citizengo.org
Rafał_Ovile
3

Petycja do Parlamentu Europejskiego o zaprzestanie ingerencji w wewnętrzne sprawy Rzeczypospolitej …

Petycja do Parlamentu Europejskiego o zaprzestanie ingerencji w wewnętrzne sprawy Rzeczypospolitej Polskiej Stanowczo domagamy się od Parlamentu …
Rafał_Ovile
Tymoteusz Zgadzam się. Problem w tym, iż obecny "polski" rząd dobrowolnie wspiera "zdegenerowanych eurokratów" poprzez wykluczenie "Polexit". A naród Polski ponosi uszczerbek na suwerenności tak czy inaczej. To na skutek wspólnego nosicielstwa wirusa marksizmu przez wszystkie zachodnie, szczególnie "eurokołchozowe" elity.
Tymoteusz
Przynajmniej jedno jest dobre.

Donald Tusk nie jest z polskiego nadania szefem Rady Europejskiej, tak więc teraz już oficjalnie nie działa w interesie Polski, tylko oficjalnie działa w interesie eurokołchozu...
molot likes this.
Tymoteusz
Jedyną skuteczną metodą na zaprzestanie ingerencji w wewnętrzne sprawy Rzeczypospolitej Polskiej jest Polexit. Tylko tyle i aż tyle :)

Pisanie petycji do zdegenerowanych eurokratów dążących wszelkimi sposobami do likwidacji państw narodowych w sprawie respektowania suwerenności Polski jest stratą czasu i energii, to tak jakby prosić wilka, żeby nie zjadał owiec.
molot and one more user like this.
molot likes this.
22Cecylia likes this.