5 pages
ľubica
10136

Efód Pavla VI.

Prečo??? zradcovia na najvrchnejších miestach RKC....
miňocraft
Pius XII bol veľmi ľudský pápež a jeho spolupracovníci dosvedčili,že veľmi trpel,keď sa dozvedel o zverstvách ,ktoré sa diali počas vojny.On keď nemohol pomôcť ,nikdy neublížil a už vôbec sa neradoval z utrpenia iných,práve naopak.
Karol Dučák likes this.
Samson1
Decentralizace je hento rozvrat. Sami mluvili o decentralizaci, jaké přináší ovoce v Kanadě. Jedni biskupové chtějí zaopatřovat ty, kdo chtějí spáchat asistovanou sebevraždu a ti, co to odmítají. Církev ve věcech víry a mravů musí mít jednotnou nauku a odpovědný za to je papež. Dříve skládali přísahu, že budou uchovávat neporušenou nauku církve a dále ji předávat. V tom se mýlíš.
miňocraft
Vďaka za link,Karol Dučák.Vedel som,čo urobil pre záchranu židov v Ríme veľký a ctihodný pápež Pius XII,no nevedel som,ako ostro odsúdil antisemitizmus jeho predchodca blahej pamäti Pius XI.Fakty teda hovoria jasnou rečou,pápeži už pred DVK sa jasne vymedzili voči antisemitizmu a jasne ho odsúdili.
Karol Dučák likes this.
Karol Dučák
... Giovanni Montini, který si říkal „papež“ Pavel VI.... Aj toto sa píše v tom úbohom paškvile hore. Takže sedesvakantizmus jak oči! Snaživá je tá ľubica! A ostrá ako britva! Ani si nechcem pomyslieť, že by si zobrala na mušku napríklad mňa. Pretože sa to môže veľmi ľahko stať. Verejne sa totiž priznávam k apologetike Druhého vatikánskeho koncilu, aj keď je mi jasne, že niektoré pasáže …More
... Giovanni Montini, který si říkal „papež“ Pavel VI.... Aj toto sa píše v tom úbohom paškvile hore. Takže sedesvakantizmus jak oči! Snaživá je tá ľubica! A ostrá ako britva! Ani si nechcem pomyslieť, že by si zobrala na mušku napríklad mňa. Pretože sa to môže veľmi ľahko stať. Verejne sa totiž priznávam k apologetike Druhého vatikánskeho koncilu, aj keď je mi jasne, že niektoré pasáže koncilových textov je potrebné dovysvetľovať z pozície Magistéria Cirkvi. Jak ja závidím tým ultrakonzervatívcom v Katolíckej cirkvi! Vo všetkom majú absolútne jasno. Kto spôsobil krízu Katolíckej cirkvi? Ja si roštujem hlavy analýzami príčin úpadku Katolíckej cirkvi i západnej civilizácie, rozoberám problematiku sprava i zľava a oni už majú hotové rezultáty: Druhý vatikánsky koncil, pokonciloví pápeži, liberáli... No a Židia! Samozrejme! Kto iný?! Blahoslavený pápež Pavol VI.? Nie, nie! To nie je pápež! Je to „pápež“!... Diabol, ktorý sa spriahol so Židmi, aby zničil Katolícku cirkev zvnútra! Ako mi to mohlo uniknúť?!

Ale aby som nemusel vypisovať to, čo už som raz dopodrobna napísal, uvádzam link na svoj článok: www.priestornet.com/…/dialog-katolick…
miňocraft likes this.
ekans
miňocraft
Logika schizmy je neúprosná.Kto si začne pohrávať s myšlienkou,že je duchovne i vzdelanostne disponovaný posudzovať pápežov,biskupov a koncily,tak postupne sa začne viac a viac vzďaľovať od jednoty s Cirkvou a vo svetle krivej optiky,ktorú si sám nastavil,vidí všetko “lepšie” ako tí,ktorý sú nástupcovia apoštolov na čele s Petrom.Aby taký človek našiel ospravedlnenie pre svoje konanie,tak sám …More
Logika schizmy je neúprosná.Kto si začne pohrávať s myšlienkou,že je duchovne i vzdelanostne disponovaný posudzovať pápežov,biskupov a koncily,tak postupne sa začne viac a viac vzďaľovať od jednoty s Cirkvou a vo svetle krivej optiky,ktorú si sám nastavil,vidí všetko “lepšie” ako tí,ktorý sú nástupcovia apoštolov na čele s Petrom.Aby taký človek našiel ospravedlnenie pre svoje konanie,tak sám seba uzná za oprávneného posúdiť ,že kto je pápež a keďže mu pápeži z predchádzajúcich období nezapadajú do je “teologických”predstav,tak ich jednoducho zruší alebo prekľaje.A diabol má radosť z ďalšej pyšnej duše ale aj z tých duší,ktoré mlčali a sú vinné cudzím hriechom,pretože sa neozvali.
Karol Dučák likes this.
Karol Dučák
2. zdanlivý pápež? Takže ľubica prechádza na pozície sedesvakantizmu? Vždy je dobre, keď sa ľudia vyfarbia.
ľubica
Talmudskí židia NIE SÚ ŽIADNYMI NAŠIMI STARŠÍMI BRATMI. Sú to deti synagógy satanovej! Naši starší bratia sú židia, ktorí prijali KRISTA. Treba doštudovať.
Zvítězil Kaifáš a ne Galilejský?
ľubica
ľubica