02:06

Ne homosexuálům, vypadněte z Arménie teplouši, hanba, hanba

50 mladíků přepadlo utajený homosexuální průvod, který chránila policie. S policejní pomocí se homosexuálové a lesby ukryli do domu. 22.5.2012
pšenka
až tam došli

Dubovská1.6.2013 22:23:39 Marie - boduješ. Dnes mě už nic neříká to, co mě oslovovalo ještě před rokem.
Maria Dubovska
zina už davaš všelijake variacie , samozrejme beruce za srdce.

ale u tej pani snad nechceš tvrdiť že otazka tvojej konzumacie bola podana z jej strany jak rozhodujuca o jej spase alebo niečo podobné. z tvojho popisu predsa išlo o štandardnú situáciu.

na druhej strane som z toho ale mnohé pochopila, hlavne to, jak sa zubami nechtami držiš niektorých téz, ktoré sa ti rozpadaju pod rukami. snad …More
zina už davaš všelijake variacie , samozrejme beruce za srdce.

ale u tej pani snad nechceš tvrdiť že otazka tvojej konzumacie bola podana z jej strany jak rozhodujuca o jej spase alebo niečo podobné. z tvojho popisu predsa išlo o štandardnú situáciu.

na druhej strane som z toho ale mnohé pochopila, hlavne to, jak sa zubami nechtami držiš niektorých téz, ktoré sa ti rozpadaju pod rukami. snad vieš že si lahko ovplyvnitelná a preto ta silená poza držania sa "svojej pravdy" jak kliesť.

ale ver, že človek so zdravým sebavedomím moduluje svoje názory takmer denne. a za rok už je uplne zase inde. hlavne jak krestan rastie človek neustále a nikdy neni vidno konec.
aobubo
Jak jsem kdysi napsal,proč se pořád ptáte? Písmo znáte,tak i odpověď,tak nač pořád ty otázky Alino.
alino
Dám sa poučiť aobudo,
tolko slov, čos tu napísal.

"opomíjet základní Boží přikázání" podla teba je čo?
aobubo
Skutky všedního dne každého z nás jen tak nerozpoznáme, neznáme se a asi nepoznáme.Nicméně lze rozpoznat kdo jak zachází se svým jazykem,nebo lépe prsty, ale ty jsou jen nástrojem našeho srdce.Můžeme si do nekonečna namlouvat svou ryzost víry i lásky, ale pokud je naše představa o Bohu, víře, zbožnosti i lásky už na začátku naší cestě nějak zdeformovaná, tak následující chápání samotného Boha je …More
Skutky všedního dne každého z nás jen tak nerozpoznáme, neznáme se a asi nepoznáme.Nicméně lze rozpoznat kdo jak zachází se svým jazykem,nebo lépe prsty, ale ty jsou jen nástrojem našeho srdce.Můžeme si do nekonečna namlouvat svou ryzost víry i lásky, ale pokud je naše představa o Bohu, víře, zbožnosti i lásky už na začátku naší cestě nějak zdeformovaná, tak následující chápání samotného Boha je silně v protikladu pravého Božího obrazu.Je velkým omylem a zároveň paradoxem se předhánět jeden před druhým o výši své znalosti, nebo si navzájem lichotit, tak jak to dělají prospěcháři nebo ti co si myslí jak dělají dobře pro druhého , a přitom opomíjet základní Boží přikázání, kterého se máme držet a kdo Božímu zákonu dovolil vstoupit do života, tak ten si ho natolik zamiloval, že hloubá dnem i nocí a nedovolí překroutit své poznání v obludu.
Stává se, že pro pravdu člověk přikrášluje a nebo zalže, jen aby přesvědčil, ale tak to nemá být, to po nás Bůh nechce abychom pro něj lhali a vymýšleli báchorky.Svá slova se mají vážit a nevěřím tomu, že Bůh jen tak pro naší radost v ješitnosti a sebestřednosti se nechal zneužívat pro naše zájmy a momentální exploze mstivosti.
Lásce, té se učme,protože nám schází
Pane smiluj se nad námi hříšnými.
TULÁK
To jsou ale zpátečníci!Nevědí o co přicházejí.Mohli mít zábavní parky, supermarkety, místo kebabů hamburgry a krabicová vína levná a všechno by měli super.A oni to nechtějí a chtějí stromy!czech.ruvr.ru/2013_06_01/Turecka-policie…

