Peter(skala)
131.1K

Vedci poznajú presný dátum možnej zrážky asteroidu so Zemou v roku 2029

"Bohom milovaní, nezostávajte nepripravení, buďte si vedomí, že budete preskúšaní vo Varovaniu,že Zem bude vychýlená zo svojej dráhy meteoritom, a v obidvoch prípadoch ľudské bytosti budú trpieť."
Kallistratos
Nemám problém se sledováním sci-fi a do jisté míry mne to i baví. Nicméně to co se stalo ze sci-fi filmů v posledních letech je smršť obratných vizualizací superhrdinů co zachraňují svět a nejdříve obvykle USA :) A další příběhy zase vytvářejí černobílý svět střetů. Výtvor dokonalé počítačové technologie doplněná akcí jakéhokoli druhu a většinou nudným příběhem, který ale přitáhne diváky a tedy …More
Nemám problém se sledováním sci-fi a do jisté míry mne to i baví. Nicméně to co se stalo ze sci-fi filmů v posledních letech je smršť obratných vizualizací superhrdinů co zachraňují svět a nejdříve obvykle USA :) A další příběhy zase vytvářejí černobílý svět střetů. Výtvor dokonalé počítačové technologie doplněná akcí jakéhokoli druhu a většinou nudným příběhem, který ale přitáhne diváky a tedy i finance pro producenty. Vnímám to jako úpadek, podobně jako některé pohádky pro děti, kde jsou kreatury a ne reálná zvířátka... Navíc tam chybí výchovný aspekt a nebo určitá líbeznost. Zrovna včera se synáček díval na TV a tam bylo slůně a obarvené jako zebra a pak nějaká další podivná stvoření.... dabing se u toho jistě nasměje, ale ... Nějak se mi stýská po Pařezové chaloupce :) A co teprve rodina Smolíkova :) Občas si ji pustíme z DVD, která obvykle mají v akci "vše za 39". www.youtube.com/watch

A ohledně mimozemšťanů a různých informací a svědectví, které produkuje například kanál "Kino svět" na satelitu.... Inu, některé věci jsou podávané tak, jakoby se zrovna mohli otevřít dveře a tam bude stát pan mimozemšťan. S tímto ovšem přicházejí ve svých výpovědích i velmi často nejenom amíci, ale i rusové... a vždy přicházeli i za komančů. Inu, UFO aneb neidentifikovaný létající objekt - Unidentified Flying Object - jistě existuje a jistě takové objekty existují vč. kulových blesků a různých září či jevů, kterým nerozumíme... Ale osobně jsem SKEPTIK - nevěřím na mimozemské civilizace a naděje vkládané do různých sond a krystalků vody a čehokoli na Měsíci, Marsu, planetkách a jinde... UFO plní jakýsi náhradní program, který malinko saturuje lidskou touhu věřit.... Je to balast... Ale ať si každý věří čemu chce.... Až budu umírat nečekám zelené mužíky a nebo cokoli z tohoto co jsme si jako lidé ve své fantazii vytvořili.... Přesto jsou i filmy a knihy, které umí být existencionálně zajímavé a vést k myšlenkám, nikoli ale konzumní sci-fi s cílem vytřískat z diváků v kinech peníze....
mirael
Peter(skala)
Takže, když slyším, že existuje možná hrozba mimozemšťanů – a když se podívám do tisícileté historie možných mimozemských návštěv a slyším o odhalování čestných vojáků, zpravodajců, průmyslníků, kteří měli zkušenost s UFO, s jejich haváriemi a přistáními, s živými a mrtvými těly mimozemských bytostí, vím, že je to lež. A pokud někdy ještě uslyším, že toto jsou nepřátelé, proti kterým musíme …More
Takže, když slyším, že existuje možná hrozba mimozemšťanů – a když se podívám do tisícileté historie možných mimozemských návštěv a slyším o odhalování čestných vojáků, zpravodajců, průmyslníků, kteří měli zkušenost s UFO, s jejich haváriemi a přistáními, s živými a mrtvými těly mimozemských bytostí, vím, že je to lež. A pokud někdy ještě uslyším, že toto jsou nepřátelé, proti kterým musíme stavět vesmírné zbraňové systémy, na základě mých vlastních osobních zkušeností s prací v armádním průmyslovém komplexu na zbraňové systémy a vojenskou strategii, budu vědět, že je to lež.


