Badacz średniowiecza: Franciszek jest gorszy niż poprzedni papieże-heretycy

Porównania z Franciszkiem "w ogóle nie wytrzymują" dawniejsi papieże-heretycy: Liberiusz, Honoriusz czy Jan XXII, powiedział 7 maja LifeSiteNews.com Claudio Pierantoni, profesor filozofii średniowiec…
Zorrro
Jak długo jeszcze znosić będziemy rujnowanie KK przez tego heretyka zwanego Franciszkiem. Gdzie są prawi apostołowie Kościoła... dlaczego nie potrafią zebrac się i przeciwdzialac dalszemu rozkładowi doktryny KK?
Czyżby aż tak jest im obojetne nauczanie Chrystusa?
Zasłanianie się posłuszeństwem jest wyjątkowo niebezpieczne...wszak raczej Boga mamy słuchać niż człowieka. Zważywszy, że wg już …More
Jak długo jeszcze znosić będziemy rujnowanie KK przez tego heretyka zwanego Franciszkiem. Gdzie są prawi apostołowie Kościoła... dlaczego nie potrafią zebrac się i przeciwdzialac dalszemu rozkładowi doktryny KK?
Czyżby aż tak jest im obojetne nauczanie Chrystusa?
Zasłanianie się posłuszeństwem jest wyjątkowo niebezpieczne...wszak raczej Boga mamy słuchać niż człowieka. Zważywszy, że wg już ujawnionej wiedzy Franciszek został wybrany niekanonicznie a więc nieważnie!
Henoh
wtorek, 10 kwietnia 2012 roku, godz. 20.45

Jestem waszą umiłowaną Matką, Królową ziemi. Jestem Niepokalanym Poczęciem, Dziewicą Maryją, Matką Jezusa, Który przyszedł w ciele.

Moje dziecko, czas Triumfu Mojego Niepokalanego Serca jest blisko. Przybliża się czas zmiażdżenia węża przeze Mnie; aż do dnia, kiedy szatan i jego demony zostaną rzuceni na pustkowie, na ziemi będzie wybuchać wiele …More
wtorek, 10 kwietnia 2012 roku, godz. 20.45

Jestem waszą umiłowaną Matką, Królową ziemi. Jestem Niepokalanym Poczęciem, Dziewicą Maryją, Matką Jezusa, Który przyszedł w ciele.

Moje dziecko, czas Triumfu Mojego Niepokalanego Serca jest blisko. Przybliża się czas zmiażdżenia węża przeze Mnie; aż do dnia, kiedy szatan i jego demony zostaną rzuceni na pustkowie, na ziemi będzie wybuchać wiele zamieszania.

Dla wierzących w Mojego Syna będzie to czas udręki. Będą oni ciągnięci przez Kościół katolicki w dwie różne strony.

Jedna połowa będzie wierzyć z poczucia obowiązku w konieczność podążania za fałszywym prorokiem – papieżem, który nastąpi po papieżu Benedykcie XVI.
On, bestia, przyodziany jest jak baranek, ale nie jest on od Mojego Ojca, Boga Najwyższego, będzie oszukiwał biedne dusze, włączając w to księży, biskupów i kardynałów.

Wielu będzie podążać za nim i uwierzą mu, że jest posłany przez Boga, aby rządził Jego Kościołem na ziemi. Niestety, wiele dusz pójdzie za jego nauczaniem, które będzie znieważać Mojego Ojca. Inni, napełnieni Duchem Świętym i obdarzeni Łaskami rozeznania dzięki ich pokornym duszom, będą natychmiast wiedzieli, że oszust zasiada w Kościele w Rzymie.

Ten nowy fałszywy papież już spiskuje, nawet zanim wstąpi na tron w Stolicy Piotrowej, aby potępić Nauczanie Mojego Syna. Potem potępi Mnie, Świętą Matkę Boga, i ośmieszy Moją rolę jako Współodkupicielki.

Moje dziecko, twoja rola stanie się nawet trudniejsza niż dotychczas. Ponieważ wiele Moich dzieci jest bardzo zdezorientowanych. Zniewagi, z którymi stykasz się każdego dnia, i udręki, które znosisz w imieniu Mojego Syna, będą się nasilać. Nigdy nie lękaj się powiedzieć światu prawdy, Moje dziecko. Jesteś wzmacniana poprzez fizyczne i mentalne cierpienie, które przyjmujesz w imieniu Mojego Syna, aby ratować dusze.

Zostanie podjęty wszelki wysiłek, szczególnie przez jedną grupę w Kościele katolickim, aby odrzucić Moje Orędzia dane tobie. Twoje posłuszeństwo i wierność wobec Mnie i Mojego umiłowanego Syna będą poddane próbie jak nigdy dotąd. Może to spowodować, że zostaniesz odciągnięta, ale jeśli tak się stanie, nie potrwa to długo.

Módl się, Moje dziecko, za wszystkie dzieci Boże, które bez własnej winy są wciągane w ostateczną bitwę o dusze.

Wszystko to musi się wydarzyć, bo jest to zawarte w Księdze Mojego Ojca. Wszystkie anioły w Niebie chronią ciebie, Moje dziecko, w tej nieco samotnej Misji. Zawsze pamiętaj, jak ważna jest modlitwa.

Módl się, módl się, módl się, ponieważ bez modlitwy, szczególnie bez odmawiania Mojego Różańca świętego, szatan może odciągnąć cię od świętego Słowa Mojego drogiego Syna.

Pamiętaj także o znaczeniu postu, bo trzyma on zwodziciela z dala.

Bez regularnej modlitwy trudno będzie pozostać Moim dzieciom blisko Mojego Syna.
Nigdy nie obawiajcie się przyszłości, dzieci, bo gdy pozostaniecie blisko Mojego Syna, będziecie chronieni i otrzymacie Łaski potrzebne do przygotowania swoich dusz i tych z waszych rodzin na Nową Erę Pokoju przepowiedzianą tak dawno temu.

Wasza umiłowana Matka
Królowa ziemi
Matka Zbawienia
niewolnicaMaryi and one more user like this.
niewolnicaMaryi likes this.
Zorrro likes this.
Wnioski oparte na fałszywej podstawowej przesłance są błędne ponieważ papieżem jest Benedykt XVI do swojej śmierci.
Zorrro likes this.
Irenikus
Zapomniano tutaj jeszcze o Alexandrze VI