23:55

Otwórzcie nam Kościół! Zostaliście oszukani! Koronowirus ma drugie imie-PANIKA.

Otwórzcie nam Kościół! Zostaliście oszukani! Koronowirus ma drugie imie-PANIKA. Koniecznie zobacz: www.youtube.com/watch Uwaga-koniecznie odsłuchaj-ważne: www.youtube.com/watchMore
Otwórzcie nam Kościół! Zostaliście oszukani!
Koronowirus ma drugie imie-PANIKA.
Koniecznie zobacz: www.youtube.com/watch
Uwaga-koniecznie odsłuchaj-ważne: www.youtube.com/watch
Weronika-S.
@PiotrM Tylko ten został ,,oszukany,, któremu w tej sytuacji wygodnie udawać ,,oszukanego. Nie wierzę, aby duchowieństwo składało z takich naiwniaków, prędzej uwierzę, że są to ludzie, którzy chcą mieć ,,święty spokój,, i mechanicznie, bez refleksji poddają się rządowemu, sprzecznemu z prawem reżimowi, zaakceptowanemu także przez biskupów.
olek19801
Święty spokój kanonizowany
Joanna1704 shares this
😇 😇
Wazka111
PiotrM - zasadniczo ciekawe materiały publikujesz. Ale teraz mam dziwne wrażenie ze lekkiej sraczki dostałeś. Simpsonowie jako dowod zmowy, seriously??? Pozatym odpowiedz prosze na pytanie co zrobisz bracie jak otworzą koscioly jak chcesz na tłumy to czy ty pójdziesz tam w wielkim tygodniu, w kaszlący tłum???? Bedziesz miał rzeczywiście tyle odwagi co teraz masz w publikowaniu tego buntu przed …More
PiotrM - zasadniczo ciekawe materiały publikujesz. Ale teraz mam dziwne wrażenie ze lekkiej sraczki dostałeś. Simpsonowie jako dowod zmowy, seriously??? Pozatym odpowiedz prosze na pytanie co zrobisz bracie jak otworzą koscioly jak chcesz na tłumy to czy ty pójdziesz tam w wielkim tygodniu, w kaszlący tłum???? Bedziesz miał rzeczywiście tyle odwagi co teraz masz w publikowaniu tego buntu przed ograniczeniami sanitarntmi. Zważ, że tetaz jesteś odważny w bezpiecznym pokoju przed kompem.
wlowoj
Co by było gdyby... "A gdyby tu właśnie przechodziła wycieczka dzieci z przedszkola". Wiedz że wierni dalej chodzą na msze. Nie ma żadnej poszlaki żeby reżim miał "otworzyć (nieswoje) kościoły", zresztą ludzie zostali tak sterroryzowani że żaden "kaszlący tłum" się nie zjawi. Tylko wierni. Te statystyczne 11-14% ochrzczonych...
fartuszniak leszek
Wazka111
"Będziesz miał rzeczywiście tyle odwagi co teraz masz w publikowaniu tego buntu przed ograniczeniami sanitarnymi"
---
Jeżeli się boisz, bo wierzysz tej straszącej nas telewizyjnej propagandzie, to przyznaj to otwarcie, a Ty odreagowujesz używając brzydkich słów do tych, co się nie boją.
Osobiście nie mam żadnych obaw pójść do zatłoczonego Kościoła.
Czy Ty masz ludzi za tak bezrozumnych…More
Wazka111
"Będziesz miał rzeczywiście tyle odwagi co teraz masz w publikowaniu tego buntu przed ograniczeniami sanitarnymi"
---
Jeżeli się boisz, bo wierzysz tej straszącej nas telewizyjnej propagandzie, to przyznaj to otwarcie, a Ty odreagowujesz używając brzydkich słów do tych, co się nie boją.
Osobiście nie mam żadnych obaw pójść do zatłoczonego Kościoła.
Czy Ty masz ludzi za tak bezrozumnych, że jeżeli wiedzą, że mają jakąś chorobę zakaźna to pójdą celowo w tłum by innych zarazić ?
I potrzebna są zarządzenia sanitarne narzucane pod przymusem urzędowej kary, by się bać ?
Dawniej byli też ludzie chorzy na choroby zakaźne, jeżeli szli przez miejsca zamieszkałe to używali kołatek by innych ostrzec. Wygląda na to że obecna władza traktuje ludzi jak stado głupców, a tych niezastraszonych to trzeba represyjnymi zarządzeniami zapędzić do zagrody,
Jasno to widać w przypadku zarządzeń, które wypędziły ludzi z Kościoła, ale w autobusach czy sklepach nie ma takich rygorów. Tłumaczą to, bo ludzie muszą dojechać do pracy i muszą robić zakupy by mieli co jeść. Pozwolili zaspokajać podstawowe potrzeby ciała, bo człowiek musi jeść by żyć, ale potrzeby naszego ducha uznali za zbędne, i kazali oglądać Msze w telewizji, która spowodowała tą medialną panikę pod pretekstem wirusa, któremu nałożyli koronę.
A oglądanie telewizji jest szkodliwe dla naszego zdrowia bo potęguje nasz lęk, bo wystraszony człowiek bardziej może popaść w różne choroby. Telewizja jest przede wszystkim groźna dla naszego ducha, bo jak jest w Apokalipsie św Jana:
I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii,
---
Człowiek na ziemi nie żyje wiecznie, i najlepsze przepisy sanitarne nie przedłożą mu życia tu na ziemi, i bardzo nierozsądne jest szukanie sposobu przedłużania tego życia kosztem należnego Kultu dla Boga w Trójcy Świętej Jedynego, bo możemy wejść na drogę prowadzącą do wiecznego potępienia.

Św. Marka 8:35-37
"Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z powodu Mnie i Ewangelii, zachowa je.
Cóż bowiem za korzyść stanowi dla człowieka zyskać świat cały, a swoją duszę utracić?
Bo cóż może dać człowiek w zamian za swoją duszę?
"

Jak nie wierzysz to Twój wybór.
PiotrM
Wazka111 ja pójde bo wirusa nie ma. Za to ty sraczki dostajesz przed czymś czego nie ma. Zaopatrzyłeś się chociaż w papier??? 😂 Oto wasz wirus: Pandemia Strachu! Czy Donald Tramp wierzy w Koronawirusa? 😂
PiotrM
Prawda inside
Jestesmy tuż przed ukazaniem się antychrysta, oni nie otworzą, zamkną jeszcze na Święte Triduum Paschalne. No chyba że Polacy pokażą swoją wiarę. Nie pójdą ci co się boją i ci co wiary nie mają w Pana Jezusa. "Kto chce zachować swoje życie straci je a kto straci swoje życie z Mego powodu, zachowa je..."