Language
02:31
6 3 7.2K
Slawek
Benedykt XVI w dnach 18-20 listopada 2011 odwiedził Benin. W miejscowości tej dwukrotnie miało miejsce krwawienie Przenajświętszego Oblicza Jezusa, 17 lutego i 15 marca 1996.

Za pierwszym razem wezwano lekarza pierwszej pomocy, jednak nie był on w stanie przeprowadzić badania Krwi, ponieważ już skrzepła. Świadkami zdarzenia było 13 osób, które usłyszały również głos mówiący:
"Jeszcze wrócę, a … More
Buziak
Żaden filmowiec nie był bliżej Jezusa. Bodasiński o "Ja Jestem"

O osobistej przemianie podczas pracy nad filmem o Jezusie opowiada Maciej Bodasiński współautor dzieła

razem.tv/…/Zaden-filmowiec…
Buziak
W cerkwi św. Mikołaja w Gruzji w byłej republice radzieckiej Ikona Matki bożej płacze krwawymi łzami. Mała lokalna świątynia w miejscowości Mskhalgori słynie z cudownej ikony. Miesiąc temu, dzień przed Wielkanocą, ikona Matki Boskiej zaczął krwawić.
ciasteczkowy potwór
Matka Boża płacze bo wie co nadchodzi na świat że ludzie się będą mordować, jak USA zaatakuje Iran to Rosja wejdzie do Gruzji idzie na świat wojna, ludzie dobrej woli nie idźcie na żadną wojnę czekajmy i na koniec wyjdziemy by oczyścić nasz kraj od tej bandy Pan Bóg da nam znać kiedy mamy Mu pomóc oczyścić świat z masonerii
fr_giovanni
Nie jest to dziwny przypadek - szczególnie na bliskim i dalekim Wschodzie, że ze świętych obrazów cieknie, albo olej, albo nawet krew! Tutaj inny przykład z Damaszku, kliknij tutaj: Soufanieh Syria Damaszek - już w filmie od 0.48 sekundy. Z tego tak maleńkiego obrazu ścieka olej. Nikt nie potrafi tego wytłumaczyć. Olej ma w sobie świętą moc! Tak się składa, że będąc 13 lat temu, 3 miesiące w … More