deon.pl
PiotrM
2

"Musimy prowadzić edukację seksualną w szkołach. Seks jest darem od Boga"

Dziennikarz z Panamy zapytał Franciszka o to, czy w szkołach powinien być powszechny dostęp do edukacji seksualnej. Pytanie zostało postawione w …
olek19801
Franio oprócz ekologii dba o edukację, szkoda tylko że to wszystko ma format lewacki. Oj, Franio! Mieszasz w głowach na potęgę.
Moje dzieci, duchy depresji i samobójstwa przejęły wielu młodych ludzi. Brak miłości i zrozumienia w wielu domach, korzystanie z technologii, złe traktowanie w rodzinach i separacja rodziców powodują, że wielu nastolatków naraża własne życie. Rodzice, kiedy zdacie sobie sprawę, że to, czego potrzebują wasze dzieci, to nie są rzeczy materialne, ale miłość? Przestańcie być dostawcami rzeczy, to …More
Moje dzieci, duchy depresji i samobójstwa przejęły wielu młodych ludzi. Brak miłości i zrozumienia w wielu domach, korzystanie z technologii, złe traktowanie w rodzinach i separacja rodziców powodują, że wielu nastolatków naraża własne życie. Rodzice, kiedy zdacie sobie sprawę, że to, czego potrzebują wasze dzieci, to nie są rzeczy materialne, ale miłość? Przestańcie być dostawcami rzeczy, to czego potrzebują wasze dzieci: uściski, pocałunki, pieszczoty, motywacja, dialog i przede wszystkim miłość! Bawcie się więcej ze swoimi dziećmi, bądźcie więcej przyjaciółmi niż rodzicami, aby zdobyć ich zaufanie, a wtedy możecie mieć na nie wpływ.
Wiele rodzin odpływa, ponieważ odwracają się ode Mnie, więc wypchnęli Mnie ze swoich domów i zastąpili mnie bożkiem technologii i innymi bożkami. Dzieci naśladują zły przykład rodziców: jak postępują rodzice, tak i dzieci. Jeśli drzewo jest złe, owoce będą złe, a żniwo złe; Złe żniwa są dziś obfite w wielu domach. Rodzice powinni kroczyć prostą drogą i dawać dobry przykład swoim dzieciom, aby jutro zebrać dobre plony! Dni Mojej sprawiedliwości przyszły i wiele rodzin nadal odwraca się ode Mnie; Mówię wam, jeśli nie przyjdziecie do Mnie jak najszybciej, zapewniam was, że zgubicie się.
Rodzice, nie korygujcie zachowania waszych dzieci krzykiem ale miłością, bo nadużycie generuje tylko strach i urazę! Jesteście pasterzami waszych rodzin i musicie dbać o zdrowe wychowanie moralne i duchowe waszych dzieci; bo dobrze wiecie, że jutro będę wymagał od was rachunku waszych dzieci i rodzin; będziecie cierpieć karę czyśćca lub piekła dla każdego dziecka, które utraciłem przez wasze złe zachowanie i brak miłości. Pomyślcie, rodzice, i przede wszystkim, odzyskajcie kontrolę nad waszymi domami. Miłość może zrobić wszystko, wszystko wybacza; Dzielcie się miłością obficie, aby wasze domy były pokojowymi miejscami, a Duch Boży powróci, aby w nich zamieszkać. Bądźcie więcej rodzicami niż sędziami i dawajcie dobry przykład swoim dzieciom, abyście jutro byli doskonali przede Mną.
Chcę więcej dialogu, modlitwy, miłości i zrozumienia w waszych domach, ponieważ jest to antidotum na depresję, które prowadzi do samobójstwa tak wielu młodych ludzi. Słuchajcie Moich słów i wprowadzajcie je w życie, abyście mogli odzyskać swoje rodziny, a miłość Boża powróci, aby żyć w waszych domach. Przychodźcie jako rodzina, aby odwiedzić Mnie w Moich świątyniach. Jestem rozwiązaniem wszystkich waszych problemów.
Wasz Jezus podniósł wielu którzy upadli.
Przekażcie moje przesłania całej ludzkości.