48:50

Poslední troubení. Všechna znamení o kterých mluvil Ježíš, že budou před vytržením, jsou naplněna.

Konference o vytržení, Brno 9.9.2017 Sergej Mihál, Pavel Bubík a Jiří Zmožek
Zedad
@bolševik jedinou jistotou člověka je Bůh
b8111 likes this.
bolševik
tak proč se nedržíš jeho nauky?
Zedad
@bolševik . Znáš to učení?
bolševik
zeptej se sám sebe
Zedad
bolševik proč se mám ptát sebe na to, jestli je například tvou jistotou Bůh?
bolševik
ty pořád něco iniciuješ
bolševik
Zedad
@bolševik Aha, ty jsi fanoušek Aštara?
bolševik
jistě
b8111
Rapture: Myslím si, že toto video, může přinést daleko více světla do této problematiky. Prosím o shlédnutí. podpovrchom.sk/tv/vychvatenie
Biblické texty je zapotřebí studovat komplexně, bez zaujetí, né vytrhávat z kontextů.
Rapture
neviem ako to bude s vychvatenim, opytajte sa Boha
b8111 likes this.
b8111
Jste pokorný a hledající. A takovým se dá Bůh poznat.....Samozřejmě tato znamení mají velký význam a na něco nás upozorňují. Jen slepý to nevidí.
Rapture
b8111 likes this.
b8111
Rapture: Ke konci časů bude velké duchovní probuzení a jistě se bude týkat i uzdravování v J.K. Už několik desetiletí běží charismatické hnutí i v ŘKC a tyto věci se dějí. Je zde však nebezpečí zneužití zlem. Tady je zapotřebí ovoce ducha konfrontovat s Písmem sv. Např. uzdravení musí být trvalé, atd…S tímto hnutím jsem se setkával. Lidé mluvili jazyky, docházelo k uzdravování, při modlitbách …More
Rapture: Ke konci časů bude velké duchovní probuzení a jistě se bude týkat i uzdravování v J.K. Už několik desetiletí běží charismatické hnutí i v ŘKC a tyto věci se dějí. Je zde však nebezpečí zneužití zlem. Tady je zapotřebí ovoce ducha konfrontovat s Písmem sv. Např. uzdravení musí být trvalé, atd…S tímto hnutím jsem se setkával. Lidé mluvili jazyky, docházelo k uzdravování, při modlitbách se lidé třásli dojetím všechny ruce nahoře…
Ale když bylo zapotřebí se přihlásit, kdo pomůže staré paní – byli to pouze dva lidé, nemoci se vraceli /Kristus uzdravoval trvale/, pak se objevili sebevraždy….
Takto stejně může působit FALEŠNÝ PROROK, předpovězený v knize ZJEVENÍ.
Nicméně tato paní může skutečně sloužit v souladu Ducha sv.
Zedad likes this.
b8111
Rapture: Prvotním záměrem Božím bylo plné zdraví člověka. Tento záměr porušil hřích. Bůh si přeje, ať si svého zdraví vážíme a pro to něco děláme. Pokud ovšem kouřím, piju alkohol, jedu pod jeho vlivem v autě…a pak přijdou následky, anebo je genetický fond zdegenerovaný – může si za to člověk sám.
Za mnoho trápení ovšem nemůžeme. Přesto si však myslím, že „GRO“ nespočívá v tělesném uzdravení, …More
Rapture: Prvotním záměrem Božím bylo plné zdraví člověka. Tento záměr porušil hřích. Bůh si přeje, ať si svého zdraví vážíme a pro to něco děláme. Pokud ovšem kouřím, piju alkohol, jedu pod jeho vlivem v autě…a pak přijdou následky, anebo je genetický fond zdegenerovaný – může si za to člověk sám.
Za mnoho trápení ovšem nemůžeme. Přesto si však myslím, že „GRO“ nespočívá v tělesném uzdravení, ale Kristu šlo hlavně o uzdravení „duchovní“.
Ba naopak, právě mnoho lidí tyto těžkosti přivedli k hledání Boha. A našli ho a nemoc přijali.
Zedad likes this.
Rapture
Duch s telom je spojený, vzájomná simbioza, ak sme duchovné uzdravení tak aj telesné, Keith Moore o tom presne hovorí
b8111
Prosím o poslání odkazu na toto video, nevím jak to je myšlené.
Nadneseně: pokud mi ruku ujel vlak, tak mi nedoroste. Nemůžem dojít plného uzdravení, jinak bychom se vraceli do "ráje". K následkům prvotního hříchu patří smrt a nemoci. Kreacionismus hovoří o postupné degeneraci genofondu, včetně povahových rysů. Evoluce mluví o opaku, včetně evoluce duchovní v křesťanství/ kristogeneze/, …More
Prosím o poslání odkazu na toto video, nevím jak to je myšlené.