Tady taky.Hotový nerozum.czech.ruvr.ru/2013_06_01/Pochod-antiglob…

Nebo tady.Ani těm chudým kanaďanům nedají možnost vydělat.Určitě by jim to nějak časem oplatili.More
To jsou ale zpátečníci!Nevědí o co přicházejí.Mohli mít zábavní parky, supermarkety, místo kebabů hamburgry a krabicová vína levná a všechno by měli super.A oni to nechtějí a chtějí stromy!czech.ruvr.ru/2013_06_01/Turecka-policie…

Tady taky.Hotový nerozum.czech.ruvr.ru/2013_06_01/Pochod-antiglob…

Nebo tady.Ani těm chudým kanaďanům nedají možnost vydělat.Určitě by jim to nějak časem oplatili.czech.ruvr.ru/2013_06_01/Demonstranti-v-…
alino
Skutky sú plodom viery, dobré i zlé.
Len zo skutkov nebudeme súdení, ale z viery.
Prijal si človeče Ježiša za svojho pána?
Ak ano, uvidí sa to podľa skutkov, komu slúžiš.
alino
kostelník 1.6.2013 10:01:06
Skutky z víry jsou konány z lásky k bližnímu.

To iste. Ale nie je viera ako viera.
Maria Dubovska
Najpraktickejšie je divat sa na veci z hladiska dobrých a zlých skutkov. Ty zina si neurobila nic zlého a dobré sa ti dozaista počíta. Ale mohla si spravit ešte lepšie. Mohla si svojej sestre zabranit, aby urobila zlý skutok. Potom by ste mali plus obe. Takto si ho získala len pre seba.
Maria Dubovska
zina, ja sa ti nesmejem. niekedy si myslíme že robíme dobre, ale sme proste len zneužívaní. viem o čom hovorím. zatial by však až tak o nič nešlo.

problematický začal byt ten celý cirkus co sa tu okolo toho začal diat, začli ste tu kvílit jak vlci na mesiac. už sa bojím každej novej teologie, tak radšej zasahujem včas.
TULÁK
Marie, pošli mi ho prosím poštou na dobírku.Adresu myslím znáš.Jestli ti to udělá radost.
Maria Dubovska
Tak kto z vas sa obetuje a dojde zjest moj praclík? Je mi smutno. Hek , hek, hek.
Maria Dubovska
Kostelniku, ostal mi tu nakusnuty praclik z rana. Okamžite sadni na vlak a dojdi ho po mne dojest.

Ked nedojdeš, nemaš lasku. Čakam do 15.30.
TULÁK
Mně se zdá, že předpokládat u druhého zlý úmysl, není rozumné.Nikdy nevíš, co se tomu druhému honí hlavou dnes a co zítra.No, nevím sama, co bych v tu chvíli udělala.Tomu člověk musí čelit osobně, zvážit situaci a rozhodnout se.Každý sám za sebe.Nechme to, schyluje se k malicherné hádce zase.
Maria Dubovska
Ale kludne možete založit taky misionarsky spolok, že jako budete chodit po uliciach a angažovat sa v tom, že budete dojedat tacky na staniciach. Myslim že urobite dieru do sveta ohromnú.
Maria Dubovska
Ano, neurazit hostitela je správne. Pani ale nehostila. Je to diametrane odlišna situacia.
TULÁK
opravdu, to přirovnání k misionářům v Africe je dobré, nejen v Africe a hlavně stále aktuální.Některé potraviny již nevábného vzhledu musí společně pojíst host s hostiteli i dnes.Byla by to urážka.
Maria Dubovska
Alino kludne si povedz, nič to so mnou nerobí. Tento priestor už zniesol tolko kravin, že nejaký takýto tvoj vylev je ničím. Snad len svedectvom o tebe samom.

