Przykład dla katolików dotkniętych zarazą

Tekst został skopiowany ze strony deon.pl. Nie polecam nikomu tego portalu. Jednak tym razem zamieszczony został bezcenny tekst. Gdy chodzi o treść: nie ze wszystkim się zgadzam, a przede wszystkim …
wacula
Wiemy też, że Bóg daje wyjście z każdej pokusy, ale diabeł też pracuje aby nie było wyjścia z każdej pokusy.Musimy o tym zawsze pamiętać Dla tych którzy uważają, że bycie homoseksualistą nie jest grzechem. A TO JEST PRAWDA BOŻA .Natomiast chęć trwania w tym śmiertelnym grzechu prowadzi do PIEKŁA -ZAPAMIĘTAJMY toooooooo
Polak-PL
Jeśli już sama myśl grzeszna jest grzechem, to ta tzw. orientacja również - to oczywiste. Homoseksualizm ma zawsze swoje korzenie i powody. Niekiedy to przykre doświadczenia z dzieciństwa, niekiedy indoktrynacja. Jedynie sporadyczne przypadki medyczne udowadniają, że np. matka będąca w ciąży z synkiem, przyjmowała jakieś leki hormonalne etc. w okresie ciąży lub nawet przed i wtedy były przypadki,…More
Jeśli już sama myśl grzeszna jest grzechem, to ta tzw. orientacja również - to oczywiste. Homoseksualizm ma zawsze swoje korzenie i powody. Niekiedy to przykre doświadczenia z dzieciństwa, niekiedy indoktrynacja. Jedynie sporadyczne przypadki medyczne udowadniają, że np. matka będąca w ciąży z synkiem, przyjmowała jakieś leki hormonalne etc. w okresie ciąży lub nawet przed i wtedy były przypadki, że chłopcy np. od dziecka wykazywali cechy płci przeciwnej i to była właśnie kwestia nie tyle genetyczna, co zanieczyszczenia organizmu szkodliwymi hormonami. Takie przypadki opisano naukowo. W każdym innym to indoktrynacja, przeszłość, albo niewłaściwe tematy w zbyt młodym wieku.
Piotr2000
Nie mam zamiaru uzurpowac sobie prawa do definitywnego rozstrzygania n/t zrodel homoseksualizmu. Jednak, jesli isc za interpretacja prawych uczonych /Richard Cohen, Paul Cameron/ zajmujacych sie tym problemem i wykluczyc genetyczny "przekaz" to nalezy zatrzymac sie na okresie po-urodzeniu i zbadac powstawanie przypadlosci, jaka jawi sie potem, w wieku doroslym, jako homoseksualizm/choroba. …More
Nie mam zamiaru uzurpowac sobie prawa do definitywnego rozstrzygania n/t zrodel homoseksualizmu. Jednak, jesli isc za interpretacja prawych uczonych /Richard Cohen, Paul Cameron/ zajmujacych sie tym problemem i wykluczyc genetyczny "przekaz" to nalezy zatrzymac sie na okresie po-urodzeniu i zbadac powstawanie przypadlosci, jaka jawi sie potem, w wieku doroslym, jako homoseksualizm/choroba. Przede wszystkim choroba ta moze byc NIE-ZAWINIONA i ZAWINIONA .
1. niezawiniona, jesli "nabywanie" cech chorobowych dokonuje sie w wieku nieswiadomym lub czesciowo-swiadomym /okreslmy go na od 0- 10 lat/ przy wspoludziale glupich matek, ojcow albo jeszcze innych osob, ktore dla zaspokojenia swoich niemoralnych zachowan i pragnien dotykaja seksualnie /celowo, dla pobudzenia siebie samych/ narzady plciowe dzieci, a nawet dokonuja gwaltu na dziecku /takie sprawy mialy miejsce takze w zyciu pseudo-seksuologa, uchodzacego po dzis dzien za naukowca, a tak naprawde pederasty i zboczenca Kinseya/. W tych przypadkach rozbudzenie seksualne dziecka powstaje bez jego osobistej winy. Wchodzi ono w zycie dorosle "z bagazem" doswiadczen, ktorych nie bylo w stanie samo kontrolowac.
2. zawiniona, jesli mlody lub juz dorosly czlowiek /kobieta albo mezczyzna/ nie robi nic aby odzyskac swoja pierwotna/zgodna z biologia swoja kobiecosc/meskosc /rachunek sumienia i spowiedz swieta, leczenie/.

3. zawiniona, jesli mlody lub juz dorosly czlowiek, oddajac sie hedonizmowi, modzie na homoseksualizm akceptuje/wybiera owo wynaturzenie i traktuje je jako mode, jako prawo /czasami dochodzi wrecz do prob religijnego uzasadnienia/.
4. Dzisiaj mamy tez do czynienia z jeszcze inna forma "zniewolenia" przez medyczne/farmakologiczne/psychologiczne/medialne/socjotechniczne zabiegi, ktorych celem jest "inzynieria na rzecz stworzenia nowego czlowieka". Ludzie poddani tym zabiegom/presji moga sie znalezc w pulapce zagubienia swojej wlasnej tozsamosci.
Dziękuję za pogłębioną analizę. Jednakże nie wynika z niej nic innego niż to, iż biblijne zboczenie jest złe.
Nasturcja likes this.
Nie istnieje coś takiego jak orientacja seksualna. Doskonale to opisał Św. Piotr Damiani, który wraz z papieżem Leonem IX walczył z sodomią w Kościele.
Quas Primas likes this.
Zgadzam się z tym, że trzeba docenić postawę dziewczyny ale problem jest głębszy. Póki dziewczyna nie zrozumie, że jej popędy są demoniczne a nie wynikające z "jakichś praw natury" dopóty będzie ona poruszała się w martwym kręgu szatańskiego zwiedzenia.
Polak-PL likes this.
Kunegunda likes this.
AniaBo
Agnieszko, gratuluję Ci odwagi. Głęboko wierzę, że Twoje świadectwo będzie dla wielu światełkiem w tunelu. Bardzo Ci za nie dziękuję.
jadwiska and one more user like this.
jadwiska likes this.
mk2017 likes this.
,,Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony."
Zbawiony od grzechu...
Jezus nas kocha, ale nienawidzi grzechu...
Mbuckop
badz uwielbiony Boze w Trojcy Jedyny i Matko Najswietsza w tej wspanialej dziewczynie .Bog zaplac za ta prawde pozdrawiam nasza siostre w wierze
Nasturcja and 3 more users like this.
Nasturcja likes this.
jadwiska likes this.
Anieobecny likes this.
jadwiska likes this.
Anieobecny likes this.