Transgender DJ B-Complex vypovedal na NAKA kvôli hanobeniu rasy národa a presvedčenia. Nevie …

Transgender DJ B-Complex vypovedal na NAKA kvôli hanobeniu rasy národa a presvedčenia. Nevie pochopiť, prečo. Chodí aj na výpomoc do Poľska? Chodí aj na výpomoc do Poľska? Podoba je neuveriteľná. V …More
Transgender DJ B-Complex vypovedal na NAKA kvôli hanobeniu rasy národa a presvedčenia. Nevie pochopiť, prečo. Chodí aj na výpomoc do Poľska?
Chodí aj na výpomoc do Poľska? Podoba je neuveriteľná.
V októbri sme písali o kontroverznom plagáte na akciu Hell-o-Queen 2019, ktorý sa posmieval z veriacich. Transgender DJ B-Complex bol na ilustrácii zobrazený s rohmi ako karikatúra Sedembolestnej Panny Márie.
B-komplex tento týždeň na sociálnej sieti informoval, že kvôli plagátu bol pozvaný na NAKA.
Na Instagrame B-Complex (Matia Lenická) uviedol, že na NAKA bola riešiť uvedený halloweensky plagát. „Niekto nás udal za hanobenie rasy, národa a presvedčenia. Je absurdné, aby sme takéto niečo museli riešiť, lebo sa niekomu nepáči, ako sme si vybrali pózu na plagáte“.
„Som rada, že aj medzi policajtmi sú super ľudia a všetkým týmto hejterom prajem, aby sa im to vrátilo, lebo takto by moderná krajina naozaj nemala vyzerať,“ odkazuje DJ, ktorého cituje portál rádia Európa 2.
Plagát s mediálnou podp…More
Peter(skala) likes this.