03:56

František – heretik, rouhač, či snad satanista?

Na celosvětovém setkání s mládeží v Panamě Bergoglio schválil hrubé rouhání! Bylo ohavně zesměšněno tajemství Vtělení Božího Slova. Před Františkem na scéně představuje Pannu Marii černošská herečka.…More
Na celosvětovém setkání s mládeží v Panamě Bergoglio schválil hrubé rouhání! Bylo ohavně zesměšněno tajemství Vtělení Božího Slova. Před Františkem na scéně představuje Pannu Marii černošská herečka. Je oblečena v bílých džínsech, ve volné halence a má rozcuchané vlasy. Nečistými gesty, výkřiky a pohyby, vpouští do diváků nečistého ducha. Je to hrozná urážka Matky našeho Spasitele! Je to do nebe volající rouhání!
Následuje rouhačská scéna znázorňující početí. Anděl, mladík s gesty smilníka, přesvědčuje svou oběť, která ječí a vzdoruje. Toto je vrchol satanského rouhání! Toto je totální degradace a zesměšnění základního tajemství naší víry – vtělení Božího Syna.
František nakonec několikrát pozvedl palec jako gesto, že toto rouhání schvaluje a je jím nadšen. Tím před celým světem v autoritě hlavy církve schválil zesměšnění a vrcholné satanské rouhání Božímu tajemství spásy!
František si z věřících katolíků i z biskupů a kněží dělá blázny. Oni přesto v každé liturgii opakují: „V jednot…More
krumpeľ and 2 more users like this.
krumpeľ likes this.
Monika G likes this.
apredsasatoci likes this.