Nadneseně: pokud mi ruku ujel vlak, tak mi nedoroste. Nemůžem dojít plného uzdravení, jinak bychom se vraceli do "ráje". K následkům prvotního hříchu patří smrt a nemoci. Kreacionismus hovoří o postupné degeneraci genofondu, včetně povahových rysů. Evoluce mluví o opaku, včetně evoluce duchovní v křesťanství/ kristogeneze/, propagovanou v ŘKC P. T. Chardinem. Jest-li tedy zrajem ke Kristovství, nebo naopak, na to jsou odpovědí dvě světové války. A tehdy byli lidé relativně věřící...…..Nedovedu si představit ty hrůzy dnes, kdy vládne ateismus.
b8111
Rapture:: Sergej Michál mluví o brzkém "vychvácení", jež může startovat úkaz na nebi, viz. www.youtube.com/watch od 39 min.
Toto znamení došlo vyvrcholení 23.9.2017. S tímto datem operovali i další církve, jež věřili ve vychvácení k tomuto datu. Nemohu však dohledat jejich videa. Filmy byly staženy, jeli-kož se nic nestalo.
ani nestane
Zedad
Hoki a když jsi tak informovaný a nikomu neokopáváš kotníky, proč mi tu nepodáš jasné slovo pravdy!
Vilém likes this.
Zedad
Církev je svatá a jsou v ní lidé, kteří hřeší a matou nás - jenom někteří lidé.
Zedad
Hoki tvoje komentáře k exhortaci Amoris Laetitia jsou tak zmatené, že jsou hodny předložení odborníkům k diskuzi o této exhortaci. Jsi poplantaný.
Zedad
Hoki buďme jen u exhortace Amoris Laetitia a nejděme dál k promluvám papeže Františka ex aeroplano. No a v exhortaci Amoris Laetitia, u svátosti manželství je napsáno, že vlastně nevíme, jestli dva chlapi tvoří manželský pár - možná složitě, když jednoduše ne. Totální degradace svátosti manželství!
Hoki a není hříchem se ptát, když slovo Písma jasně hovoří o sodomském hříchu.
Zedad
Přirozený mravní zákon je dán Hospodinem a člověk ho nezmění. Nejde to.
2 more comments from Zedad
Zedad
No tak my známe sodomský hřích. Jen papež ne - viz exhortace AL.
Zedad
Osmanę vlastnė ještė z Evropy od roku 1922 neodešli, ba dokonce se katolickę kostely mėnį v meśity.
Zedad
@Hoki nepoznáme sodomský hřích. Sami se potrestáme.
Segal
Registrovaný Hoki. 🚫👎
Zedad
cs.wikipedia.org/wiki/Osmansk%C3%A1_%…@Hoki jsi krátkozraký. Podívej na dějiny Osmanū. No a co my křesťané? Nevíme, jestli dva chlapi tvoří manželský pár.
Rapture
@+Joseph+ sám na seba to môžeš ukazovať,
apredsasatoci likes this.
Nedajte sa oklamať falošnými prorokmi ,ktorí ignorujú Bohom zjavené veci o parúzii a takýmito bludnými teoriami klamú veriacich: Tisícileté království má podle Zj 20 nastat po poražení Antikrista, ale zároveň ještě před definitivním koncem světa a bude ukončeno bojem „Góga a Magóga“ proti městu svatých. Během něho mají zde na zemi spolu s Kristem kralovat mučedníci, kteří budou zabiti Antikriste…More
Nedajte sa oklamať falošnými prorokmi ,ktorí ignorujú Bohom zjavené veci o parúzii a takýmito bludnými teoriami klamú veriacich: Tisícileté království má podle Zj 20 nastat po poražení Antikrista, ale zároveň ještě před definitivním koncem světa a bude ukončeno bojem „Góga a Magóga“ proti městu svatých. Během něho mají zde na zemi spolu s Kristem kralovat mučedníci, kteří budou zabiti Antikristem, protože nepřijali jeho znamení na čelo nebo na ruku.
Rapture
@apredsasatoci Ježiš príde na oblaky a vezme nás, ešte skôr ako sa ujme moc Antikrist, taká je pravda, samozrejme ostanú tu mnohy taký ktorý hovoria zle na svojích bratov a sestry
@Rapture ak je to tak ako ty tvrdis, v tom pripade je Duch Svaty klamar.
Rapture
@apredsasatoci vieš čo nechaj to tak, je ťažké tomu porozumieť ja tiež mnohým veciam nerozumiem,
@Rapture comu je tazke rozumiet? Jezis povedal, ze este pred vytrzenim bude vela mucenikov. sergej tvrdi, ze mucenici nebudu. vsetci spravodlivi budu vytrzeni. to znamena, ze sergej klame.
Rapture
Neviem, to je jedno čau nech sa darí
zaba likes this.
@Rapture ked si myslis, ze spasa je jedno. to je tvoja volba.
Rapture
Nie nie, si ma nepochopila, vychvátenie to nie je o spaseni.
Dám ti jednu otázku, Ako ochráni Boh malé deti( príklad do 7rokov) od nástrah Antikrista keď budú žiť v tej dobe ?, keď oni sa nedokážu sami brániť,
@Rapture daj si doporiadku ten chaos, ktory mas v Bozom Slove. v opacnom pripade ta to dobehne.

PS: nedavaj mi tak blbe otazky, prosiiiiiiiiiiiim!
Mira393
kde na ta hloubosti chodí.....