Nejenže tomu nebudu věřit, ale vystoupím a nahlas řeknu každému, jak to je. Oni (mimozemšťané) nás dosud nikam nevzali. Jsme stále zde po tisíce let jejich návštěv. Jestli nás ve skutečnosti stále navštěvují i nyní, a celou tu dobu nám neškodili, pak na to musíme nahlížet jako na něco, co nemá nepřátelskou povahu.
Je mou nadějí a záměrem udělat všechno, co budu moci, abych pracovala s lidmi, kteří pracují na komunikaci a spolupráci s mimozemskými bytostmi. Ty zcela jistě nejsou nepřátelské. To, že my jsme stále zde, je pro mě dostatečný důkaz....že pochopila ako je zbrojiť kvôli mimozemšťanom výmysel, tak to je chvályhodné, ale že pripušťa možnosť existencie mimozemšťanov, tak to je naivné a ešte stále nepochopila ani existenciu ľudských bytostí.
Peter(skala)
Európa a USA spájajú sily. Mali by zohrávať kľúčovú rolu v obrane Zeme pred potencionálnym nárazom asteroidu
vosveteit.sk/europa-a-usa-sp…
dyk
Druhý Kristov príchod bude v ohni, keď do zeme narazí nejaký šuter a pohne zemou. Toto bude znamenať aj koniec vlády Antikrista, ktorý bude vládnuť od odstránenia Večnej Obety 1290 dní (Dan 12,11n). Vtedy narazí kométa do zeme, vibuchnú všetky sopky, zem bude horieť a bude praskať, a možno aj rozpadať sa. Zachráni sa len "málo, máličko" ľudí, ako sa píše v Biblii (pár stovák, tisíc)
Výstraha prav…More
Druhý Kristov príchod bude v ohni, keď do zeme narazí nejaký šuter a pohne zemou. Toto bude znamenať aj koniec vlády Antikrista, ktorý bude vládnuť od odstránenia Večnej Obety 1290 dní (Dan 12,11n). Vtedy narazí kométa do zeme, vibuchnú všetky sopky, zem bude horieť a bude praskať, a možno aj rozpadať sa. Zachráni sa len "málo, máličko" ľudí, ako sa píše v Biblii (pár stovák, tisíc)
Výstraha pravdepodobne ukončí vojnu, asi jej prvú časť. Po Výstrahe bude do roka Zázrak a po Zázraku vystúpi, po násilnom odstránení Pápeža, Antikrist (2Sol 2n - Odstránený Ježiš v Eucharistii, Večná obeta, a to po odstránení Pápeža a nastolení falošného pápeža, ktorý tú Večnú obetu odstráni a odovzdá Antikristovi vládu nad Cirkvou). Tak nastane Koniec čias a potom Boh "urobí nové nebo a novú zem" a to, čo je v nebi, bude sa žiť na zemi a sv. Michal na nejaký čas zviaže peklo reťazou (Apokalypsa) - Ružencom, ktorý sa budú všetci ľudia modliť.
...
Ten šiter sa budú snažiť zostreliť atómovou hlavicou, ale netrafia a tak nastane koniec jednej epochy ľudstva.
Kallistratos
Aha, nevěděl jsem že existuje i náboženské sci-fi :) Jednu etapu už rozjel zde na GTV i LH, ale mnohokrát mu to nevyšlo. Takže pěkně prosím, pokud něco myslíme vážně, mějme respekt k Bohu, Tvůrci času, prostoru, Tvůrci světa i nebe... Odlišme jedno od druhého. Už zde bylo příliš mnoho sekt a uskupení, které se zabývaly vším možným... "Nebeská brána" čekala kometu a šlus... Pytlíci hloupí... g.…More
Aha, nevěděl jsem že existuje i náboženské sci-fi :) Jednu etapu už rozjel zde na GTV i LH, ale mnohokrát mu to nevyšlo. Takže pěkně prosím, pokud něco myslíme vážně, mějme respekt k Bohu, Tvůrci času, prostoru, Tvůrci světa i nebe... Odlišme jedno od druhého. Už zde bylo příliš mnoho sekt a uskupení, které se zabývaly vším možným... "Nebeská brána" čekala kometu a šlus... Pytlíci hloupí... g.cz/5-nejznamejsich…
Peter(skala)
Treba rozlišovať medzi 2ma "šutrami", lebo ked padne 1.šuter na Zem, tak to ešte nespôsobí koniec sveta. Až, ked padne druhý šuter, to bude koniec sveta-obnova sveta.