Láska sa prejavuje tak, že nemocného ošetrím alebo odnesiem a riskujem infekciu, jak pri more. Toto je uplne z iného súdka. Toto je nadstavba, uplne zvratena, ktora sem nepatrí. Pani hlavne skušala či je zina slabý alebo silný jedinec a …More
Alino kludne si povedz, nič to so mnou nerobí. Tento priestor už zniesol tolko kravin, že nejaký takýto tvoj vylev je ničím. Snad len svedectvom o tebe samom.

Láska sa prejavuje tak, že nemocného ošetrím alebo odnesiem a riskujem infekciu, jak pri more. Toto je uplne z iného súdka. Toto je nadstavba, uplne zvratena, ktora sem nepatrí. Pani hlavne skušala či je zina slabý alebo silný jedinec a jak je s nou možné manipulovat. Zina ukazala, že je slabý jedinec a že s nou manipulovat ide jedna radost.
alino
Mne sa bridí iná infekcia Mary, a tá sa drží pri tebe, prepáč, ale muselo to byť povedané. Fakt, potrebuješ, aby ťa Pán oslobodil.
Maria Dubovska
Je to blbost celé. Lásku možeš preukazat aj tak, že sa len tvariš že sis upil kavy, potom to odneseš ona nemusi videt kolko toho zostalo a na chleba proste "nemáš chuť". Tým je "láska" demonštrovaná.

Ešte väčšou láskou potom , je ukázat dotyčnej, že dávat ludom takéto skúšky je proste nesprávne a trebars jej kludne povedat: Pani ale to nesmiete, viete že ste chorá. Nerobte to.
Maria Dubovska
Prskam smiechom nad tou naivitou. "Zina byla v radu", "studovala teologii" - a nebude to skor tak, že bola zdravotnou sestrou alebo ošetrovatelkou?
TULÁK
To já Zině rozumím.Když mi loni umíral táta, moc k sobě nikoho nepustil.Zpočátku to bylo nepříjemné, ale rukavice jsem si na něho nebrala.Také si připomínám reakci Ježíše, který byl soucitný ke krvácející ženě, která se ho dotkla a podle zákona by neměla.Rukavice taky dřív neměli a ošetřovali lidi s leprou, postižené morem.Musela jsem ošetřit nejednoho nemocného, ale rukavice si beru jen v …More
To já Zině rozumím.Když mi loni umíral táta, moc k sobě nikoho nepustil.Zpočátku to bylo nepříjemné, ale rukavice jsem si na něho nebrala.Také si připomínám reakci Ježíše, který byl soucitný ke krvácející ženě, která se ho dotkla a podle zákona by neměla.Rukavice taky dřív neměli a ošetřovali lidi s leprou, postižené morem.Musela jsem ošetřit nejednoho nemocného, ale rukavice si beru jen v zahrádce nebo při takové práci.Je mi fuk, co si pomyslíte.Pán Bůh mě zatím ušetřil nemocí a když se pak umyju, nemohu nic přenést.Psychicky to nemocnému nepřidá, když mu dám najevo, že se ho štítím.
Maria Dubovska
alino, tulaku, tak to vas teda uprimne lutujem za take priklady životne.

niekto vas požiada, aby ste po nom dojedli a vy to s radostou urobite .

Jakože ste niekomu "pomohli zjest", ano? No super.
Maria Dubovska
Zdravie zina si maš povinnost chranit a nevystavovat sa zbytočne rizikam.

Nemocný, ktorý má infekčné ochorenie a toto rozširuje, tak to je trestný čin. Može sa stat, že podlahne uchylke infikovat iných alebo ich nejak skušat.

