- Nic nie jest przesądzone. Można jeszcze z tej drogi zawrócić. Ale tendencja jest bardzo niebezpieczna. Jeśli zmiany poszłyby w kierunku protestantyzacji, wprowadzenia kapłaństwa kobiet, czy …More
- Nic nie jest przesądzone. Można jeszcze z tej drogi zawrócić. Ale tendencja jest bardzo niebezpieczna. Jeśli zmiany poszłyby w kierunku protestantyzacji, wprowadzenia kapłaństwa kobiet, czy liberalizacji w sprawach ślubów homoseksualistów, Kościół czeka schizma. I ja się jej bardzo obawiam – mówi w wywiadzie z "Super Expressem" Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, duszpasterz polskich Ormian, prezes Fundacji Św. Brata Alberta.
fronda.pl
sters
11

Ks. Tadeusz Isakowicz - Zaleski: Obawiam się, że dojdzie do rozłamu w Kościele

- Nic nie jest przesądzone. Można jeszcze z tej drogi zawrócić. Ale tendencja jest bardzo niebezpieczna. Jeśli zmiany poszłyby w kierunku protestanty…
istum likes this.
Moje dzieci, już wkrótce moje domy zostaną zamknięte, moja codzienna ofiara zostanie zniesiona, a moje przybytki zostaną zbezczeszczone; wielu będzie Mnie szukało i nie znajdzie Mnie; Pozwolę się znaleźć tylko Mojemu wiernemu ludowi. Strach i rozpacz opanują letnią i grzeszną ludzkość; Mój umysł odejdzie od ogromnej większości, która błąka się w grzechu i duchowym letnim nastroju. Wówczas …More
Moje dzieci, już wkrótce moje domy zostaną zamknięte, moja codzienna ofiara zostanie zniesiona, a moje przybytki zostaną zbezczeszczone; wielu będzie Mnie szukało i nie znajdzie Mnie; Pozwolę się znaleźć tylko Mojemu wiernemu ludowi. Strach i rozpacz opanują letnią i grzeszną ludzkość; Mój umysł odejdzie od ogromnej większości, która błąka się w grzechu i duchowym letnim nastroju. Wówczas niewdzięczna ludzkość doświadczy, jak to jest żyć bez Ducha Bożego, który daje życie. Ciemność i jej pan zawładną ziemią i stanie się tak ciemna, że tylko lampy oświetlające modlitwę mojego wiernego ludu będą świecić jak świetliki.
Moja trzodo, bo Mój Kościół zbliża się do Kalwarii, skandale w niej i słaba interpretacja nowych reform spowodują wybuch schizmy; który będzie najbardziej destrukcyjny w całej historii Mojego Kościoła. Mój kościół zostanie dotknięty biczem podziału, rebelianci się z nim rozejdą i niosą ze sobą dużą liczbę dusz. Powstaje nowy kościół, który całkowicie służy Mojemu przeciwnikowi; zostaje wyznaczony inny papież, Rzym straci wiarę i spłonie na siedmiu wzgórzach. Nowy kościół będzie klasztorem demonów, gdzie nie będzie moralności, ale rozpusta i grzech, wszystko jest gotowe, aby rozpocząć kościół nowej ery, prowadzony przez kościelną masonerię i doradzany przez Mojego przeciwnika.

Miliony dusz straci wiarę i rozstanie się z Moim Kościołem, a wielu przyłączy się do buntowników z niewiedzy. Kościół nowej ery będzie wielbił szatana, czci go; będzie to Kościół rozpusty i grzechu, gdzie nie będzie żadnych zobowiązań, żadnych krzyży, żadnych skrzyżowań, żadnych ograniczeń. Wszystko będzie dozwolone, nikt nie będzie grzesznikiem; Zgodnie z mottem miłości wszyscy uniewinniają się z grzechów.

O Judaszu, ubrany na fioletowo, wielu z was będzie Moimi oprawcami; ponownie wydacie Syna Człowieczego, reprezentowanego w Jego Kościele, w ręce Mojego przeciwnika! Twoja lekcja się zbliża, co musisz zrobić, aby szybko. Biada tym, którzy wybawią Mój Kościół, którym Ja jestem, bo prawdę powiadam wam, waszą nagrodą będzie wieczna śmierć!

Moi uczniowie przychodzą, by mnie pocieszyć, ogarnia mnie samotność i smutek, kiedy widzę zdradę, że będę cierpieć z powodu tych, którzy twierdzą, że są moją rodziną i którzy przysięgli, że będą Mi wierni. Mój żal jest wielki, gdy można uzyskać plagę zdrady, ciernie niewdzięczności i krzyż rozpadu Mojego Kościoła; Zbliża się moja Kalwaria, nie zostawiajcie mnie samego; Jestem więźniem miłości błagającym o wasze towarzystwo; Pragnę pocieszających dusz, które przychodzą do Moich Tabernakulów, aby ulżyć Mojemu cierpieniu. Nie oddalajcie się daleko od moich domów, wchodźcie i odwiedzajcie Mnie; Jestem kochankiem, który nie jest kochany, który błaga cię jak żebraka o jałmużnę miłości i towarzystwa. Oczekuję cię, nie wahaj się.

Wasz Umiłowany, Jezus Sakramentalny.

Dajcie moje orędzia całej ludzkości, Moje dzieci.
przeciwherezjom and 2 more users like this.
przeciwherezjom likes this.
Mbuckop likes this.
Sw.Joanna likes this.