01:14:45

Masoński wirus w Kościele i radość Zmartwychwstania. Abp Jan Paweł Lenga

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal wrealu24.tv Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę media…More
Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal wrealu24.tv Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: wrealu24.tv Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGO… Facebook: www.facebook.com/TelewizjawRealu24/ Twitter: twitter.com/wrealu24_pl Stronę: wrealu24.tv.
Rafał_Ovile
Dom Boży zrównany ze sklepem! sic! Standardem bezpiecznym jest odległość 2 m od chorego więc największym wirusem toczącym Polskę i świat to są głupcy do kwadratu.
Weronika-S.
Trzeba bardzo poważnie wziąć pod uwagę obecność masonerii w Polsce, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Kościoła.
Do takiego zniewolenia katolików w ciągu paru tygodni sam diabeł by nie doprowadził, ale udało mu się przy pomocy ,,fartuszkowych,,.
Weronika-S.
Jeżeli mamy ,,masoński wirus,, to nic dziwnego, że masoneria się tak o niego troszczy i wymiata ludzi z kościołów w czasie największego święta, Zmartwychwstania. Mamy uwierzyć, że tenże wirus jest ,,całą prawda i tylko prawdą,, Dotychczas tezy o wtargnięciu masonerii do Kościoła traktowałam jakby nieco z przymrużeniem oka, ostatnio zbyt duże restrykcje spotkały katolików, żeby nie powiedzieć …More
Jeżeli mamy ,,masoński wirus,, to nic dziwnego, że masoneria się tak o niego troszczy i wymiata ludzi z kościołów w czasie największego święta, Zmartwychwstania. Mamy uwierzyć, że tenże wirus jest ,,całą prawda i tylko prawdą,, Dotychczas tezy o wtargnięciu masonerii do Kościoła traktowałam jakby nieco z przymrużeniem oka, ostatnio zbyt duże restrykcje spotkały katolików, żeby nie powiedzieć prześladowania, aby nie potraktować poważnie tezy, że masoneria decyduje o wielu sprawach. Nawet mniej pobożny biskup, nie mason, nie zdobyłby się na coś takiego jak teraz mamy bez wyrzutów katolickiego sumienia. Ale ich sumienia już nie katolickie jak widać.
baranek
Weronika-S. Masoneria ukradla rozmaite katolickie symbole: tęczę,ktora była znakiem przymierza Boga z ludżmi i podobnie ukradła trojkąt z okiem. Ten ostatni znak, to symbol Bożej Opatrznosci uzywany w tym znaczeniu od conajmniej kilku stuleci. Trojkąt oznacza Trójcę Św( trzy boki, jeden trójkąt.)
Oko Horusa zas nie ma wokół siebie trójkata, tylko ma przedłuzony es-flores w kącie tego oka.
Elkam
Symbol Opatrzności Bożej to – symbol oka otoczonego przez promienie światła lub glorii, zwykle zamknięte w trójkącie. Jest czasem interpretowane jako symbol oka Boga pilnującego ludzi.
Weronika-S.
@tommy1 Na zaprezentowanym przez ciebie wizerunku abp. Gądeckiego, na jego ornacie, z przodu widnieje trójkąt z wpisanym w nie okiem Horusa. Tak autentycznie w szczegółach wygląda oko Horusa, pogański symbol, jak na tymże ornacie. Trójkąt z wpisanym w niego okiem Horusa pojawia się na masońskich piramidach. To znak Iluminatów, oko wielkiego architekta świata. Dlaczego znalazł się na ornacie …More
@tommy1 Na zaprezentowanym przez ciebie wizerunku abp. Gądeckiego, na jego ornacie, z przodu widnieje trójkąt z wpisanym w nie okiem Horusa. Tak autentycznie w szczegółach wygląda oko Horusa, pogański symbol, jak na tymże ornacie. Trójkąt z wpisanym w niego okiem Horusa pojawia się na masońskich piramidach. To znak Iluminatów, oko wielkiego architekta świata. Dlaczego znalazł się na ornacie biskupa katolickiego i to obecnie. Tytuł tej twojej publikacji brzmi: ,,Abp. Gądecki apeluje do premiera Morawieckiego,, A może tenże Gądecki i Morawiecki są z tej samej klasy. Czy to nie tłumaczyłoby tego, co się wyprawia z katolikami.
elbow
Judeoepiskopat wyjaśnia:
episkopat.pl/rzecznik-episko…
Jak mamy przyjmować Komunię z zasłoniętymi ustami pan szabes-rzecznik nie wytłumaczył.
Mark0S
W masce do Komunii? Wykluczone.
PiotrM
Weronika-S.
To ,,zasługa,, również arcykapłanów, którzy tak świetnie dogadują się z rządem.
wlowoj
W sprawie czytania obywatelskiego projektu "stop447" w sejmie, pan Bąkiewicz: "otrzymaliśmy informację, że przyznano mi 5 minut na prezentację projektu #STOP447 w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej. Próbowaliśmy się odwoływać, licząc, że to zwykła pomyłka. Poprosiłem również o uczestnictwo w trakcie czytania zastępcy pełnomocnika komitetu inicjatywy ustawodawczej i prawnika koordynującego …More
W sprawie czytania obywatelskiego projektu "stop447" w sejmie, pan Bąkiewicz: "otrzymaliśmy informację, że przyznano mi 5 minut na prezentację projektu #STOP447 w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej. Próbowaliśmy się odwoływać, licząc, że to zwykła pomyłka. Poprosiłem również o uczestnictwo w trakcie czytania zastępcy pełnomocnika komitetu inicjatywy ustawodawczej i prawnika koordynującego pisanie projektu ustawy. Dzisiaj okazało się, że nasze odwołanie zostało odrzucone[...]. Wcześniej każdy sprawozdawca projektu obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej otrzymywał tyle czasu na prezentację założeń prawnych, ile go potrzebował. Przykładowo w sprawie projektu, który miał legalizować dzieciobójstwo w Polsce, PiS pozwoliło mówić pani Barbarze Nowackiej 40 minut. Obecnie Marszałek Sejmu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości – partii, która nadzoruje media publiczne cenzurujące naszą obywatelską inicjatywę ustawodawczą – ograniczyła czas do 5 minut. Jak inaczej nazwać takie posunięcie jeśli nie cenzurą? Więcej na ten temat mogą Państwo usłyszeć w programie Mediów Narodowych."
elbow
Pan Bąkiewicz czemu się dziwi? Niech się cieszy że mu Komornik nie wsiądzie z 30 tys. kary bo np. wizyta w Sejmie wg dzielnicowego Agrypina Pałki i urzędnika PIS Apolinarego Szczepana nie będzie realizacją niezbędnych potrzeb dnia codziennego Pana Bąkiewicza.
Mark0S
Dokładnie tak samo było w USA z ustawą 447. Żadnej dyskusji, żadnej krytyki. To jedna i ta sama mafia żydowska.