Skutočne v tom nevidim nič hrdinského, to mi prepač. To je uplne zvratene cele. Človek ma pomahat a nie nechat sa vydierat uchylnymi chorymi.
alino
alino 1.6.2013 09:10:53
Odkial čerpá monk? Stačí jen činit dobro?

Nič ti neodpoviem monk, lebo ty tiež neodpovedáš.
alino
Zino je aj mne príkladom
Samson1
Podle mne je Zina studovaná, tedy aspoň teologie. Když měla problémy s biskupem, to značí, že se stýkala s lidmi v církvi o patro výš. Myslím.
TULÁK
Budeš mi Zino příkladem.Tys byla v nějakém řádu?Nemyslím svobodných zednářů, ale jako řádová sestra.
alino
Odkial čerpá monk? Stačí jen činit dobro?

G 2,16
a vieme, že človek nie je ospravedlnený zo skutkov podľa zákona, ale iba skrze vieru v Ježiša Krista. Aj my sme uverili v Krista Ježiša, aby sme boli ospravedlnení z viery v Krista, a nie zo skutkov podľa zákona, lebo zo skutkov podľa zákona nebude ospravedlnený nijaký človek.

Tak stojí v Písme svatom.
alino
2Tes 3,6
Bratia, prikazujeme vám v mene nášho Pána Ježiša Krista, aby ste sa stránili každého brata, ktorý žije neporiadne, nie podľa učenia, ktoré prijal od nás.

Ef 5,5
Lebo uvedomte si a pochopte, že ani jeden smilník ani nečistý ani chamtivec, čo je modloslužobník, nemá dedičstvo v Kristovom a Božom kráľovstve.

2J 1,9
Ktokoľvek zachádza ďalej a neostáva v Kristovom učení, nemá Boha. Kto ostá…
More
2Tes 3,6
Bratia, prikazujeme vám v mene nášho Pána Ježiša Krista, aby ste sa stránili každého brata, ktorý žije neporiadne, nie podľa učenia, ktoré prijal od nás.

Ef 5,5
Lebo uvedomte si a pochopte, že ani jeden smilník ani nečistý ani chamtivec, čo je modloslužobník, nemá dedičstvo v Kristovom a Božom kráľovstve.

2J 1,9
Ktokoľvek zachádza ďalej a neostáva v Kristovom učení, nemá Boha. Kto ostáva v jeho učení, ten má aj Otca aj Syna.
Jovana
Samsone1 Přesně tak. Rodinu tvoří muž, žena a děti.
TULÁK
Nezbývá nám tedy než se s tím smířit, že teď vidíme jako v zrcadle, ale potom uzříme v tváří v tvář.Přesto Benedikta kniha Úvod do křesťanství například je plný odkazů na Písmo a s tou německou precízností je to dobře napsané.Nic tím nemyslím, ale Písmo popisuje peklo v zemi, tak proč ho mám hledat v nebi nebo kde?Někdy prožíváme peklo i ráj tady na zemi, pravda.
Irbis
Je to opravdu záhadné a docela složité. Ale každému by mělo stačit, co je v Písmu svatém.
No, ale kdyžtak ještě pro lepší porozumnění (i když to moc nevysvětluje):

bl. A. K. Emmerichová:
Zjevení nebylo světlé, nýbrž podobné člověku, který v bílém rouše stojí ve stínu. Magdaléna ihned odpověděla: “Pane, vzal-lis ho ty, pověz mi, kam jsi ho položil! Půjdu k němu a vezmu si ho!” Pak se opět …More
Je to opravdu záhadné a docela složité. Ale každému by mělo stačit, co je v Písmu svatém.
No, ale kdyžtak ještě pro lepší porozumnění (i když to moc nevysvětluje):

