Na Anioł Pański Franciszek mierzy się z opozycją

Forza Nuova, włoska partia antyimigracyjna i sceptyczna gejom, powitała papieża Franciszka w czasie modlitwy Anioł Pański 12 maja transparentem z hasłem "Stop imigracji". Równocześnie partia w socia…
Tymoteusz
Stop działalności antykatolickiej (a co za tym idzie, antyludzkiej) biskupa Rzymu.”
(Takie powinny być mniej więcej hasła).

Imigracja to skutek, a nie przyczyna. Ważne kto rozdaje karty. Imigranci są pionkami w żydo-masońskiej grze, a chodzi, jak wielu już wiadomo, o depopulację ludzkości, zniszczenie chrześcijaństwa i wprowadzenie totalitarnego systemu (z lucyferyczną religią), który …More
Stop działalności antykatolickiej (a co za tym idzie, antyludzkiej) biskupa Rzymu.”
(Takie powinny być mniej więcej hasła).

Imigracja to skutek, a nie przyczyna. Ważne kto rozdaje karty. Imigranci są pionkami w żydo-masońskiej grze, a chodzi, jak wielu już wiadomo, o depopulację ludzkości, zniszczenie chrześcijaństwa i wprowadzenie totalitarnego systemu (z lucyferyczną religią), który ma zniewolić wszystkich pozostałych przy życiu ludzi na Ziemi, co w efekcie ma doprowadzić tychże nieszczęśników do wiecznego potępienia w piekle.

Takie są plany ludzi powiązanych z NWO, które od wielu lat są realizowane.

Natomiast jak to wszystko się zakończy, to wiemy z Apokalipsy św. Jana :-)
Piotr2000 likes this.
Jest po prostu człowiekiem żydomasonerii.
----------------------------
Forza Nuova podkreśla, że papieże kiedyś przekształcili Rzym w latarnię cywilizacji, ale „teraz Bergoglio jest człowiekiem Sorosa, papieżem Romów, imigrantów i globalizmu”.
yagu
Nic dodac do tego nie można . Jakich smutnych czasów dożyliśmy , by świeccy zwracali uwagę Biskupa Rzymu na złą politykę jakiej się podjął .
turysta569 likes this.
Przewidziała to św. Hildegarda, przewidziała to co przeżywa obecny Kościół. A tak to zastanawiam się, czy współczesne określenie ekumenizmu to nie pojęcie bliskoznaczne do wielobóstwa, bo mnie wychodzi, że tak. Dowodem byłyby wspólnotowe modlitwy o pokój wyznawców diametralnie różnych religii, realizowane po SWII.
romanowski and 3 more users like this.
romanowski likes this.
mk2017 likes this.
m.rekinek likes this.
Weronika....S likes this.