26:51

Dechtice 4. marca 2012: Krížová cesta

Krížová cesta - modlitba pôstneho obdobia. Milí priatelia, uvádzame krížovú cestu ktorú sa dechtickí vizionári spolu s pútnikmi modlili na prvú nedeľu 4. marca 2012 Zároveň pripájame stanovisko ku …More
Krížová cesta - modlitba pôstneho obdobia.
Milí priatelia, uvádzame krížovú cestu ktorú sa dechtickí vizionári spolu s pútnikmi modlili na prvú nedeľu 4. marca 2012
Zároveň pripájame stanovisko ku údajnému posolstvu z Dechtíc, ktoré sa rozšírilo na internete. Ku tomuto stanovisko uvádzame aj podobné stanovisko sestry Emmanuely z Medžugoria, kde sa dejú podobné prípady.
********
Stanovisko k „výzve“ šíriacej sa z Dechtíc od brata Jozefa zo Spoločenstva Božej Lásky
Vizionári z Dechtíc sa dištancujú od tohto posolstva. Toto posolstvo nepovedala Panna Mária - Kráľovná pomoci žiadnemu dechtickému vizionárovi. Avšak Matka Božia od počiatku Jej príchodov do Dechtíc pozýva a vyzýva ľudí, aby pristupovali čo najčastejšie k Sviatostiam a každý deň sa modlili modlitbu všetkých sv. ružencov. Pozýva na pôsty o chlebe a o vode každú stredu a v piatok, a tieto majú byť obetované na Jej úmysly.
V tomto čase takisto prebieha modlitbovo-pôstna reťaz, do ktorej sa môžu ľudia zapojiť a je obetovaná za …More
Anton Selecký
Jelikož aj exkomunikatori zn. pravoverni.
Anton Selecký
Zina, vyjadrenie vizionárov je pod linkom krížovej cesty.
2 more comments from Anton Selecký
Anton Selecký
To každý novinar pozna, ze to je problem, dnes su na to ľudia citlivi, ale keby nikto nechcel byt nikde zachyteny, tak by možno neexistovali ani nijake takeho zaznamy.
Anton Selecký
Boli tam osoby, ktoré sa modlili (čítali) a nechceli byť nasnímané. Skrátka, vždy niečo niekomu nevyhovuje.