bl. A. K. Emmerichová:
Zjevení nebylo světlé, nýbrž podobné člověku, který v bílém rouše stojí ve stínu. Magdaléna ihned odpověděla: “Pane, vzal-lis ho ty, pověz mi, kam jsi ho položil! Půjdu k němu a vezmu si ho!” Pak se opět ohlížela po zemi, není-li snad položen někde blízko. I řekl jí Pán svým obvyklým hlasem: “Maria!” Ona, poznavši hlas a zapomínajíc na ukřižování, smrt a pohřeb, zvolala, jako by dosud žil: “Rabbuni!”, to je Mistře! Padla před ním na kolena, vztáhla paže, jako by mu chtěla obejmout nohy. Ježíš však pozvedl odmítavě ruku a řekl: “Nedotýkej se mne, neboť jsem ještě nevstoupil ke svému Otci! Běž však k mým bratřím a řekni jim: Odcházím k Otci svému a Otci vašemu, k Bohu svému a k Bohu vašemu.” Potom Pán zmizel.
Tu se Magdaléna vzchopila a běžela, jako by to všechno byl jen sen, ještě jednou ke hrobu, kde opět viděla anděly a prázdné roušky. Nyní, ujištěna o zázraku, spěchala za svými průvodkyněmi.
TULÁK
Teď to čtu Benediktova kniha Úvod do křesťanství.Písmo nezná pojem tělo bez duše a duší též se rozumí celého člověka.Po smrti opouštíme prostor bios a vstupujeme do prostoru zoe.O druhé smrti píše, že spočívá v uzavřenosti z naší vůle.Taky píše: svět, nebe, peklo tzn. kosmos nejsou tři kosmická poschodí, ale tři dimenze bytí.Nad tím jsem taky přemýšlela, jestli v tom nebude nějaká záhada, ale už,…More
Teď to čtu Benediktova kniha Úvod do křesťanství.Písmo nezná pojem tělo bez duše a duší též se rozumí celého člověka.Po smrti opouštíme prostor bios a vstupujeme do prostoru zoe.O druhé smrti píše, že spočívá v uzavřenosti z naší vůle.Taky píše: svět, nebe, peklo tzn. kosmos nejsou tři kosmická poschodí, ale tři dimenze bytí.Nad tím jsem taky přemýšlela, jestli v tom nebude nějaká záhada, ale už, že staví vedle sebe svět a nebe a peklo, tak usuzuju, že svět je ohraničené místo a tak i nebe nebo peklo.Kněz mě jednou opravil, že vesmír není nekonečný, že by to byl sám Pán Bůh.Takže myslím, že jde o ohraničené prostory.Tomu se nesměju, že někde navrtali peklo.Jsou místa, která vyvolávala obavy už ve starověku.Tady kousek je Blaník a tam prý i Hitler dělal průzkumy.I kolem Čertova jezera se mluvilo o podivných věcech.Nerozumím tomu, nevyhledávám to, ale neposmívám se tomu.
TULÁK
Takový zážitek mám taky.Zemřelý Samuel vystupoval ze země v těle a mluvil, viděl.Tak asi máš pravdu.Také je zajímavé, že v Janovi 20:17 Ježíš říká: ..nedotýkej se mě, neboť jsem ještě nevstoupil k Otci svému... a v Lukášovi 24:36-39 pobízí, aby se ho dotkli.to už získal asi to oslavené tělo.Mezi tím tedy měl asi také nějaké tělo.Záhada mi je, proč tehdy se ho nesměli dotknout.
Samson1
Jovano. Jasná řeč kardinála.
Jovana
TULÁK
Pěkné.Mohli by jste rozvést něco o tom těle.Tedy nebeský šat, oslavená těla o tom je v Písmu.Co ale s těmi nekajícnými hříšníky a s jejich tělesnými tresty a jak přijdou k tomu tělu?Pak si to přijdu přečíst.O nebeské naději je toho v Písmu hodně, ale o peklu poskromnu.O to horší je, že si teologové učí každý po svém a my tady pouštíme uzdu svojí fantazii.I já.
aobubo
Vzpoměl jsem si na knihu sv.Františka Saleského " Úvod do zbožného života " a přepsal jsem dvě kapitoly o rozjímání o pekle a ráji.Přestože jsme nohama na zemi,tak si myslím,že je potřebné a dobré být srdcem v nebi.A při tomto rozjímání si můžeme to své srdíčko aspoň maličko přiblížit k Bohu,k jeho vznešenému srdci,které je nám blíž a blíž s pomocí Ducha svatého, který nám dává zakusit boží …More
Vzpoměl jsem si na knihu sv.Františka Saleského " Úvod do zbožného života " a přepsal jsem dvě kapitoly o rozjímání o pekle a ráji.Přestože jsme nohama na zemi,tak si myslím,že je potřebné a dobré být srdcem v nebi.A při tomto rozjímání si můžeme to své srdíčko aspoň maličko přiblížit k Bohu,k jeho vznešenému srdci,které je nám blíž a blíž s pomocí Ducha svatého, který nám dává zakusit boží blízkost už zde na zemi a dává nám pravý obraz našeho Stvořitele.Chvála Bohu :)

