzucanie gróźb. Co zrobiłby, gdyby nie został powstrzymany? Niewykluczone, że "zainspirował" go mord na ks. Jacquesie Hamelu...
www.youtube.com/watch
Jean Sarthois
• „I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Al Fitnah (niewiara) jest gorsza niż zabicie. (...) Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym! Ale jeśli oni się powstrzymają... – zaprawdę, Allah jest przebaczający, litościwy! I zwalczajcie ich, aż ustanie Fitnah i religia będzie należeć do Allaha. A …More
• „I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Al Fitnah (niewiara) jest gorsza niż zabicie. (...) Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym! Ale jeśli oni się powstrzymają... – zaprawdę, Allah jest przebaczający, litościwy! I zwalczajcie ich, aż ustanie Fitnah i religia będzie należeć do Allaha. A jeśli oni się powstrzymają, to wyrzeknijcie się wrogości, oprócz wrogości przeciw niesprawiedliwym!” (Sura 2, 191-193).
Jean Sarthois
2 more comments from Jean Sarthois
Jean Sarthois
Nie myślę by okazje do całowania koranu katolikom zdarzały się często, ale…??? nigdy nic nie wiadomo…???

Na wszelki wypadek warto znać choć kilka wersetów.

(Z miesięcznika La Nef (Nawa) z listopada 2001.

Wersety “łagodne”.

Najpierw mała uwaga: “wierzący” to oczywiście wyznawca islamu, nikt inny!!!!!!!!!.

– Wierzący nie powinien zabić wierzącego, chyba że za przyczyna strachu.

(…) Kto zabij…More
Nie myślę by okazje do całowania koranu katolikom zdarzały się często, ale…??? nigdy nic nie wiadomo…???

Na wszelki wypadek warto znać choć kilka wersetów.

(Z miesięcznika La Nef (Nawa) z listopada 2001.

Wersety “łagodne”.

Najpierw mała uwaga: “wierzący” to oczywiście wyznawca islamu, nikt inny!!!!!!!!!.

– Wierzący nie powinien zabić wierzącego, chyba że za przyczyna strachu.

(…) Kto zabija wierzącego z chęci zabicia, jako zapłatę otrzyma gehennę po wsze czasy. Allach obraza się na niego, przeklina go i ma dla niego bezkresne meki (IV,92-93).

– Jeśli ktokolwiek zabija kogoś, kto ani nie zabił ani nie posiał zamętu, to tak jakby zabił wszystkich ludzi. Jeśli ktokolwiek ratuje kogoś, to tak, jakby ratował wszystkich ludzi (V,32).

Wersety “gwałtowne”.

Zwalczajcie na Bożej drodze tych, którzy was zwalczają, lecz z umiarem. Allach nie lubi tych co tracą umiar. Zabijajcie ich tam gdzie ich napotkaliście. Przepędzajcie ich skąd oni was przepędzili (I,190-191).

– (…) Prawo odwetu wynika ze świętości rzeczy.
Jeśli zatem, ktokolwiek zamierza się na was, zamierzcie się na niego w tym samym wymiarze i miejcie bojaźń wobec Allacha. Allach jest z bogobojnymi(1,194).

– Wy, którzy jesteście wierzącymi, nie uważajcie żydów i chrześcijan jako swoich przyjaciół. Oni są przyjaciółmi miedzy sobą. Kto ich za takich uważa, będzie jednym z nich. Allach nie prowadzi niesprawiedliwych (winnych)(5,51).

Tych którzy nie wierzą w nasze wersety (Koran) wkrótce wrzucimy do ognia. Jak tylko ich skóra będzie spalona, damy im inna skórę, by doznali mąk (kary), Allach jest mocarzem, mądrym.
Ale tych, którzy wierzą i których dzieła są dobre wprowadzimy do ogrodów w których płyną strumyki.
Pozostaną tam na zawsze, będą tam dla nich małżonki bez zmazy. (4,56-57)

– Dla tych, którzy walczą z Allachem i jego prorokiem i niszczą ład na ziemi, niech zapłatą będzie śmierć lub ukrzyżowanie albo niech maja obcięte przemiennie rękę i nogę lub niech będą wygnani z kraju; (5,33)

– Niewierzącymi są ci którzy mówią: Allach jest trzecim z trzech.
Jest tylko jeden jedyny Bóg z bogów. (Aluzja do chrześcijan, których muzułmanie uważają za pogan uprawiających “trójbóstwo” : 1. Allach, 2. Jezus – Syn Maryi, 3. Maryja – matka Jezusa).

