Progresívne vedenie Bratislavy pokračuje v korunovačnej zlodejine

Pred tromi rokmi si ma vedenie Bratislavy zavolalo na magistrát a oznámilo mi, že mi ďakujú, že som oživil tradíciu Korunovačných slávností, ktoré organizujem od roku 2003, ale že to už budú robiť …More
Pred tromi rokmi si ma vedenie Bratislavy zavolalo na magistrát a oznámilo mi, že mi ďakujú, že som oživil tradíciu Korunovačných slávností, ktoré organizujem od roku 2003, ale že to už budú robiť tentokrát oni a bezo mňa.
Ohradil som sa voči tomu. Ale nepomohlo. Celé mesto olepili plagátmi Korunovačné slávnosti a neštítili sa zneužiť ani naše logo Občianskeho združenia Korunovačná Bratislava.
Zneužívať náš názov podujatia – Korunovačné slávnosti prestali až potom, ako ich naši právnici upozornili na protiprávnosť konania. Stačilo k tomu veľmi málo: V roku 2011 totiž naše občianske združenie podpísalo zmluvu o spolupráci s Hlavným mestom SR Bratislavou, kde som vložil preambulu, v ktorej bolo uvedené, že hlavné mesto berie na vedomie, že jediným a výlučným organizátorom podujatia Korunovačné slávnosti je naše občianske združenie.
Obštrukcie voči nám však neskončili. Napríklad nepovolili nám korunovačný sprievod ulicami, ktoré spravujú. Toto nepovolenie nám malo byť (aj bolo) oznámené …More
Peter(skala) and 2 more users like this.
Peter(skala) likes this.
piakatarina likes this.