47:58
euzebiusz
322.5K

Ron Wyatt i Arka Przymierza

Ron Wyatt i Arka Przymierza-Dokument
osdamen
Tendencyjnie przedstawione w filmie, największe odkrycie historyczne dla ludzkości, tak aby oglądający zbagatelizowali i wyśmiali natchnionego od Boga odkrywcę wielkich, świętych rzeczy.
Katarzyna Emmerich opisuje ile i jakie były arki przymierza, dokładnie tak samo jak Wyatt odkrył i pod natchnieniem usłyszał gdzie się znajduje święty artefakt i przez kogo został ukryty pod ziemią w grocie.
Adrienne123 and one more user like this.
Adrienne123 likes this.
MariaBarbara likes this.
ZBM
ZBM
Ron Wyatt nie dał podstaw by nie wierzyć w jego odkrycie Arki Przymierza, Krwi Chrystusa i Golgoty. To on odkrył miejsce przejścia Izraelitów przez Morze Czerwone z plaży nad Zatoką Aqaba i to on, a nie św. Helena, odkrył prawdziwą, biblijną Górę Synaj, tj. Dżabal al-Lauz w Arabii Saudyjskiej, a nie w Izraelu. Jeżeli Żydzi kwestionują odkrycia Rona Wyatta tylko dlatego, że był amatorem, to jaką …More
Ron Wyatt nie dał podstaw by nie wierzyć w jego odkrycie Arki Przymierza, Krwi Chrystusa i Golgoty. To on odkrył miejsce przejścia Izraelitów przez Morze Czerwone z plaży nad Zatoką Aqaba i to on, a nie św. Helena, odkrył prawdziwą, biblijną Górę Synaj, tj. Dżabal al-Lauz w Arabii Saudyjskiej, a nie w Izraelu. Jeżeli Żydzi kwestionują odkrycia Rona Wyatta tylko dlatego, że był amatorem, to jaką amatorką musiała być matka cesarza Konstantyna Helena? Wszystko wskazuje na to, że w sprawie odkrycia Arki Przymierza, Krwi Chrystusa, prawdziwej Golgoty i prawdziwego Grobu Pańskiego mamy do czynienia z przymierzem cenzorskim środowisk żydowskich, katolickich i prawosławnych. Temat ten zaczął nagłośniać ks. dr hab. Piotr Natanek. Jednak podczas pielgrzymki w Jerozolimie, zamiast pociągnąć ten temat, dał się zaaferować jakimś izraelskim "aniołem".