Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations

Nepomohlo ani stretnutie s Dankom, ani prosby premiéra. Vlastizradná prezidentka sa chce kvôli …

Nepomohlo ani stretnutie s Dankom, ani prosby premiéra. Vlastizradná prezidentka sa chce kvôli Istanbulskému dohovoru obrátiť na Ústavný súd. Pomôžu už len modlitby Kuffu? Prezidentka Zuzana Čaputov…More
Nepomohlo ani stretnutie s Dankom, ani prosby premiéra. Vlastizradná prezidentka sa chce kvôli Istanbulskému dohovoru obrátiť na Ústavný súd. Pomôžu už len modlitby Kuffu?
Prezidentka Zuzana Čaputová navrhla premiérovi Petrovi Pellegrinimu (Smer-SD), aby sa pre Istanbulský dohovor vláda obrátila na Ústavný súd (ÚS) SR, ak má pochybnosti o tom, či patrí do právneho a hodnotového prostredia Slovenska.
Pozor! Zmena námestia – modlitbové stretnutie sa koná na Námestí Slobody, čas ani deň sa nemení
Uviedla to po stretnutí s premiérom a predsedom parlamentu Andrejom Dankom (SNS)
„Názor Ústavného súdu by mohol byť kvalifikovaným a vecným príspevkom do diskusie o citlivej téme Istanbulského dohovoru. V otázkach, ako je aj táto, sa môžeme posunúť len vo vecnej diskusii a s rešpektom k nášmu základnému zákonu, teda ústave, podľa ktorej má o súhlase s ratifikáciou rozhodnúť parlament,“ vyhlásila v pondelok prezidentka.
Podotkla, že nebude stáť v ceste vôli väčšiny v parlamente, pokiaľ o pristú…More
dalila Tvojím pochopom by bola Európa už dávno v rukách islamistov. 🙏 Pane Bože, ochraňuj nás od takýchto naivných ľudí.
Je to tak Coburg. Zakiaľ sa stádo týmto zabáva ,to čo obsahuje ten Istambulský podvod prichádza bočnými uličkami.
Coburg
Ten Istanbulský dohovor tu totiž už dávno zavídzajú, oni nepotrebujú nijakú ratifikáciu... Obchádzajú parlament aj vládu. Boja sa, že sa na to príde, preto robia také obštrukcie.