ROZJÍMÁNÍ VII
O PEKLE
PŘÍPRAVA

1.Vžij se do Boží přítomnosti.
2.Pokoř se a popros Boha o pomoc.
3.Představ si jakési temné město,hořící od síry a smrduté smůly,plné obyvatel,kteří se odtud nemohou dostat.

ÚVAHY

1.Zavržení jsou v pekelné propasti jako v tomto nešťastném městě.Trpí nevýslovná muka všemi svými smysly a všemi části těla,protože tak jako užívali všech smyslů a částí těla k hřešení,tak také budou všemi smysly a všemi částmi těla trpět tresty,jež jsou za hříchy stanoveny:oči budou za své pochybené a špatné pohledy trestány pohledem na ďábly a peklo;uši za své zalíbení v nemravných řečech neuslyší nikdy nic jiného než zoufalé nářky a sténání atd.
2.Kromě těchto muk tam jsou ještě větší,totiž to,že přišli o Boží slávu:ztratili ji a už nikdy ji neuvidí.A jestliže Abšalómovi připadalo,že nevidět milou tvář svého otce Davida je horší než žít ve vyhnanství,pak,ó Bože,jaký zármutek musí být,ztratí-li někdo nyvždy pohled na tvou laskavou a milou tvář!
3.Uvažuj především o tom,že toto utrpení je věčné.Právě tím se stává peklo nesnesitelným.Jestliže už jen blecha v uchu,jestliže i malá horečka nám prodlužuje krátkou noc k nepřečkání,jak teprve hrozná bude noc věčnosti s tolika trápeními! Z této věčnosti se rodí věčné zoufalství,rouhání a zuřivost bez konce.

HNUTÍ MYSLI A PŘEDSEVZETÍ

1.Naplň svou duši hrůzou ze slov Izajášových:Ó má duše,mohla bys " pobývat u sžírajícího ohně?Kdo z nás může pobývat u věčného žáru? "(Iz 33,14) Chceš snad opravdu opustit svého Boha navždy?
2.Vyznej,že jsi to již kolikrát zasloužila! Nuže,od nynéjška chci jít opačnou cestou;proč bych měla sestupovat do té propasti?
3.Budu tedy usilovat tím a tím způsobem (...),abych se vyhnula hříchu,protože jedině on mi může způsobit tuto věčnou smrt.

Děkuj,obětuj,pros.

ROZJÍMÁNÍ VIII
O RÁJI
PŘÍPRAVA

1.Vžij se do Boží přítomnosti.
2.Vzývej Boha.