Ludí poväčšinou mýlia katastroficke filmy, ktoré ked poukazuju na pád asteroidu do Zeme, tak to stotožňuju s koncom sveta. Nie, žeby sa to nemalo stať, ale akosi neberu do uvahy ešte 1.asteroid, ktorý bude predchadzať ten 2. a …More
Treba rozlišovať medzi 2ma "šutrami", lebo ked padne 1.šuter na Zem, tak to ešte nespôsobí koniec sveta. Až, ked padne druhý šuter, to bude koniec sveta-obnova sveta.

Ludí poväčšinou mýlia katastroficke filmy, ktoré ked poukazuju na pád asteroidu do Zeme, tak to stotožňuju s koncom sveta. Nie, žeby sa to nemalo stať, ale akosi neberu do uvahy ešte 1.asteroid, ktorý bude predchadzať ten 2. a posledný, takže nechápu, ako niekto môže jednak predpovedať čas pádu asteroidu ale zaroven aj následne nejaké obdobie mieru.

Problem je v tom, že nepoznaju posolstva objektivne a vidia, len nejaku časť celeho scenara, čo sa týka pádov asteroidov.
Kallistratos
Mnoho informací, mnoho zmatku... Co předcházelo Pearl Harboru? Plno informací a dezinformací od Jamamota a spol. :) Křesťan by se neměl nechat mást... ale MILOVAT KRISTA. A MILOVAT BLIŽNÍ Viz. www.vira.cz/texty/tema-tydne/kdo-je-blizni Tečka. ;)
Peter(skala)
radšej viac info. ako to všetko zabaliť do omylu.
sv.Pavol jasne hovorí: čo je dobré, toho sa držte...
nehovorí, čo je vela, to je vela a tak to radšej hodte do koša, ale rozlišovať-triediť odpad do koša a to dobré do vrecka:)
Kallistratos
Tak, tak ... Jenže kvantum informací má i jeden negativní efekt. Zahltí RAMku některým lidem a výsledkem je rezignace, životní anarchie, deziluze a relativismus či dokonce extremismus. Pravda by neměla být ředěna... Pravda by měla být slyšet. Nalézt čistý pramen bývá dnes složitější.
Peter(skala)
presne o tom hovorím: triediť a tak aj čistiť RAMku
Peter(skala)
NE VŠECHNO JE ZTRACENO, ALE MUSÍTE SE PROBUDIT

Toto nieje chvíľa pre plač: ta chvíľa príde skoro. Toto je čas rozhodnutia, keď každý človek bude požehnaný mojim milosrdenstvom, aby bolo možné vidieť hriechy, ktoré spáchal behom celého života, jeden po druhom, či už sa z nich vyspovedal, alebo nie. Uvidí dobro, ktoré vykonal, i to, kedy ho prestal konať; zlo, ktorého sa dopustil, svoje …More
NE VŠECHNO JE ZTRACENO, ALE MUSÍTE SE PROBUDIT

Toto nieje chvíľa pre plač: ta chvíľa príde skoro. Toto je čas rozhodnutia, keď každý človek bude požehnaný mojim milosrdenstvom, aby bolo možné vidieť hriechy, ktoré spáchal behom celého života, jeden po druhom, či už sa z nich vyspovedal, alebo nie. Uvidí dobro, ktoré vykonal, i to, kedy ho prestal konať; zlo, ktorého sa dopustil, svoje hriechy opomenutia, celu svoju cestu životom.
Kdokoľvek pracuje a jedná v mojej podobnosti voči svojim bratom a koná pokánie s celou svojou silou, schopnosťami a zmyslami, a vyznáva svoje hriechy s pevným úmyslom nápravy, také moje dieťa zakúsi VAROVANIE, rovnako ako každá ľudská bytosť, ale nie s takou intenzitou, s akou ho budu prežívať tí, ktorí zostanú v bahne hriechu kvôli neposlušnosti, ignorujúci moje výzvy, výzvy mojej Matky a môjho verného svätého archanjela Michala.
Coburg
Paxus and one more user like this.
Paxus likes this.
apredsasatoci likes this.