05:51

Франциск і Dignitatis Humanae

На ІІ Ватиканському Соборі (ІІ ВС) було непрямо проголошено і офіційно схвалено інше євангеліє та був прийнятий інший дух. У чому суть Євангелія? Ісус є єдиний Спаситель! Усі люди згрішили і засл…More
На ІІ Ватиканському Соборі (ІІ ВС) було непрямо проголошено і офіційно схвалено інше євангеліє та був прийнятий інший дух.
У чому суть Євангелія? Ісус є єдиний Спаситель! Усі люди згрішили і заслужили на вічне засудження. Через гріх людина втратила гідність Божої дитини і стала рабом зла та диявола. Але Бог зі своєї великої любові дав cвого Сина Ісуса Христа, який помер за нас на хресті. Хто повірить у Христа і прийме Його за свого Спасителя, отримає прощення гріхів, одержить в Христі визволення і стане Божою дитиною. Але первородний гріх далі діє в душі та знову затягує людину у рабство. Тому свободу Божих дітей необхідно утримувати через дотримування Божих заповідей. Найбільшою з них є любов до Бога і ближнього.
На цій основі була побудована і європейська цивілізація. Злам настав на ІІ ВС. Церква відкрилася духу поганства і настала його масова інвазія. Наслідком є ліквідація християнства, редукція ‒ геноцид ‒ людства і вічне засудження.
В документі Dignitatis Huma…More