Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
11:04
Bob
172.9K

Kompromitacja Konfederacji - Konfederacja wspiera nadzwyczajną kastę - Handlarze patriotyzmem, cz. …

Źródło: www.youtube.com/watch Sejm uchwalił 20 grudnia nowelizację ustaw sądowych, która przewiduje m.in. zmiany w systemie odpowiedzialności dyscyplinarnej sędziów i modyfikację procedury …More
Źródło: www.youtube.com/watch
Sejm uchwalił 20 grudnia nowelizację ustaw sądowych, która przewiduje m.in. zmiany w systemie odpowiedzialności dyscyplinarnej sędziów i modyfikację procedury wyboru I prezesa Sądu Najwyższego.
Przyjęcie nowelizacji poparli wszyscy obecni na sali posłowie klubu PiS. Biorący udział w głosowaniu posłowie klubu Konfederacji – 10 osób – wstrzymali się od głosu; jeden poseł Konfederacji nie wziął udziału w głosowaniu.
– W sprawie ustawy o sądach głosowaliśmy wstrzymująco. Nie jesteśmy po żadnej ze stron sporu. Nie popieramy ani tego co robi PiS, ani tego co robią sędziowie. Niestety żadna ze stron nie działa w duchu naprawy wymiaru sprawiedliwości i choć minimalnych standardów kultury politycznej – oświadczył poseł Krzysztof Bosak. Synku ty masz pojęcie o tym co dzieje się w sądach jak moja suka o snopowiązałce. Jesteś Bosak niebezpiecznie głupi.
– Oto dalszy ciąg jego głupoty cytuję”Zwracamy uwagę na to, że toczenie bojów na szczytach hierarchii sądowej …More
Bubel to patryota z nadania naczelnika państwa Polin i jego prawej ręki Antonieho
Podobnie jak nowy nabytek zjednoczonej w walce z polakami prawicy Marian Kowalski vel chorągiewka
Panie , panie - trzeba było wpierw porozmawiać z samym zainteresowanym , zanim pan zacznie krytykować . Bosak i konfederacja po prostu umywa ręce i nie traktuje okupanta Knesejmu Polin jako partnera do dyskusji czy jakiejkolwiek debaty . Z okupantem sie nie negocjuje ! z nim trzeba walczyć !
Kim jest ten Bubel ???dlaczego go promujecie ? czepia się patriotów i narodowców jak pijany płotu !
wlowoj
Nie ważne kim jest Bubel - jeżeli krytykuje Konfederację, wkracza w główny nurt medialny i będzie promowany. Jak jakiś Kowalski. Za poprzedniej władzy był taki mechanizm, że kto chciał zostać przy korycie, musiał złożyć publiczną "deklarację smoleńską" - celebryci prześcigali się w kpinach z tupolewa, brzozy, szalonego Macierewicza. Następny reżim stosuje podobną metodę - większość już się …More
Nie ważne kim jest Bubel - jeżeli krytykuje Konfederację, wkracza w główny nurt medialny i będzie promowany. Jak jakiś Kowalski. Za poprzedniej władzy był taki mechanizm, że kto chciał zostać przy korycie, musiał złożyć publiczną "deklarację smoleńską" - celebryci prześcigali się w kpinach z tupolewa, brzozy, szalonego Macierewicza. Następny reżim stosuje podobną metodę - większość już się zorientowała że skrytykowanie narodowców daje wjazd na salony.
guard
@wlowoj ale konfederacja poprzez swoje czyny sama wpisuje się w główny nurt. Nikt im pomagać ani ich lansować nie musi.
Mark0S
Jeśli ktoś uważa wymianę sędziów na swoich za naprawę systemu sądownictwa to gratuluję poczucia rzeczywistości.
Elkam
@Mark0S - Muszą zostać "swoi" bo PiS wprowadził ustawę o rozszerzonej konfiskacie mienia. Trudniej teraz uciec z mieniem nakradzionym . Tylko "swój " sędzia pomoże.
Elkam
One more comment from Elkam
Elkam
Mark0S
Czyli hieny szarpią się resztkami padliny. Tyle w temacie.
Frustracja Bubla trwa dziesięciolecia....
Elkam
Nie ma to jak przekonać się na własnej skórze.
wlowoj
Jaki to ma związek z Kościołem czy wiarą? Zgłaszam do "redakcji".
guard
Łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu.....
Bobu ! Pozwole NIE ZGODZIC sie z Toba.
guard
Brawo Bob nareszcie jakiś głos rozsądku na glorii.
bielas
Panie Bublu a jak tam proces z Panem posłem Braunem ?! Coś Pan cicho siedzi :)