Language
19 2 764
Coburg

"Dohoda" Vatikánu s moslimami?

Speciály 4.2.2019 Lidské bratrství www.radiovaticana.cz/clanek.php Společné prohlášení papeže Františka a vrchního imáma Al Azhar Ahmeda al Tajíba Česká sekce RV Za světový mír a společné soužití
b8111
To je těžké rozhodnutí, komu sloužit.....
www.youtube.com/watch
Zedad
Alláh není Hospodin.
Mates5485
Je to satan
Caesar
Druhý list Korinťanom

Katolícky preklad
13 Hovorím ako svojim deťom: odvďačte sa takisto, rozšírte sa aj vy. 14 Neťahajte jarmo s neveriacimi! Veď akú účasť má spravodlivosť na neprávosti?! Alebo čo má spoločné svetlo s tmou?! 15 Aká zhoda je medzi Kristom a Beliarom?! Aký podiel má veriaci s neveriacim?! 16 A ako súvisí Boží chrám s modlami?! A vy ste chrám živého Boha, ako hovorí Boh: "Budem… More
Caesar
„Dokument o Lidském Bratrství“
Vsjo jasno:
Čo je slobodomurárstvo www.vls.sk/slobodomurarstvo.html
Slobodomurárstvo je jedno z najstarších nenáboženských bratských spoločenstiev. Je spoločenstvom mužov so spoločným záujmom o morálne a duchovné hodnoty.
Slobodomurárstvo je filozofické, etické a filantropické hnutie a dielňa demokracie, ktorého zásady sú vzájomná znášanlivosť a úcta k ľuďom.
More
b8111
…..Pluralismus i rozdílnost náboženství, barvy pleti, pohlaví, rasy a jazyka jsou výrazem moudrosti božské vůle, s níž Bůh stvořil lidské bytosti….

V praxi tedy: Všechna náboženství jsou si rovné. Máme přece stejného Boha, jak nás učí ŘKC po II. Vat. Konc. / katech. čl. 841/, jehož největším propagátorem byl Jan Pavel II. / tento teologický blud, nikdy předtím církev neučila /.
Proto v zájmu … More
apredsasatoci
co ma spolocne Svetlo s tmou? Jezis s belialom?
Caesar
Druhý list Korinťanom

Katolícky preklad
13 Hovorím ako svojim deťom: odvďačte sa takisto, rozšírte sa aj vy. 14 Neťahajte jarmo s neveriacimi! Veď akú účasť má spravodlivosť na neprávosti?! Alebo čo má spoločné svetlo s tmou?! 15 Aká zhoda je medzi Kristom a Beliarom?! Aký podiel má veriaci s neveriacim?! 16 A ako súvisí Boží chrám s modlami?! A vy ste chrám živého Boha, ako hovorí Boh: "Budem … More
Ludovika
8. februára 2019 (LifeSiteNews) - Kardinál Gerhard Müller, bývalý vedúci doktrinálnej kancelárie Vatikánu, vydal Manifest.

V manifeste sa kardinál Müller nezmieňuje o pápežovi, ale hovorí, že je požiadaný, aby urobil verejné svedectvo o pravde "tvárou v tvár narastajúcemu zmätku o učení o viere".

Manifest bol uverejnený po veľmi kontroverznom spoločnom dokumente pápeža Františka s islamským … More
Roberto 55
Ako politicka dohoda je to v poriadku, keby to nepodpisal papez za katolicku cirkev, tym sa to stava z jeho strany hereza a nezodpoveda to uceniu Pana Jezisa. Dobry pohlad uverejnil na toto nedavno Rorate Coeli.
Mates5485
úplne falošný človek je to, ešte koľko dôkazov potrebujete, že tento človek nieje od Boha a nemá Ducha svätého ? slúži slobodomurárom a ducha temnoty a zvratnosti, slúži antikristovi a ničí právu Kristovu katolícku Cirkev s tradíciou a tradičnými hodnotami a snaží sa zmeniť Božie zákony na svetské a satanské zákony.
Mira393
v pořádku, stejně si to ale Někteří budou vykládat po svém a budou dále zabíjet nevěřící....
Zedad
Hmmmm, deklarace a kde je desatero?