14:05

Dlaczego świat nas nie lubi? Wolność w Remoncie #4

#ekonomia #gospodarka #polityka #TomaszWróblewski #WEI #Wróblewski Bardzo dziękuję za wszelkie ciepłe słowa i wsparcie. Zachęcam do komentowania, „lajkowania” i zapraszania innych do polubieni…More
#ekonomia #gospodarka #polityka #TomaszWróblewski #WEI #Wróblewski
Bardzo dziękuję za wszelkie ciepłe słowa i wsparcie.
Zachęcam do komentowania, „lajkowania” i zapraszania innych do polubienia mej strony czy to na facebooku, instagramie czy twitterze!
WWW: polakkatolik.pl
FACEBOOK: facebook.com/polakkatolikpl
TWITTER: twitter.com/polakkatolikpl
INSTAGRAM: instagram.com/polakkatolik.pl
mirko40
Nienawidzą nas koszerni i to oni nakręcają cały świat przeciwko nam. I będzie tak, dopóki nie zapłacimy im haraczu w ich wydumanej kwocie... 300 mld USD. Ewentualnie jego równowartości w majątku Polin.
Mało Pan jeszcze wie w takim razie o świecie.
ZBM likes this.
mirko40
@polakkatolik.pl Z pewnością ;) Oświeć mnie Pan.
ZBM
Panie mirko40. Załóżmy że ja jestem koszerny a pan jest goj i ja pana nie lubię bo chcę przywłaszczyć sobie pański majątek. Czy myśli pan, że jeśli przekażemi mi pan swój majątek to ja pana polubię? Nic podobnego. Wtedy będzie pan dla mnie już tylko głupim gojem bo ja bym na pana miejscu nigdy tak nie zrobił.
mirko40
ZBM i co z twojej wypowiedzi ma wynikać?
Uważam, że "koszerni" w swoich umysłach, od czasu ukrzyżowania Prawdziwego Mesjasza Jezusa Chrystusa mają głównego wroga na całym świecie tj. chrześcijaństwo, a NAJWIĘKSZY WRÓG TO KATOLICY. Tak więc dążą do unicestwienia KK - tutaj ich głównym narzędziem jest "masoneria" Tak więc, Polska to również dla nich główny wróg, z racji religii katolickiej kraju. Przy okazji potomkowie Faryzeuszy mają za …More
Uważam, że "koszerni" w swoich umysłach, od czasu ukrzyżowania Prawdziwego Mesjasza Jezusa Chrystusa mają głównego wroga na całym świecie tj. chrześcijaństwo, a NAJWIĘKSZY WRÓG TO KATOLICY. Tak więc dążą do unicestwienia KK - tutaj ich głównym narzędziem jest "masoneria" Tak więc, Polska to również dla nich główny wróg, z racji religii katolickiej kraju. Przy okazji potomkowie Faryzeuszy mają za ojca diabła - chciwość, pazerność, brak pokory itd, tym samym grabież innego, innego kraju np. Polski to dla nich normalność, przymiot ich boga - diabła. Oczywiście nie wszyscy "koszerni" są tacy, ilu jest uczciwych, obecnie lub w przyszłości uznających Jezusa Chrystusa za Mesjasza nie mam pojęcia... choć wiem, że część z nich oficjalnie, publicznie uzna Jezusa za Mesjasza.
A dziennikarz p. Wróblewski żyje abstrakcją... dzisiaj żydom należy mówić wprost o prawdzie tj. o ukrzyżowaniu Prawdziwego Mesjasza Jezusa Chrystusa, bez nawrócenia żydów świat będzie coraz gorszy. Tak więc dyplomacja wobec żydów nie ma sensu....
Materiał nie jest o tym, ale zgadzam się, że jako Polska i Polacy nie możemy zapomnieć, że nie "gospodarka najpierw głupcze", a "Bóg, Honor i Ojczyzna" najpierw bo jeśli o tym zapomnimy to będziemy co najwyżej kupczykami.
Świat jest w łapach lucyfera ! to ze na " nie lubi " może być jedynie chwałą dla nas .