41:00
CarolineMari
1266

Pedofilia w Kościele katolickim - ks. prof. Andrzej Kobyliński #5

Publicerades den 17 sep. 2018 1. Jaka jest prawda o pedofilii w Kościele katolickim? Dlaczego reakcja władz kościelnych często nie służy jej skutecznemu zapobieganiu? Czy są konieczne zmiany w stylu …More
Publicerades den 17 sep. 2018
1. Jaka jest prawda o pedofilii w Kościele katolickim? Dlaczego reakcja władz kościelnych często nie służy jej skutecznemu zapobieganiu? Czy są konieczne zmiany w stylu życia księży katolickich? Czy rodzice posyłający dzieci na zajęcia z księżmi mogą mieć pewność, że będą bezpieczne?
Maciej Mikurda i Karol Fjałkowski rozmawiają z ks. prof. Andrzejem Kobylińskim, filozofem i etykiem, pracownikiem Instytutu Filozofii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Ostatnia część rozmowy z ks. prof. Andrzejem Kobylińskim, która odbyła się w sali wykładowej Instytutu Filozofii UKSW w Warszawie w czerwcu 2018 r.
2. Zapraszamy na wykład Karola Fjałkowskiego pt. "Ekonomia religii".
Co się okaże, jeżeli spojrzymy na religię jako dziedzinę racjonalności i interesów, a do jej badania zastosujemy metody i narzędzia ekonomii? Ekonomiści zajmujący się religią potrafią w prosty i przekonujący sposób wyjaśniać i przewidywać zachowania konsumentów usług …More
dubon likes this.
borgan
borgan likes this.