Jeśli (niewierzący) nie zaprzestaną tej mowy, będą dotknięci strasznymi mękami.
(…) Mesjasz, syn Maryi był tylko wysłannikiem (prorokiem) takim jakich przed nim było wielu. Jego matka była kobieta prawą (5,73-75)

– Jeśli zawarliście jakąś umowę z niewierzącymi w której oni nie wykorzystali was bezpośrednio ani pośrednio wspomagając innych, którzy mogliby wystąpić przeciw wam, respektujcie ten pakt aż do końca. Allach kocha wiernych. Ale kiedy już minie ten okres, zabijcie swoich byłych niewierzących kontrahentów tam gdzie ich znajdziecie(9,4-5).

– Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą ani w Allacha ani w Dni ostateczne, nie zabraniają tego co zabronił Allach i jego wysłaniec (apostoł), którzy nie wyznają religii prawdy (prawdziwej) a posiedli Księgę, tak długo dopóki nie zapłacą haraczu własnymi rękoma i z upokorzeniem (9,29).

– Żydzi mówią: “Ouzayr jest synem Boga” a chrześcijanie mówią: “Chrystus jest synem Boga” – to są słowa pochodzące z ich ust. Mówiąc je naśladują niewierzących, którzy żyli przed nimi. Niechże Allach ich zniszczy! jakże mogą tak oddalać się od prawdy!(9,30).

– Wzięli swoich rabinów i mnichów tak jak chrześcijanie Chrystusa, syna Maryi za swoich panów, poza Allachem, mimo, że mieli nakazane czcić Boga jedynego – nie ma boskości poza nim! chwała najwyższemu(9,31).

– Kiedy napotkacie niewierzących, bijcie ich po potylicy, tak by upadli, następnie zwiążcie ich mocno. Kiedy ustana wojenne trudy albo ich uwolnijcie, albo zadajcie okupu (XLVII,4).

Wyjątki dotyczące kobiety.

– Miejcie ich (kobiet) dwie, trzy lub cztery ale, jeśli obawiacie się, ze będziecie niesprawiedliwi – tylko jedna albo niewolnice (IV,3).

– Te (kobiety) które uznacie za nieposłuszne, pouczcie je, wyślijcie do swoich pokoi, bijcie, ale jeśli was słuchają przestańcie je besztać, bo Bóg jest wzniosły i wielki (4,34).

P.S
Taqiya (takija)
– obowiązek wynikający z Koranu i objęty kodeksem karnym (szariat) jaki spoczywa na muzułmanach – kłamstwo. Oficjalnie – w sytuacjach zagrożenia muzułmanin ma obowiązek używania kłamstwa aż do wyparcia się islamu.

