Prezident dáva Brazíliu zasvätiť Nepoškvrnenému Srdcu biskupom starého obradu

Biskup starého obradu, Fernando Arêas Rifan, zasvätil 21. mája za prítomnosti prezidenta Jaira Bolsonara Brazíliu Nepoškvrnenému srdcu Márie. Arêas Rifan vedie Osobnú administratívu Campos starého …
Tento akt bohužel není akcí brazilské biskupské konference, nýbrž iniciativou katolických laiků. Zasvěcení vedl don Fernando Areas Rifan, apoštolský administrátor Apoštolské osobní administratury sv. Jana Marii Vianneye, která je vlastně jediná de facto diecéze v tradičním ritu.
Hybnou silou zasvěcení je Mariánská kongregace a další katolická organizace Frente Parlamentaro Catolico, sdružujíc…More
Tento akt bohužel není akcí brazilské biskupské konference, nýbrž iniciativou katolických laiků. Zasvěcení vedl don Fernando Areas Rifan, apoštolský administrátor Apoštolské osobní administratury sv. Jana Marii Vianneye, která je vlastně jediná de facto diecéze v tradičním ritu.
Hybnou silou zasvěcení je Mariánská kongregace a další katolická organizace Frente Parlamentaro Catolico, sdružující katolické poslance.
Ideu zasvěcení navrhli dva poslanci: Christ Tonietto a Eros Biondini. Zdůraznili, že akt zasvěcení je současně státním aktem, kterým se Neposkvrněnému Srdci zasvěcuje celá země. Zvěrolékař Biondini studoval na papežské katolické univerzitě v Mina Gerai politické vědy a stal se v Brazílii známý tím, že pořádá velké hudební televizní akce TV Cançao Nova. Od roku 2010 je poslancem a zaměřuje se na politickou obnovu Brazílie, odpor proti „politice klimatu“ a na podporu rodiny a ochranu nenarozených dětí. Christ Tonietto je právnička a členka Katolického kulturního střediska Don Bosco. V roce 2017 vedla iniciativu proti urážkám katolické církve v YouTube komedii Porto dos Fundos. Svá vysílání na Twitteru zakončuje slovy: Viva Cristo Rei! (Ať žije Kristus Král!) Tonietto podporuje iniciativu prezidenta Bolsonara - šířit „Protikomunistický katechismus“ arcibiskupa Geraldo de Proenca Sigauda mezi těmi, kteří „doporučují hlásit se ke katolíkům, ale hájit komunismus. Sigaud náležel k Coetus Internationalis Patrum, a byl hlavním odpůrcem Heldera Camary, arcibiskupa v Olinda a Refice.
Brazilská biskupská konference, která je již dlouho nasáklá teologií osvobození, se od aktu zasvěcení distancuje, především proto, že současný prezident se těší značné antipatii papeže Františka. Místo aby se radovala, že má katolické spojence v parlamentu, mluví o „politickém zneužívání náboženství“.
Jaké zneužívání? Že poslanci přišli s ideou zasvěcení země Neposkvrněnému Srdci Panny Marie? Že zasvěcení provedl prezident?
Bergogliovská politika směřuje do slepé uličky, jak o tom svědčí reakce biskupské konference na zasvěcení Panně Marii.
Tato skutečnost konkrétně ukazuje, o co vlastně Bergogliovi jde, co je jeho nejvlastnější „vírou“, kterou ve světě prosazuje.

Pramen: Katholisches Více na: www.lumendelumine.cz/index.php
ekans
lépe řečeno by bylo tradičního katolického obřadu
Bratia a sestry likes this.
Sú tu dve petície
Za odvolanie podpisujú keďže im stopla peniaze LGBT a podobní..
Za podporu podpisujú ostatní
takže kto má čas 1minútu tak tu je link na podporu ministerky
Ľ. Laššákovej
www.peticie.com/peticia_na_podp…
Libor Halik shares this.
21.5.2019 Prezident dal Brazíliu zasvätiť Nepoškvrnenému Srdcu PMárie biskupom starého obradu!
warez
to je múdre rozhodnutie
Libor Halik likes this.
Roberto 55 and 6 more users like this.
Roberto 55 likes this.
dalila likes this.
pehol likes this.
zaba likes this.
Mates5485 likes this.
piakatarina likes this.
Barbarin likes this.