Viem koho volím...
fki.sk

Vyhlásenie Fóra kresťanských inštitúcií k prezidentským voľbám 2019 – Fórum kresťanských inštitúcií

Ako predstavitelia kresťanského tretieho sektora sme sa rozhodli predložiť naše stanovisko k prezidentským voľbám a vyzvať občanov, aby využili …
bolševik
¨fórum křestanských institucií, jak příznačný název pro oblbování
Bratia a sestry and one more user like this.
Bratia a sestry likes this.
Mates5485 likes this.
srandujem ale važne: všimni si spojitosť medzi kresťanmi a ateistami, ked obidva skupiny sa nechaju oblbnuť 3 sektorom-neziskovkami:

Obidva skupiny totiž nezaujima odkial su prostriedky, čo im daju, hlavne že dostanu a tak sa stavaju kostoly,pamiatky,zabezpečuju rôzne akcie, pričom všetko smeruje na najvyšie miesta pyramidy satana, ale cez nastrčené firmičky a neziskovky, aby obidva skupiny …More
srandujem ale važne: všimni si spojitosť medzi kresťanmi a ateistami, ked obidva skupiny sa nechaju oblbnuť 3 sektorom-neziskovkami:

Obidva skupiny totiž nezaujima odkial su prostriedky, čo im daju, hlavne že dostanu a tak sa stavaju kostoly,pamiatky,zabezpečuju rôzne akcie, pričom všetko smeruje na najvyšie miesta pyramidy satana, ale cez nastrčené firmičky a neziskovky, aby obidva skupiny nezistili odkial vietor fuka.

a tak sa stáva, že veriaci alebo neveriaci aj tak musia dať daň za kupenu dušu - voliť ich ľudí.
Vieš prečo sa chodí na jesť na sorošku? lebo to financuje soroš
Moje obľúbené koláče volám sorošníky, ale dám si aj postruhníky a podplamenníky (dosť pekelný názov).
---
Len tu klebetíte, oni majú dobrú vólu a pre vás nič nie je dobré, už pomaly ani Cirkev. Keby presadzovali Kotlebu, to by ste ich do nebies vynášali, bárs by žili z Putina. Od Putina by som nechcel ani pol centu.
dobru vôľu? Vieš ako sa hovorí? Pokial ho chytaju, pekne mu spievaju:)
Mates5485
FKI máš jednoznačný tretí sektor satanská organizácia riadená mimovládnymi inštitúciami a financovaním,podporovaním na prekrútenie kresťanských hodnôt pre svoje vlastné zámery.
apredsasatoci likes this.