Car Piotr I został PODMIENIONY przez iluminatów i zgładzony w bastylli jako człowiek w masce !!! ...
kim jest więc Putin na tle tej historii ?
@peccatoribus ma z tym problem, tak zreszta jak każdy komu niewygodne fakty niszczą rzeczywisty porządek wykreowany przez wielkiego architekta ... pod fartuszkiem.
Następny nawiedzony prezentowany na tym portalu, , po Czerniaku, Ziębie i Jaśkowskim...co za brednie ludzie!!!
To trochę jak fałszowanie historii o powstaniu człowieka. Adam i Ewa pochodzili z Europy, byli białymi ludźmi którym Dobry Bóg dał rozum. Walczyli z Neandertalczykiem który był kanibalem i pochodził z Lewantu. Biały człowiek z Europy połaczył się z białym człowiekiem z Syberii (40 000BC) i razem dali białą rasę która zaprowadziła cywilizację do Doliny Indusu a tam z wdzięczności nazwani zostai …More
To trochę jak fałszowanie historii o powstaniu człowieka. Adam i Ewa pochodzili z Europy, byli białymi ludźmi którym Dobry Bóg dał rozum. Walczyli z Neandertalczykiem który był kanibalem i pochodził z Lewantu. Biały człowiek z Europy połaczył się z białym człowiekiem z Syberii (40 000BC) i razem dali białą rasę która zaprowadziła cywilizację do Doliny Indusu a tam z wdzięczności nazwani zostai Aryjczykami czyli Szlachetnymi. Druga grupa Europejczykow przeszła Bałkany i znajac technologię geoopolimewrów budowała piramidy w Visoko i megality sakralne w Anatolii, to oni dali poczatek elicie Egipskich Kapłanów-Faraonów. Trzecia grupa pozostała w Dolinie Dunaju, zaludniajac powoli Europę Centralna i Zachodnią, a następnie Italię, Cypr i Maltę, oraz Grecję. Tymczasem Neandertalczyk który uratował sie z potopu, zbudował cywilizację Mezopotamii, opanował i zaludniał tereny wymarłe po potopie, Egipt, Lewant i pn. Afrykę.
Naszych prarodziców, Adama i Ewę z Europy, nazwano w naukowych opracowaniach Aurignacianie, od miejscowości we Francji. Jednak najstarsze na świecie świadectwa ich myśli abstarkcyjnej ( sztuka symboliczna ) oraz pierwsze na świecie instrumenty muzyczne grające w tonacji pantatonicznej ( muzyka wymagąjaca wyobraźni ) pochodzą z jaskiń Alpejskich, tam skąd bierze swój początek Rzeka Dunaj. Tym samym okazuje sie że my biali ludzie jesteśmy jedna wielką rodziną mającą swoich pierwszych rodziców i wsoaniałą historię, jednak przez 50 000 lat tułaczki zgubiliśmy tą jedność i pamięć.
Warto więc wracać do prawdziwej historii i próbować odzyskać tą utraconą jedność. www.youtube.com/watch