ÚVAHY

1.Představ si krásnou noc,dýšící klidem,a uvažuj o tom,jaké blaho působí pohled na nebe s tolika a tak rozmanitými hvězdami.Nyní k této nádheře připoj nádheru skvělého dne - ale tak,aby sluneční jas nijak nebránil zřetelně vidět hvězdy i měsíc.A pak si můžeš směle říci,že všechna tato krása dohromady není ničím proti znamenitosti toho velkého ráje.Ach,jak žádoucí a přívětivé je toto místo;jak drahocenné je toto sídlo!
2.Uvažuj o vznešenosti,kráse a početnosti obyvatelů tohoto šťastného kraje:jsou tu miliony miliony andělů,cherubínů a serafínů,zástupy apoštolů,mučedníků,vyznavačů,panen a svatých žen.To množství nelze spočítat.A jak je toto společenství šťastné! I ten nejnepatrnější ze všech je na pohled krásnější než celý svět - jaké teprve to bude vidět je všechny po hromadě! A jak jsou šťastní,Bože! Stále zpívají lahodný zpěv věčné lásky,stále jsou veselí,vzájemně se nevýslovně oblažují a žijí útěchou ze šťastné a nerozlučné společnosti.
3.Uvažuj konečně o tom,jakým darem pro ně jsi,že mají Boha,on že je navždy obdarovává svým dobrotivým pohlede,a tak jim do srdcí vlévá přímo propastnou rozkoš.A jaké blaho být trvale sjednocen se svým původcem! Jsou tu jako šťastní ptáci,bez konce poletující a prozpěvující v ovzduší božství,jež je ze všech stran obklopuje neuvěřitelnými slastmi.Každý zde o závod a bez závisti pěje chvály Stvořiteli: Navždy buď veleben,náš milý a svrchovaný Stvořiteli a Spasiteli,za to že jsi na nás tak hodný a štědře nám dáváš sdílet svou slávu! A naopak,Bůh udílí své věčné žehnání všem svatým: Na věky buďte požehnáni,říká,moji milí tvorové,za to,že jste mi sloužili! S velikou láskou a celým srdcem mne nyní chválíte na věky.

HNUTÍ MYSLI A PŘEDSEVZETÍ

1.Obdivuj a chval tuto nebeskou vlast: Ó jak jsi krásný,můj milý Jeruzaléme! Jak šťastni jsou tvoji obyvatelé!
2.Vytkni svému srdci,že až doposud bylo tak málo vytrvalé a tolik se odchýlilo od cesty k tomuto slavnému obydlí: Proč jsem se tolik vzdálila od svého svrchovaného blaha?Ach,já bídná! Pro tyto tak mrzké a lehkomyslné rozkoše jsem tisíckrát a tisíckrát opustila slasti věčné a nekonečné! Kam jsem dala rozum,že tak žádoucími dobry jsem opovrhla,ale po opovrženíhodných marnostech jsem dychtila?
3.Přeci jen vzbuď mocnou touhu po tomto tak rozkošném příbytku: Ó,můj dobrotivý a svrchovaný Pane,když se ti zalíbilo přivádět mne opět na své cesty,už nikdy,nikdy se neobrátím zpátky! Pojďme,má milá duše,pojďme do tohoto místa nekonečného oddychu;směřujeme k této požehnané,nám zaslíbené zemi! Co ještě děláme v tomto Egyptě?
4.Odřeknu si tedy to a to (...),protože mě to odvádí ze zvolené cesty nebo mě to zdržuje.
5.A budu dělat to a to (...),protože mě to k této cestě vede.

Děkuj,obětuj,pros.
Jovana likes this.
Vilém
MIRO, MIROSI / " MONKU "

OHLEDNĚ PŘEZDÍVEK - S TOUTO VAŠÍ OSOBNÍ AKTIVITOU, SAMOZŘEJMĚ VÁM NEPOCHYBNĚ VROZENOU, COŽ JEST MI VÍCE MÉNĚ ZNÁMO, JSTE ZAPOČAL Z VLASTNÍ OSOBNÍ INICIATIVY VY A TAKTÉŽ JSTE MI TO VEŘEJNĚ OZNÁMIL, JÁ JSEM VÁS K NIČEMU PŘEC NENUTIL ... :-) TAKŽE VAŠE OSOBNÍ ZMÍNKA O JISTÉM CHÁPÁNÍ NEMŮŽE BÝT ŘEČI ... :-)

O MÉ SVĚDOMÍ SE LASKAVĚ TÍMTO …More
MIRO, MIROSI / " MONKU "

