01:00:02

Broń atomowa zmierza do Polski. Europa na krawędzi. Co musi wiedzieć przyszły prezydent?

PROSZĘ UWAŻAĆ na tego człowieka !!! Moim zdaniem stwierdzam i to z przykrością, że jego tzw. "osiągnięcia" jak na polityka, cybernetyka, eksperta od Smart City, jak o sobie sam mówi - są żenująco …More
PROSZĘ UWAŻAĆ na tego człowieka !!!
Moim zdaniem stwierdzam i to z przykrością, że jego tzw. "osiągnięcia" jak na polityka, cybernetyka, eksperta od Smart City, jak o sobie sam mówi - są żenująco śmieszne.
Sprawny w posługiwaniu się językiem polskim, retoryka i elokwencja wypowiedzi może zachwycać co niektórych, jak również jego umiejętność podczepiania się pod różne ważne sprawy działaczy obywatelskich takie jak np. 5G, "cenzura prewencyjna", zasoby naturalne w Polsce itp.
Ale, jak można wierzyć w słowa "eksperta od IT" kiedy niedokończone i niefunkcjonujące projekty jego działalności ewidentnie temu przeczą!?
Dowody poniższe świadczą same o tym o czym piszę.
Np. projekt bank.city2.pl przez 5 lat 259 użytkowników !? Strona niedokończona.
Ta strona to jedynie zainstalowany i nic nie zmieniony system zarządzania treścią. Nawet logo i tytuł strony nie zostały zmienione!
Strona następna niedziałająca: http://city2.pl/ Otwierana w przeglądarce Explorer nie działa - "Upewnij się, że …More
osdamen
PROSZĘ UWAŻAĆ na tego człowieka !!!

Moim zdaniem stwierdzam i to z przykrością, że jego tzw. "osiągnięcia" jak na polityka, cybernetyka, eksperta od Smart City, jak o sobie sam mówi - są żenująco śmieszne.

Poniżej screenshot jednej z wielu krytycznych wypowiedzi youtuberów, które są "starannie" przez zainteresowanego kasowane.

Jeden z komentarzy:
osdamen
Ewa Wójcik
Widzę, że najcenniejsze komentarze znikają, dlatego postanowiłam wklejać je ponownie...Mateuszu Jarosiewiczu, gdzie Etyka i Prawda, o której tyle "gadasz"???...puste frazesy wypełniają usta TWE :D. ... "Goldy to TYLKO wirtualna gra, w której sam sobie wyznaczyłeś "wartość" uzależnionej od "widzimisię" czyli własnego systemu oceny wartości.Twoja CAŁA wartość CAŁOSCI równa się ZERO, bo …More
Ewa Wójcik
Widzę, że najcenniejsze komentarze znikają, dlatego postanowiłam wklejać je ponownie...Mateuszu Jarosiewiczu, gdzie Etyka i Prawda, o której tyle "gadasz"???...puste frazesy wypełniają usta TWE :D. ... "Goldy to TYLKO wirtualna gra, w której sam sobie wyznaczyłeś "wartość" uzależnionej od "widzimisię" czyli własnego systemu oceny wartości.Twoja CAŁA wartość CAŁOSCI równa się ZERO, bo nie stoi za tym żadna wartośc poza wirtualną..... chyba , że znajdą sie chętni na PIRAMIDĘ CHĘCI..To tak jakbym ja napisał sobie na kartce, że mam 1.000.000.000 DUPÓW , a jedem DUP miał wartość 1000 USD lub 100kg złota i uważał , że w moim NOWYM świecie to bedzie miło w końcu takie przełożenie....Nasza waluta PLZ nie jest wymyślona, tylko jest to wartość , która ma przełożenie na wartości materialne państwa itd.
Gdzie ty uczyłeś sie podstaw ekonomi...Cwanie kombinujesz, dlatego promujesz siebie gdzie tylko można...celem jest znaleźć frajerów co to NIC wymienią na własne wartości starego systemu, a ty powoli wymienisz swoje goldki na złoto = waluty, te stare niby wartości:)Tak tak już jest nasz wielu . bajki bajki...... jeszcze szybciej mów , nakręcasz się próbując omamić ludzi... bardzo cwanie...Taki pusty bezsensowny słowotok, tylko po to aby wciągnąć nieświadomych w swój plan PIRAMIDY.Łaskawie dajesz nam zagubionym owieczkom NOWY SYSTEM, plując na"stary system"ty nas ratujesz, nawet POLSKĘ, ofiarowując "nowy" o wartości ZERO i dopiero frajerzy jak dadzą jakąś obecną wartość /a widzę, że już tacy są/ to może w tej PIRAMIDZIE powstać wartość. oparta na obecnym systemie..Przez takie kombinacje doprowadzi się do totalnego załamania rynku walut, złota, wartości materialnych ito itd.. coś dotarło?Na początek, abyś zrozumiał w co wciągasz wypisz sobie jakie są wartości , w tym według ciebie świecie" stary system" na które masz chrapkę... a jakie masz twoja PIRAMIDA...Dokładnie wyszło szydło z worka o co tobie chodzi, stworzenie wartości z NICZEGO... i samemu zmienić ją po cichu na wartości obecnego systemu :)Twoje sprinterskie "Gładkie słówka" nie mają realnego pokrycia w obecnym świecie.... i są puste...Cwanie, nikt nie będzie mógł pozwać ciebie do sądu, ani Urząd Skarbowy sprowadzić na ziemię...uważaj bo skończsz jak Lech Grobelny....!I nie: "cześć kochani... " bo jak słyszę takie przymilanie to wiadomo , że coś śmierdzi...Ps, oczywiście dla ciebie jestem hejterem ;-) bo twoja PYCHA zaszła już tak daleko, że nie dociera już logika i to co piszę... miliarderze z kapelusza :)"
JANKESI DO DOMU !