W praktyce, kłamstwa uczy się od dziecka – już od najmłodszych lat.
Jean Sarthois
@Czeslaw Lipka BXVI - ktory probowal dialogowac z nimi powiedzial (cyt z pamieci) ze dialog z islamem nie jest mozliwy poniewaz Koran nie podlega w ZADNYM stopniu interpretacji. Muzulmanie uwazaja ze kazde slowo, kazdy znak jest wstawiony przez Allaha. Jesli czegos nie rozumieja to rzecz normalna czlowiek nie musi z tego rozumiec czegokolwiek. Koranu albo uczy sie na pamiec (czesto spotykane …More
@Czeslaw Lipka BXVI - ktory probowal dialogowac z nimi powiedzial (cyt z pamieci) ze dialog z islamem nie jest mozliwy poniewaz Koran nie podlega w ZADNYM stopniu interpretacji. Muzulmanie uwazaja ze kazde slowo, kazdy znak jest wstawiony przez Allaha. Jesli czegos nie rozumieja to rzecz normalna czlowiek nie musi z tego rozumiec czegokolwiek. Koranu albo uczy sie na pamiec (czesto spotykane wsrod mlodych) albo sie go nie otwiera.
Tak jako ciekawostka: imie Mahometa wystepuje tylko 4 razy w koranie ale i to jak mowia znawcy jest przypuszczeniem poniewaz dawny jezyk podobnie jak (chyba?) hebrajski nie znal samoglosek. Tak wiec znalezc mozna MHMD co przyjmuje sie jako Mahomet bo jesli nie to nie byloby zadnej o nim wzmianki. Zreszta Koran pisany jest haotycznie - absolutny brak chronologii.
To przeciez archaniol Gabriel (ten sam co zwiastowal Maryi ) 500lat pozniej podyktowal koran....
Ewangelista
@Jean Sarthois Byłem w miejscowości Visoko gdzie około 40 % mieszkańców stanowili muzułmanie. Trafiłem na miesiąc kiedy to był ramadan. Głupi i nieświadomy niczego chodziłem po mieście i "balowałem", raczej będąc dość głośnym. Krzyczeli z okien, że nas zabiją itp. Nic sobie wtedy z tego nie robiłem. Teraz, po latach, uważam że Pan Bóg mnie otaczał szczególną opieką, a ja z ogromną lekkomyślnością…More
@Jean Sarthois Byłem w miejscowości Visoko gdzie około 40 % mieszkańców stanowili muzułmanie. Trafiłem na miesiąc kiedy to był ramadan. Głupi i nieświadomy niczego chodziłem po mieście i "balowałem", raczej będąc dość głośnym. Krzyczeli z okien, że nas zabiją itp. Nic sobie wtedy z tego nie robiłem. Teraz, po latach, uważam że Pan Bóg mnie otaczał szczególną opieką, a ja z ogromną lekkomyślnością szastałem swoim życiem.
Czeslaw Lipka
m.rekinek
Anty_modernista Dialog z islamem jak widać tam już osiągnął szczyty ///// POWIEDZ TO PORPORATOM I PAPIE FRANKOWI
Czeslaw Lipka
Szok! Muzułmanin zaatakował księdza podczas Mszy Św. !!!//// NIE MACIE SIE CZYM CHWALIC ZE Muzułmanin zaatakował księdza podczas Mszy Św. !!! NIE DLUGO BEDA WAM JAJA OBRYWAC TEZ BEDZIECIE SIE CHWALIC ZE NIE MASZ Z CZYM ISC DO DOMU BO W ROSPOEKU POSTO
Jean Sarthois
Oni sa wsciekli jak widza nieprzestrzegajacych ramadanu - nie rzadko atakuja swoich. Jedzacy "niewierzacy" doprowadza ich do wscieklosci.
m.rekinek
Anty_modernista
Dialog z islamem jak widać tam już osiągnął szczyty
Młot na posoborowe
Specjalnie ściągają do Europy agresywnych i fanatycznych muzułmanów, obiecując im "gruszki na wierzbie', aby ci demolowali Ęuropę, detonowali się dla 72 dziewic w raju, podrzynali gardła niewiernych i wywoływali psychozę, strach, aby sami opuścili miejsca zamieszkania tam gdzie są ci muzułmanie. Celowa robota masonów, a nowe "wytyczne" jak wytrzebić Europejczyków dostali na kolejnym spotkaniu …More
Specjalnie ściągają do Europy agresywnych i fanatycznych muzułmanów, obiecując im "gruszki na wierzbie', aby ci demolowali Ęuropę, detonowali się dla 72 dziewic w raju, podrzynali gardła niewiernych i wywoływali psychozę, strach, aby sami opuścili miejsca zamieszkania tam gdzie są ci muzułmanie. Celowa robota masonów, a nowe "wytyczne" jak wytrzebić Europejczyków dostali na kolejnym spotkaniu grupy BILDERBERG W Chantilly w stanie Virginia w USA w dniach 1-4 czerwca. Te zamach w Anglii to nie przypadek, ale 'operacja fałszywej flagi". W pewnym sensie udana co wywołało psychozę zbiorową w Turynie. To dopiero początek zła
Naleczxxx
Preludium tego co będzie się działo w Europie. To jest taka "jaskółka" i powód do zastanowienia dla tych pasterzy ,którzy przez swoje działania lub ich brak wyprowadzali ludzi z kościoła.
mariba
Jaki tam niby szok??? Normalka
Ewangelista
Ja bym nie był tak delikatny. Gdyby to była Msza św. trydencka to być może by się nawrócił. Jest to co jest, więc i nie ma się czego spodziewać.