OHLEDNĚ PŘEZDÍVEK - S TOUTO VAŠÍ OSOBNÍ AKTIVITOU, SAMOZŘEJMĚ VÁM NEPOCHYBNĚ VROZENOU, COŽ JEST MI VÍCE MÉNĚ ZNÁMO, JSTE ZAPOČAL Z VLASTNÍ OSOBNÍ INICIATIVY VY A TAKTÉŽ JSTE MI TO VEŘEJNĚ OZNÁMIL, JÁ JSEM VÁS K NIČEMU PŘEC NENUTIL ... :-) TAKŽE VAŠE OSOBNÍ ZMÍNKA O JISTÉM CHÁPÁNÍ NEMŮŽE BÝT ŘEČI ... :-)

O MÉ SVĚDOMÍ SE LASKAVĚ TÍMTO NESTAREJTE, OD VÁS TO OPRAVDU NEBERU ...
ZAČNĚTE OSOBNĚ U SVĚDOMÍ VAŠEHO ...
Vilém
MIRO, MIROSI / " MONKU "

31.5. 2013 - 18:42:42

OSOBNĚ DOHLEDEJTE I TO, CO JSTE OPOMĚL ... :-)
aobubo
Myslím,že je dobré uvažovat o nebi jaké to tam je.A také si myslím je,že je dobré si umět představit peklo.
Segal
Jovano, vytváříš zde spolu s Monkem velmi nepřátelské ovzduší. Požádám, aby ti zrušili registraci.
Jovana
Křesomysle a Segale, zcela vážně: patříte k P. Antonínu Dohnalovi, exkomunikovanému knězi - heretikovi z Pidhirek
cs.wikipedia.org/wiki/Eli%C3%A1%C5%A1…

Za P. Antonína Dohnala je se třeba modlit a také za jeho druhy, aby vaše slova tady na této stránce mu nebyla k tíži.
Gloria.Tv je stránka katolická a je tu prostoru dost pro každého, kdo se vyjadřuje slušně, ne vulgárně a oplzle tak, jak to …More
Křesomysle a Segale, zcela vážně: patříte k P. Antonínu Dohnalovi, exkomunikovanému knězi - heretikovi z Pidhirek
cs.wikipedia.org/wiki/Eli%C3%A1%C5%A1…

Za P. Antonína Dohnala je se třeba modlit a také za jeho druhy, aby vaše slova tady na této stránce mu nebyla k tíži.
Gloria.Tv je stránka katolická a je tu prostoru dost pro každého, kdo se vyjadřuje slušně, ne vulgárně a oplzle tak, jak to děláte v blogu menhir, který tu neustále vkládáte.
Je vás tady pár nicků, kteří tu rušíte křesťanské ovzduší a bavíte se pornografií a oplzlostmi.
To křesťané nedělají.
Segal
Křesomysl 31.5.2013 17:17:48
Prosím naléhavě, zrušte registraci uživateli "Monk" gloria.tv.
Celé dny tu díky němu není nic jiného, než hádky. Děkuji vám!

Souhlasím. Segal.
Segal likes this.
Vilém
MIRO, MIROSI / " MONKU "

31.5. 2013 - 16:26:42

OSOBNĚ MÁTE MOŽNOST, TAKŽE MŮŽETE ZAČÍT:-) SNAD TEN ŘÁDEK BUDE STAČIT:-)

OSLOVOVAT JSEM SE NAUČIL DLE DOLOŽENÝCH A PROKAZATELNÝCH DŮKAZŮ A OSOBNĚ TO VE VAŠEM PŘÍPADĚ NEMÍNÍM MĚNIT ...
MÁTE K TOMU PROBLÉM ...?
Segal
Irbis měl zajímavý komentář. Byl k věci. Monk a Jovana jsou od věci.

Oslavené tělo je stále tělo.Stejně jako je Ježíš v nebi s tělem (vždyť radostná zvěst je o vzkříšení těla) i ubožáci v pekle trpí tělesně, zažívají tělesná muka.