Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!

Názor na stanovisko biskupov: Otcovia biskupi, vy by ste mali byť otcami v prvom rade pre svojich …

Názor na stanovisko biskupov: Otcovia biskupi, vy by ste mali byť otcami v prvom rade pre svojich synov kňazov, ktorý vám boli zverení. A či to robí otec, keď zistí, že jeho syn robí niečo zlé, aby …More
Názor na stanovisko biskupov: Otcovia biskupi, vy by ste mali byť otcami v prvom rade pre svojich synov kňazov, ktorý vám boli zverení. A či to robí otec, keď zistí, že jeho syn robí niečo zlé, aby ho vystavil verejnej pohane a takto ho potrestal?
Po prečítaní stanoviska biskupov Mons. Zvolenského a Mons. Sečku k politickému angažovaniu klerikov sa v mnohých ľuďoch zdvihla vlna pobúrenia a vnútorného protestu.
Niečo podobné som pociťoval aj ja a preto som sa rozhodol napísať a vyjadriť svoj vlastný názor na celú túto problematiku. Nie je to žiadne verejné vyhlásenie, ale len vyjadrenie osobného uvažovania na čo mám ja a každý právo ako slobodný občan. Hneď na začiatku chcem napísať o čom je tento blog. Totiž je tam vyjadrený osobný nesúhlas so stanoviskom biskupov a podpora otca Mariána Kuffu. To je pre tých, ktorí už len pri pohľade alebo započutí mena Kuffa spozornejú a nastúpi u nich akási alergická reakcia, odpor, ba u niektorých aj strach. Títo ľudia nech radšej nečítajú tento …More
zaba likes this.
Na vás ,ktorí nechápete čo sa deje a stále chcete od odpadlého kléru aby sa postavil na stranu pravdy je hroznejší pohľad ,ako na tých vašich hluchých ,apostatických "otcov biskupov".
zaba
Byl bych více opatrný se s takovým despektem dívat na naši katolickou scénu. Pán nám zakázal soudit lidi a tak musíme pouze trpělivě a s láskou soudit myšlenky a názory se stálou nadějí, že konkrétní lidé časem přejdou na pravdu z té své "pravdy".
zaba - ja nehovorím o katolíkoch ,ale o ekumenických biskupoch,ktorí katolíckych len predstierajú.
A k tvojim nádejám- nebude zo psa slanina,ani z vlka baranina. Len klamať sa takýmito falošnými nádejami môžte stále. ale čo vám to je platné?
Pavol IV likes this.
Pavol IV likes this.